Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

Jurijus

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  4

Paskutinė nario Jurijus pergalės diena buvo Balandžio 14

Jurijus turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

Reputacija

8 Neblogas

Apie Jurijus

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

438 profilio peržiūros
 1. Santechninių darbų, tokių kaip maišytuvų ir kanalizacijos, indaplovių aš jau seniai nejungiu. Yra tam santechnikai, jie iš to duoną valgo. O kad jau prakalbom apie santechniką, kas iš tiesų, turėtų garintuvus pajunginėti?
 2. Jurijus

  Garantija ar NE

  Čia žiauriai verkti norisi.
 3. Jurijus

  Garantija ar NE

  Na, konkreti istorija ne mano, tai mane labiau domina, kaip būtent sutartyje (o tai manau, pagrindas) įforminti, kas pakliūna po garantijos terminu ir kas ne. Nes kaip žinia pas kiekvieną galvoje vis kitokie tarakonai ir viską savaip saupranta.
 4. Jurijus

  Garantija ar NE

  Suprantat, konkrečioje situacijoje, klientas po pusantrų pareiškė: "tavo baldai nekokybiškai pagaminti", o būtent korpusų briaunos išsipūtusios tarytum būtų buvusios mirkomos. Ir netgi tose vietose kur drėgmės, kaip tokios apskritai negali būti. Ir reikalaujama perdaryti baldą. O tai reiškia beveik pusė baldo turi būti perdaryta. O remiasi tuo, jog dar garantinis laikotarpis ir gamintojas per garantinį laikotarpį privalo pašalinti atsiradusius defektus. Suprasčiau jeigu, kelių mėnesių bėgyje išlindo kokia nors mechaninė problema: - pasėdo durelės, stalčiai gavę aprovos išsiderino. Tai natūralu ir aš kaip gamintojas, po trijų mėnesių beveik visiems sumontuotiems baldams (virtuvėms) atlieku taip vadinamą tech apžiūrą. Nes retas kuris kiša nagines ir reguliuojasi pats. Tačiau kiokių priemonių imtis, kuomet klientas reikalauja pašalinti defektus savo sąskaita, kai tie defektai atsirado ne dėl baldininko kaltės.
 5. Sveiki kolegos baldininkai ir mieli lankytojai. Noriu užduoti man rūpimą klausimą, kuris manau aktualus visiems, kas dirba baldų srityje. Kadangi forume radau tik panašią temą, bet ne išsamią, tad norėčiau ją kiek pagvildenti. Per kelis pastaruosius mėnesius, girdžiu ne be pirmą istoriją (turėjau ir pats panašią). Klientas pasinaudojęs baldu, nuo 1 iki 1,5 metų, kreipiasi į baldus gaminusią įmonę ar baldininką, su pretenzija: Neva baldas prastos kokybės, ne kokybiškai užklijuotos briaunos ir pan. Nors iškilusios problemos yra ne kas kita, kaip baldo ne priežiūra. Mums opios vietos tai: orkaičių, indaplovių, garintuvų bei kriauklių zonos. Kurias, mano supratimu turi: pirma - baldininkas tinkamai suorganizuoti, antra - vartotojas privalo tinkamai prižiūrėti. Tačiau šiai dienai pastebiu iš ties "nachališką" žmonių manipuliaciją vartotojų teisėmis - "Keisk, arba į teismą..." Kaip antai variantas: Po beveik dviejų metų klientas(ė) pareiškė, jog baldo (ne virtuvės) durelių vidinė briaunos pusė, turi didesnį tarpelį, nei fasado pusėje. Žinot apie ką kalbu - "faskė", t.y. priešpjūklio įpjova. Tad buvo pareikšta - Keisk baldą. Nežinau kuo istorija pasibaigė, tačiau man tai absurdas. Daugiau nei metus nekliuvo, prieš garantinio laikotarpio pabaigą šast ir užkliuvo. Kaip jūs sprendžiat panašaus pobūdžio problemas? Papildomi punktai sutartyse? Kaip juos įvardinat? Gal yra kokie teisiniai/norminiai aktai, apsaugantys gamintoją. Pasidalinkit patirtimi ir žiniomis.
 6. Aš kiek kitaip sprendžiau. Greta esančiai spintelei gaminau pilną stogą su prailginimu virš indaplovės. Susirišo su aukšta spinta už indaplovės ir tvirtas pagrindas spintelei virš indaplovės,
 7. Jurijus

  Tandembox vietoj cargo

  Matau nelabai supratot krausimą. Kalbėjau apie du Tandembox šonelius užmautus ant fasado ir užsodintus ant vieno komplekto bėgelių (kaip cargo krepšys). Blum katalogas 380-381psl. Tai nežinau apie kokią vientisą nugarėlę čia kažkas kalbėjo. Man asmeniškai pats principas nelabai patiko. Patirtis tokia: reguliavimas sunkokas, viskas turi būti preciziškai tiksliai. Nes reguliavimo ribos labai mažos. Sureguliavus fasadą, stalčiukus reikia perkreipti. Viskas turi būti įtempta, priešingu atveju fasadas bus kaip triusikų gumytė. Išvada, jeigu riboti matmenys (mano atveju gylis 420mm), kaip ir sprendimas. Kitu atveju, mano rekomendacija - nevarkit.
 8. Jurijus

  Tandembox vietoj cargo

  Man iškilo klausimas dėl to, jog darant su tandembox, gaunasi du atskiri stalčiai, ir jiems skirta po pusė bėgelio, t.y. jie tarpusavyje surišti tik fasado laikikliais. Skirtingai nei krepšeliai, kur yra vientisas gaminys. Kaip su tomis apkrovomis ant laisvų šonų? Ar naudojantis nebus bėdų? Suprantama tokia konstrukcija turi turėti savas ribas. Man konkrečiu atveju dilema ar dėti krepšelį, ar formuoti stalčius su tandembox'ais (spintelė 260mm).
 9. Sveiki, baldininkai. Pasidalinkit prašau patirtimi, tie, kuriems teko surinkinėti virtuvėse stalčius su tandembox vietoje cargo krepšelių , t.y. tandembox siauroms spintelėms. Kokie privalumai, o labiausiai domina minusai.
 10. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Reikia veidrodžio ir montuokite, jei gu nenorite veidrodžio kambaryje, bet jis reikalingas, kreipkitės patarsiu kaip išspręsti klausimą.
 11. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Tiesa, darykite spintą su stogu. nereikės rištis prie lubų.
 12. Jurijus

  Spinta su stumdomomis durimis

  Problemą išspręsti galima keliais būdais. Visas linkstančias lentynas pjauti per pusę, statyti statramstį ir iš naujo surinkti lentynas, turėsit kompaktiškas lentynas, patogias lentynas. Tvarką lentynose. Kitas variantas; tarp visų lentynų, nuo pat apačios įstatyti statramstukus iš plokštės. Taip, taip pat gaunate suskaidymą. Trečias variantas, tarp lentynų, taip pat nuo apačios montuojate vamzdžius (diametras 25mm, kitaip kabyklų vamzdžius).
×
×
 • Sukurti naują...