Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

Samuelis

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  4

Viskas ką parašė Samuelis

 1. Sveiki visi. Kaip jūs stengiatės apsaugoti savo namus? Kadangi dažnai migruojame tarp sodybos ir buto mieste, tai dažnai viena ar kita vieta lieka tuščia. Kadangi nemažai turime turto, tai kažkaip neramu net. Ar imatės kokių nors specialių priemonių, kad išvengtumėte vagysčių?
 2. Sveiki. Radome tokį visai nebrangų būdą ant terasos sumontuoti stogelį-markizes. Tai gal kas esate jau įsirengę pas save tokį dalyką? Gal turėsite kokių nors pastebėjimų?
 3. Neseniai pardaviau į metalo laužą savo Hyundai i30, 1.4 l dyzelį ir nusipirkau naują Toyotą Corollos hibridą Tai visiškas ledas, aišku galbūt susilauksiu priekaištų, kam pirkti reikėjo tokį kibirą, ir dar iš salono, bet aš visiškai nesigailiu
 4. Sveiki. Vel ateina tas sudetingas metu laikas, kai kazka reikia zmonai sugalvoti padovanot. Kazkaip labai jau daug man galvos skausmo sukelia tas galvojimas.. Gal kazka patarsite kolegai ?:) Zmonai labai patinka gamta, sportas, maisto gaminimas, kinas..
 5. Sveiki. Koki interneto tiekeja siuo metu naudojate ir ar esate juo patenkinti? Galvoju atsinaujinti savo plana, pradejau daugiau Netflixa ziureti tai jau jaucias, kad internetas per silpnas tokiam dalykui. Tai ieskau kokios alternatyvos, gal patarsite?
 6. Samuelis

  KA padovanot

  Aš tai pastaruoju metu kai tik koks gimtadienis, tai stengiuos nebepirkti daiktų, nes per daug kartų esu šovęs ir visiškai prašovęs. Atrodo, ir su žmogum gyveni ir pakankamai gerai pažįsti, bet nuperki dovaną ir į tave žiūri nesuprantančiu žvilgsniu. Na, galbūt mano humoro jausmas labai neįkandamas kitiems. Tai dabar stengiuosi dovanoti kažką praktiško - tai, ko pvz trūksta namie ir kas tikrai suras sau vietą. Arba kitas variantas - kelialapiai. Geras pavyzdys būtų dabar gan populiari pramoga kirvių metymas https://www.strele.lt/kirviu-metymas/ arba koks pašaudymas iš lanko - čia mėgstamtiems ekstremalesnius įspūdžius Dar geras variantas būtų koks nors SPA masažas https://www.laisvalaikiodovanos.lt/savaitgalio-poilsis-pramogos/poilsis-druskininkuose. Tokia dovana nelabai įsivaizduoju kam galėtų nepatikti
 7. Sveiki. Gal patartumete koki geresni oro kondicionieriu? Manau vasarai reikia ruostis jau is anksto, kad poto neiskepciau
 8. Samuelis

  Roletai/Zaliuzes

  Aš tai rinkčiaus kažką tarp šitų https://baremarytai.lt/produktai/fasadines-zaliuzes/ ir https://baremarytai.lt/produktai/fasado-roletai/. Yra dar ir variantas tokių žaliuzių, kurios apsaugo nuo įsilaužimų, taip pat sulaiko triukšmą sklindantį nuo gatvės ir labai gerai sulaiko tiek temperatūrą, tiek šviesą. Bet čia jau pagal pačio poreikius - gyvenant ramioj vietoj daugiabutyje manau neapsimoka montuotis žaliuzes, kurios nuo visko apsaugo, pilnai pakaktų ir fasado roletų. Dar kai kuriems visai svarbus faktorius, kaip žaliuzės žiūrėsis prie bendro namo vaizdo. Tai fasadiniai roletai man ypač patinka, kad jie atrodo naujoviškai ir visiškai nesudarko bendro pastato vaizdo, be to dar galima pasirinkti berods 3 skirtingus audinius.
 9. Sveiki. Atlaikes keturis metus mano senukas samsungas nusibaige, tai ieskau naujo smartphono. Nooretus vel ilgai turet, tai galvoju reik imti koki kieta telefona. Kas dabar rinkoje geriausius telefonus turi? Apple nedomina, nes baisiai uzbranginti.
 10. Samuelis

