Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Jurijus

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  3

Paskutinė nario Jurijus pergalės diena buvo Gegužės 19 2018

Jurijus turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

Reputacija

7 Neblogas

Apie Jurijus

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

333 profilio peržiūros
 1. Jurijus

  Ar verta pirkti IKEA baldus

 2. Jurijus

  Tandembox vietoj cargo

  Matau nelabai supratot krausimą. Kalbėjau apie du Tandembox šonelius užmautus ant fasado ir užsodintus ant vieno komplekto bėgelių (kaip cargo krepšys). Blum katalogas 380-381psl. Tai nežinau apie kokią vientisą nugarėlę čia kažkas kalbėjo. Man asmeniškai pats principas nelabai patiko. Patirtis tokia: reguliavimas sunkokas, viskas turi būti preciziškai tiksliai. Nes reguliavimo ribos labai mažos. Sureguliavus fasadą, stalčiukus reikia perkreipti. Viskas turi būti įtempta, priešingu atveju fasadas bus kaip triusikų gumytė. Išvada, jeigu riboti matmenys (mano atveju gylis 420mm), kaip ir sprendimas. Kitu atveju, mano rekomendacija - nevarkit.
 3. Jurijus

  Tandembox vietoj cargo

  Man iškilo klausimas dėl to, jog darant su tandembox, gaunasi du atskiri stalčiai, ir jiems skirta po pusė bėgelio, t.y. jie tarpusavyje surišti tik fasado laikikliais. Skirtingai nei krepšeliai, kur yra vientisas gaminys. Kaip su tomis apkrovomis ant laisvų šonų? Ar naudojantis nebus bėdų? Suprantama tokia konstrukcija turi turėti savas ribas. Man konkrečiu atveju dilema ar dėti krepšelį, ar formuoti stalčius su tandembox'ais (spintelė 260mm).
 4. Jurijus

  Tandembox vietoj cargo

  Sveiki, baldininkai. Pasidalinkit prašau patirtimi, tie, kuriems teko surinkinėti virtuvėse stalčius su tandembox vietoje cargo krepšelių , t.y. tandembox siauroms spintelėms. Kokie privalumai, o labiausiai domina minusai.
 5. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Reikia veidrodžio ir montuokite, jei gu nenorite veidrodžio kambaryje, bet jis reikalingas, kreipkitės patarsiu kaip išspręsti klausimą.
 6. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Tiesa, darykite spintą su stogu. nereikės rištis prie lubų.
 7. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Problemą išspręsti galima keliais būdais. Visas linkstančias lentynas pjauti per pusę, statyti statramstį ir iš naujo surinkti lentynas, turėsit kompaktiškas lentynas, patogias lentynas. Tvarką lentynose. Kitas variantas; tarp visų lentynų, nuo pat apačios įstatyti statramstukus iš plokštės. Taip, taip pat gaunate suskaidymą. Trečias variantas, tarp lentynų, taip pat nuo apačios montuojate vamzdžius (diametras 25mm, kitaip kabyklų vamzdžius).
 8. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Galima, tik kainuos brangiau. Ar bus patogu naudotis, hmm čia klausimas. Ar durys funkcionuos tinkamai? Taip, jeigu bus atitinkamo pločio durys.
 9. Jurijus

  Slenkančių spintos durų reguliavimas

  Stumdomų durų reguliavimas (dažnu atveju) atliekamas apatinių ratukų pagalba. Tuo pačiu įtakos turi apatiniame bėgelyje įmontuotas fiksatorius jeigu jis kaip toks buvo įmontuotas. Instrumentai: priklausomai kokia reguliavimo varžto galva jums gali reikėti arba kryžminio atsuktuvo arba šešiakampio. Markeris. Kantrybė Pristumiat reguliuojamas prie sienos taip, kad durų rėmo apačia liestųsi prie sienos, tuomet markeriu pasižymėkite apatinio ratuko centrą ant apatinio bėgelio (tiesiog taškeliu ar brūkšneliu). Nustumkite duris į šoną, ir pasitikrinkite ar tinkamoje vietoje durų fiksatorius. Tuomet atsuktuvu ar atitinkamo dydžio šešiakampiu reikia reguliuoti apatinio ratuko poziciją. Jeigu ant durų rėmo klijuotas šepetėlis, teks nuo apačios atplėšti ~40mm tuomet atsivers dvi skylės. Jums reikalinga apatinė. Pristumiat duris prie sienos ir žiūrite, kurį ratuką reikia kelti ar leisti. Sukat pagal laikrodžio rodyklę ratukas kyla, prieš laikrodžio rodyklę - leidžiasi. Smagaus pasižaidimo Cituoti Redaguoti
 10. Jurijus

  Renkamės indaplovę

  Na čia skonio reikalas. Kitam žinoma tai gali pasirodyti nepriimtina. Tačiau taip, mano manymu patogiau.
 11. Jurijus

  Renkamės indaplovę

  Dėl plintuso aukščio ir jo pozicijos ties indaplove. Jeigu plintuso aukštis 100mm ir nenorite jo pjaustinėti, yra labai paprastas dalykas - reikia visas virtuvinių spintelių kojeles tiesiog įgilinti. Jas montuoti 120mm (centras) nuo spintelių priekio. Taip gauname patogesnį priėjimą prie baldo, taip pat išvengiamas cokolio pjaustinėjimas.
×