Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Lyderių lentelė


Populiarios publikacijos

Aukščiausiai įvertintas turinys nuo 2019.10.15 visose srityse

 1. 2 taškai
  Viskas priklauso nuo medziagu, isprojektavimo ir furnituros. Jeigu jums baldus gamins is kazkokiu likuciu, sudurstys, suklijuos, perdazys ir pan., tai ir gausis pigus gaminys visomis prasmemis. Netikiu, kad kokybe galima isgauti pigiais budais. Dar ir baldininkai labai skiriasi, vieni turi visa arsenala ziniu ir ateje mato ne tik nisa i kuria reikes ikist baldus, bet zvelgia i visuma, atstoja net dizainerius, o kiti ateina, ismatuoja, pasiulo pigiausias medziagas , primityviausius sprendimus, paskaiciuoja ir viskas. Toliau jau kliento reikalas pasirasyt sutarti ar ne.
 2. 1 taškas
  Labai patenkintas ikea metalinėmis lentynomis Rekomenduoju
 3. 1 taškas
  Cia svarbiausia - geras isprojektavimas. Zinau, kad ne visi baldu gamintojai geba sumaniai isprojektuot, daugelis remiasi standartais ir tiek. Sprendimu mazoms patalpoms tikrai yra daug, tad ieskokit ismanaus baldininko, kuris ne tik gerai gamina baldus, bet ir ismaniai juos projektuoja😉
 4. 1 taškas
  Jeigu pas jus maža virtuvė, mano patarimas būtų virtuvės baldų stalviršį montuoti į lango palangę
 5. 1 taškas
  Pas mane balduose sumontuota "BLUM" furnitura, tai galiu pasakyt, kad tikrai technologiskai pazangi produkcija. Yra dar panasi firma "Hettich", irgi labai aukstos kokybes, todel jos abi stipriai tarpusavyje konkuruoja. Blum kiek zinau gamina Austrija, o Hettich Vokietija, manau tame ir slypi visa kokybes, pazangumo paslaptis, nepalyginsi su kokiu kinietisku slamstu.
 6. 1 taškas
  Dar veiksmingas dalykas, tai naudoti viena spalva arba parinkti itin artimus atspalvius taip, kad viskas susilietu i bendra patalpos visuma.
 7. 1 taškas
  Puikus video vaizdai, labai gerai pademonstruota furnitura ir jos galimybes. Kaip suprantu "Blum" furnitura Lietuvoje populiariausia ir einamiausia, nes dauguma baldininku ja siulo. Su kokybe irgi viskas ok, nes teko susidurti.
 8. 1 taškas
  Netinka masyvus baldai, rinkites labiau siuolaikiskus modernius ir labiau isstumdykit prie sienu nei arciau kambario vidurio.
 9. 1 taškas
  Gerai atrodo siaudine persirengimo budele... ypac gerai atrodytu prie juros vejuota diena🤣
 10. 1 taškas
  Norint vizualiai padidinti erdve interjere naudokite kuo daugiau sviesiu atspalviu, bei blizgių pavirsiu kaip veidrodziai, dazytas stiklas, silko blizgesio sviesus sienos dazai
 11. 1 taškas
  Štai kaip Palangos Gintaro muziejaus parkas pasitinka rudenį 😍💘
 12. 1 taškas
  Šių laikų virtuvė Šių laikų virtuvė.mp4
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+02:00
×