  Dūmų detektorius

  Kaip tik rudenį pats keičiau visus detektorius į naujus, tai rinkausi šituos https://www.jung.de/lt/1605/sprendimai/dumu-detektoriai/. Tai kuo skirias nuo tų paprastų plastikinių detektorių už porą eurų, tai kad visų pirma juos galima kabinti net ir virtuvėj netoli maisto virimo zonos, nes jie gali atskirti maisto garus nuo tikro gaisro. Tai nebebus taip, kad verdant grikius įsijungia detektorius. Dar kas man visai patinka, kad jį praktiškai pakabini ir gali pamiršti, nes baterija veikia 10 metų.
 11. Samuelis

  Gartraukiai

  Na reiktų pirmiausia renkantis gartraukį atkreipti dėmesę į trauką. Tai ja gali apskaičiuoti virtuvės plotą daugindamas iš aukščio. Rezultatą padaugink iš 6 ir gausi mažiausią reikiamą našumą. Aš asmeniškai dar atkreipčiau dėmesį į tai, ant kiek garsiai gartraukis dirbs. Nes turėjau tokį, su kuriuo viskas tvarkoje buvo, bet įjungus burgzdavo kaip traukinys, tai net nesinorėdavo jo jungti. Dar kiti kriterijai - filtrai ir varikliai. Tai kuo daugiau, tuo gartraukis geresnis bus. Permečiau akimis kur parduoda gartraukius https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/imontuojama-technika/gartraukiai/filter/montavimo-tipas-1/7140/plocio-intervalas/7120, tai už 200eur gali pasiimti tikrai neblogą gartraukį.
 12. Samuelis

  Iš kur geriausia imti kreditą

  Pats tai nedideles sumas dažniausiai imu iš Paskoliuko https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/, ten gali pasiimti max 3000eur trijų metų laikotarpiui. Didžiausias pliusas paskoliuko ir apskritai greitųjų kreditų, kad jie yra iš tiesų greiti - užpildžius paraišką dažniausiai beveik iš karto ir gauni paskolą. Jeigu reiktų didesnės sumos, tai tada kreipčiaus į P2P platformas, tokias kaip paskolų klubas, finbee. Ten gali skolintis iki 10 000eur ir palūkanų normas gali pats kaitaliot. Tik čia imant paskolą glai šiek tiek ilgiau užtrukt, nes ten kad ir nedidelę paskolą dažniausiai finansuoja ne vienas o daug žmonių.
 13. Sveiki. Gal patartumete koki gera modeli? Reiktu tokio, kad kuo didesne talpa ir no frost butu.
 14. Samuelis

  Kelione

  Sveiki. Ketinu vasari kazkur pakeliauti, bet nelabai turiu minciu. Gal pasidalinsit, kur keliavot ar planuojat keliauti ir ka matete? Nes jau pabodo važiiuoti i Palanga arba kad ir ta pacia Turkija, noretus kazko nepatirto dar
 15. Samuelis

  domofono stotele

  Čia kokybiškų stotelių gali rasti https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspynes/. Dizainą galima pritaikyt pagal poreikius prie aplinkos, t.y. pasirinkti skirtingas medžiagas ir spalvas. Patys irgi turime tokią stotelę, kur glaima daryti video skambutį. Ir dar labai gerą funkcija, kai nebūtina, kad žmogus tau skambintų, galima bet kada paspausti mygtuką, kad pamatytum per kamerą, kas dedasi lauke Tai čia pravartu, jeigu gyvenat judrioj kaimynystėje ir įdomu kas ten lauke krebžda
 16. Samuelis

