Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Jurijus

    Nariai
    • Publikacijų skaičius

      23
    • Užsiregistravo

    • Paskutinį kartą lankėsi

    • Sėkmingų dienų sk.

      4

    Pranešimai, kuriuos įkėlė Jurijus

    1. prieš 3 valandas , Bicas rašė:

      As kaskadaise pajunginejau virtuveje plautuves santechnikos mazgus tai po metu sako lasa atvaziuokite taisykite ir panasiai tai po to karto as tik paruosiu baldus santechnikos montavimui .

      Santechninių darbų, tokių kaip maišytuvų ir kanalizacijos, indaplovių aš jau seniai nejungiu. Yra tam santechnikai, jie iš to duoną valgo. O kad jau prakalbom apie santechniką, kas iš tiesų, turėtų garintuvus pajunginėti?

    2. 2020-04-12 d. 12:52 , Hammer rašė:

       

      Visų pirma reikėtų pradėt nuo sutarties turinio. Sutartyje turėtų atsispindėt ne tik kas bus gaminama, kiekiai, brėžiniai kainos ir pan., bet ir būtinai pridėkit parduodamų gaminių eksploatacijos ir priežiūros aprašus. 

      Kitas svarbus etapas - klientui užsisakinėjant, tarkim, nestandartinius baldus, aptarkit visus niuansus. Jeigu matot, kad klientas (neturėdamas atitinkamų žinių) pasirenka netinkamas/problematiškas medžiagas, jūsų pareiga perspėti klientą ir paaiškinti šio pasirinkimo minusus bei pasiūlyti alternatyvą. Jeigu klientas neperkalbamas, sutartyje būtinai atžymėkit, kad jį informavote.

      Ir trečia - neslėpkit nuo kliento trūkumų/broko. Juos būtinai parodykit, paaiškinkit ir kartu nuspręskit ką darysit toliau, nes ir pagal Prievolių teisę - pardavėjas/gamintojas neprivalo garantuoti, kad nėra trūkumų, jeigu apie juos pirkėjas žino arba tie trūkumai tiek akivaizdūs, kad bet koks atidus pirkėjas būtų juos pastebėjęs.

      Suprantat, konkrečioje situacijoje, klientas po pusantrų pareiškė: "tavo baldai nekokybiškai pagaminti", o būtent korpusų briaunos išsipūtusios tarytum būtų buvusios mirkomos. Ir netgi tose vietose kur drėgmės, kaip tokios apskritai negali būti. Ir reikalaujama perdaryti baldą. O tai reiškia beveik pusė baldo turi būti perdaryta. O remiasi tuo, jog dar garantinis laikotarpis ir gamintojas per garantinį laikotarpį privalo pašalinti atsiradusius defektus. Suprasčiau jeigu, kelių mėnesių bėgyje išlindo kokia nors mechaninė problema: - pasėdo durelės, stalčiai gavę aprovos išsiderino. Tai natūralu ir aš kaip gamintojas, po trijų mėnesių beveik visiems sumontuotiems baldams (virtuvėms) atlieku taip vadinamą tech apžiūrą. Nes retas kuris kiša nagines ir reguliuojasi pats. Tačiau kiokių priemonių imtis, kuomet klientas reikalauja pašalinti defektus savo sąskaita, kai tie defektai atsirado ne dėl baldininko kaltės.

       

    3. Sveiki kolegos baldininkai ir mieli lankytojai. Noriu užduoti man rūpimą klausimą, kuris manau aktualus visiems, kas dirba baldų srityje.

      Kadangi forume radau tik panašią temą, bet ne išsamią, tad norėčiau ją kiek pagvildenti. 

      Per kelis pastaruosius mėnesius, girdžiu ne be pirmą istoriją (turėjau ir pats panašią). Klientas pasinaudojęs baldu, nuo 1 iki 1,5 metų, kreipiasi į baldus gaminusią įmonę ar baldininką, su pretenzija: Neva baldas prastos kokybės, ne kokybiškai užklijuotos briaunos ir pan. Nors iškilusios problemos yra ne kas kita, kaip baldo ne priežiūra. Mums opios vietos tai: orkaičių, indaplovių, garintuvų bei kriauklių zonos. Kurias, mano supratimu turi: pirma - baldininkas tinkamai suorganizuoti, antra - vartotojas privalo tinkamai prižiūrėti. Tačiau šiai dienai pastebiu iš ties "nachališką" žmonių manipuliaciją vartotojų teisėmis - "Keisk, arba į teismą..." Kaip antai variantas: Po beveik dviejų metų klientas(ė) pareiškė, jog baldo (ne virtuvės) durelių vidinė briaunos pusė, turi didesnį tarpelį, nei fasado pusėje. Žinot apie ką kalbu - "faskė", t.y. priešpjūklio įpjova. Tad buvo pareikšta - Keisk baldą. Nežinau kuo istorija pasibaigė, tačiau man tai absurdas. Daugiau nei metus nekliuvo, prieš garantinio laikotarpio pabaigą šast ir užkliuvo.  

