Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Lyderių lentelė


Populiarios publikacijos

Aukščiausiai įvertintas turinys nuo 2019.10.12 visose srityse

 1. 3 taškai
  Pagrindinis dalykas norint vizualiai praplėsti erdvę - tai kuo mažiau daiktų ir kuo mažiau visokių smulkmenų ant paviršių. Namuose būtina palaikyti tvarką, daiktai turi būti sudėlioti į jiems skirtas vietas, kad jų kuo mažiau matytųsi. Tam puikiai tinka spintos su stumdomomis durimis iki lubų ir pan. Kitas svarbus būdas erdvei praplėst - šviesa, kuo jos daugiau, ir ypač natūralios, tuo erdvės pojūtis didesnis.
 2. 3 taškai
  Štai kaip Palangos Gintaro muziejaus parkas pasitinka rudenį 😍💘
 3. 2 taškai
  Gerai atrodo siaudine persirengimo budele... ypac gerai atrodytu prie juros vejuota diena🤣
 4. 2 taškai
  Norint vizualiai padidinti erdve interjere naudokite kuo daugiau sviesiu atspalviu, bei blizgių pavirsiu kaip veidrodziai, dazytas stiklas, silko blizgesio sviesus sienos dazai
 5. 1 taškas
  Pas mane balduose sumontuota "BLUM" furnitura, tai galiu pasakyt, kad tikrai technologiskai pazangi produkcija. Yra dar panasi firma "Hettich", irgi labai aukstos kokybes, todel jos abi stipriai tarpusavyje konkuruoja. Blum kiek zinau gamina Austrija, o Hettich Vokietija, manau tame ir slypi visa kokybes, pazangumo paslaptis, nepalyginsi su kokiu kinietisku slamstu.
 6. 1 taškas
  Dar veiksmingas dalykas, tai naudoti viena spalva arba parinkti itin artimus atspalvius taip, kad viskas susilietu i bendra patalpos visuma.
 7. 1 taškas
  Puikus video vaizdai, labai gerai pademonstruota furnitura ir jos galimybes. Kaip suprantu "Blum" furnitura Lietuvoje populiariausia ir einamiausia, nes dauguma baldininku ja siulo. Su kokybe irgi viskas ok, nes teko susidurti.
 8. 1 taškas
  Netinka masyvus baldai, rinkites labiau siuolaikiskus modernius ir labiau isstumdykit prie sienu nei arciau kambario vidurio.
 9. 1 taškas
  Jeigu baldai nestandartines gamybos ir ne taip seniai gaminti, tai yra tikimybe gauti tos pacios plokstes kaip buves korpusas ir padaryti naujai sugadintas spinteles. Tokiu atveju naujasis korpusas deres su kitomis, tarkim, virsutinemis spintelemis ( jeigu tokiu buvo) ir bus maziau islaidu. Bet cia yra kita problema, nelabai yra norinciu taisyti/perdarineti senus baldus, greiciau pasiulys naujus uzsisakyt.
 10. 1 taškas
  Sienas galima dekoruoti ir dazais, dazant jas keliomis spalvomis ar pasitelkus trafaretus, juosteles isgauti ivairias geometrines ar kt. figuras.
 11. 1 taškas
  Viena kambario siena gali buti dekoruojama idomesniais tapetais😍
 12. 1 taškas
  Graziai ziurisi sienu apdaila su mediena ar medienos imitacija.
 13. 1 taškas
  Šių laikų virtuvė Šių laikų virtuvė.mp4
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00
×