  Del servisu

  Su garažo meistrais irgi turėjęs nekokių patirčių. Skelbiasi, kad viską nusimano, bet nesugeba rast paprasto gedimo. Tai jau geriau sumokėsiu daugiau bet kaip čia ir sakė kažkas gausiu už tai bent jau garantiją. Tai siūlau vilniuj vežti čia https://toptis.lt/. Jeigu toptis nepakeliui, tai gali į kokią Melgą ar Kemi.
 17. Samuelis

  Viskas apie užuolaidas

  Užuolaidos labiau tinka klasikinio stiliaus interjerui, nors jeigu gerai parinktos, manau gerai žiūrėtųsi ir moderniam interjere. Realiai jų vienintelis pliusas bent jau man ir yra, kad jos gerai atrodo ir pagyvina kambarį. Bet nelabai sulaiko nei šilumos, nei kitaip apsaugo. Man asmeniškai svarbiau daikto praktiškumas. Namuose turiu tokias saulės kontrolės sistemas https://www.baremarytai.lt/saules-kontroles-sistemos/, tai jos nepraleidžia šilumos vasara (žiemą kaip tik sulaiko šilumą viduje), uždarytos visiškai užtamsina patalpą ir jas labai patogu valdyti. O dėl užuolaidų dar pagalvojau jos labai tiktų patalpoje, kurios lubos yra labai aukštos, kas vizualiai labai gerai atrodytų.
 18. Samuelis

  Renkamės šaldytuvą

  O kaip jums čia esants akcijiniai šaldytuvai ? https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/laisvai-pastatoma-technika/saldytuvai Ar kuris nors vertas dėmesio? Reiketų kuo talpesnio šaldiklio, na o poto svarbiausia tik kad ilgiau kuo laikytų, kad kito nereiktų greit pirkti.
 19. Samuelis

  Saulės ar vėjo elektrinė?

  Lietuvoje vienareikšmiškai labiau apsimoka rengtis saulės modulius. Visų pirma, skaičiau kad 7kW saulės elektrinės įrengimas kainuoja dvigubiai pigiau negu 6kW vėjo jėgainės. Taip pat ji neturi jokių judančių dalių, beveik nereikalauja priežiūros. Vėjo jėgaines apsimoka įsirengti tik jeigu vietovės vėjo greitis yra daugiau nei 5/ms. Žodžiu, vargo daugiau negu naudos. Geras straipsnis apie vėjo jegaines yra čia https://www.giminija.lt/visa-tiesa-apie-mazas-vejo-jegaines/. Kalbant apie saulės elektrines, tai minusų nelabai ir galima atrast. Pati elektrinė kainuotų apie 7tūkst. eur 5kW galios. Atsiperkamumas - maždaug dešimtmetis, bent jau taip rašoma čia ( https://saulesgraza.lt/). Galima statytis akumuliatorių ir didesnės galios elektrinę, taip bus galima kaupti visą energijos perviršį jame, nors pilnai pakaktų ir dvigubos apskaitos, kai perviršis yra atiduodamas pasaugoti Lietuvos tinklams. Kalbant apie pačio stogo plotą, tai 1kW galios moduliams sumontuoti reikės 6kv metrų stogo.
 20. Samuelis

  Pagrindinis apšvietimas

  Skonio reikalas aišku, bet man visada imponavo minimalus-funkcionalus dizainas. Kažko naujo čia labai ir nesukursi, nes jungiklis visgi atlieka vieną ir pagrindinę funkciją - yra on/off mygtukas. Aišku yra jungiklių-dimerių, jungiklių su multimedijos jungtim (USB ir pan). Viskas okey su tokiais jungikliais, pats turiu namie tokių keletą. Bet kaip standartinį jungiklį tai rinkčiaus šitą https://www.jung.de/lt/7212/produktai/dizainas/50-metu-ls-990/. Čia panašus atvejis kaip su Zippo žiebtuvėliu - per 70 metų jo dizainas nė kiek nepasikeitė, nes jis jau tada buvo tobulas ir nieko jame nepatobulinsi
 21. Samuelis