      Kaip jūs sprendžiat panašaus pobūdžio problemas? Papildomi punktai sutartyse?  Kaip juos įvardinat? Gal yra kokie teisiniai/norminiai aktai, apsaugantys gamintoją.

      Pasidalinkit patirtimi ir žiniomis.

    4. 2019-10-12 d. 10:34 , Simonas rašė:

      Taip montavau todel, kad stalvirsio aukstis zemesnis negu indaploves aukstis. Todel indaplove ir montavau i aukstu spintu bloka po orkaite .O sis tarpas uzsidengs su stalvirsiu ;).

      Viskas apgalvota👌

      Aš kiek kitaip sprendžiau. Greta esančiai spintelei gaminau pilną stogą su prailginimu virš indaplovės. Susirišo su aukšta spinta už indaplovės ir tvirtas pagrindas spintelei virš indaplovės, 

    5. Matau nelabai supratot krausimą. Kalbėjau apie du Tandembox šonelius užmautus ant fasado ir užsodintus ant vieno komplekto bėgelių (kaip cargo krepšys). Blum katalogas 380-381psl.  Tai nežinau apie kokią vientisą nugarėlę čia kažkas kalbėjo. Man asmeniškai pats principas nelabai patiko. Patirtis tokia: reguliavimas sunkokas, viskas turi būti preciziškai tiksliai. Nes reguliavimo ribos labai mažos. Sureguliavus fasadą, stalčiukus reikia perkreipti. Viskas turi būti įtempta, priešingu atveju fasadas bus kaip triusikų gumytė. Išvada, jeigu riboti matmenys (mano atveju gylis 420mm), kaip ir sprendimas. Kitu atveju, mano rekomendacija - nevarkit. 

    6. Man iškilo klausimas dėl to, jog darant su tandembox, gaunasi du atskiri stalčiai, ir jiems skirta po  pusė bėgelio, t.y. jie tarpusavyje surišti tik fasado laikikliais. Skirtingai nei krepšeliai, kur yra vientisas gaminys. Kaip su tomis apkrovomis ant laisvų šonų? Ar naudojantis nebus bėdų? Suprantama tokia konstrukcija turi turėti savas ribas. Man konkrečiu atveju dilema ar dėti krepšelį, ar formuoti stalčius su tandembox'ais (spintelė 260mm).

    7. 4/21/2018 d. 15:39 , Jugita rašė:

      Sveiki Simonai,

      Neperseniausiai mes nusipirkome butą su baldais . Viskas tvarkoje tik vienoje spintoje linksta lentynos, lentynų plotis 98cm.

      Kaip būtų galima išspręsti šią problemą.

      :)

       

       

       

      Problemą išspręsti galima keliais būdais. Visas linkstančias lentynas pjauti per pusę, statyti statramstį ir iš naujo surinkti lentynas, turėsit kompaktiškas lentynas, patogias lentynas. Tvarką lentynose.

      Kitas variantas; tarp visų lentynų, nuo pat apačios įstatyti statramstukus iš plokštės. Taip, taip pat gaunate suskaidymą. 

      Trečias variantas, tarp lentynų, taip pat nuo apačios montuojate vamzdžius (diametras 25mm, kitaip kabyklų vamzdžius). 

    8. 4/20/2018 d. 11:35 , Irena rašė:

      Sveiki, norėčiau pasiteirauti

      Pas mus namuose labai aukštos lubos 295cm.

      Ar gali spinta su slenkančiom durim būti tokio aukščio.

      Galima, tik kainuos brangiau.

      Ar bus patogu naudotis, hmm čia klausimas.

      Ar durys funkcionuos tinkamai? Taip, jeigu bus atitinkamo pločio durys. 

       

    9. Dėl plintuso aukščio ir jo pozicijos ties indaplove. Jeigu plintuso aukštis 100mm ir nenorite jo pjaustinėti, yra labai paprastas dalykas - reikia visas virtuvinių spintelių kojeles tiesiog įgilinti. Jas montuoti 120mm (centras) nuo spintelių priekio. Taip gauname patogesnį priėjimą prie baldo, taip pat išvengiamas cokolio pjaustinėjimas.

       

    ×
    ×
    • Sukurti naują...