  Renkamės indaplovę

  Ieškau įmontuojamos indaplovės už maždaug 400eur. Ar iš čia esančių yra kažkas verta dėmesio? https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/imontuojama-technika/imontuojamos-indaploves
 22. Samuelis

  Renkamės dulkių siurblį

  Miele aišku geriausi Nors gali paskaityt gidą čia https://www.elektromarkt.lt/lt/kaip-issirinkti-dulkiu-siurbli, padės suprasti kokio tipo siurblio ieškai. Šiaip autonominiai siurbliai manrodos pervertinti, kainuoja vos ne 1000eur, ir vistiek neišsiurbs tau sunkiai pasiekiamų vietų. Dyson tia tikrai linksmas žaisliukas ir siurbia tikrai puikiai. Minusų kaip ir nėra, išskyrus kainą. Tinka tik vat labiau butuose o ne dideliuose namuose, nes nepakaks vieno krovimo kad didelį namą prasiurbtum
 23. Samuelis

  Kaip pagyvinti

  Man pačiam tai kaip tik gerai atrodo erdvus ir gan tuštokas interjeras. Labai patinka tas erdvės pojūtis. Aišku vistiek tam tikri akcentai labai svarbūs, kad neprimintų kambarys ligoninės Pats savo bute esu pasirinkęs minimalistinį apstatymą su tarpusavyje priderintais senoviniais ir naujoviškais akcentais. Pvz didelis veidrodis labai atgaivina tuščią erdvę, dar jam reiktų atskiro apšvietimo. Pats apšvietimas irgi labai svarbu, reiktų pasirinkti keletos sluoksnių apšvietimą. Reiktų suderint bendrą apšvietimą su tiksliniu apšvietimu. Tikslinis apšvietimas - kai šviesa nukreipta sakykim į ant sienos kabantį paveikslą ar kitą meno kūrinį. Jei minimalizmas nepatinka, galima pagyvinti kambarį sieniniais lipdukais https://www.decodetales.lt/lt/18-lipdukai ir antikvariniais baldais. Erdviam kambaryje jie tikrai gerai žiūris. Tai labai gerai kontrastuoja su moderniom detalėm, pvz kad ir su kiek futuristiškai atrodančiu jungikliu https://www.jung.de/lt/7184/produktai/dizainas/ls-1912/ Dar man asmeniškai visada ir visur gerai žiūrisi knygos ir knygų lentynos, jos netgi gali būti pagrindinis kambario akcentas Tai va, tikiuosi padėjau, aš pats joks ne interjero dizaineris, čia labiau toks mano skonis
 24. Sveiki gyvi Su žmona nusprendėm pasistatyti pavėsine sode. Tik nesutariam, kokios norim. Man visai patinka tos iš medžio, standartinės kaimiškos, žmona nenori medienos, sako išdarkys bendra sodybos vaizdą. Nu ir susiginčijom Gal kas statėtės pavėsines ir galėtų paagituoti, kuri geresnė ir turinti daugiau privalumų?
 25. Samuelis

  Dūmų detektorius

  Oho. Kokį pats turėjai susimontavęs detektorių? Aš pats kaip tik apsidairiau nuomojamam bute, kad nėr jokių detektorių, tai galvoju kokį čia įsigyt, kad ponai gaisrininkai baudos neišrašytų Pats dažnai turiu išėjęs iš namo blogą nuojautą, kad palikau kaitlentę įjungtą, tai reik pagaliau daryt kažką dėl to
×
×
 • Sukurti naują...