Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Alina

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie Alina

 • Rangas
  Naujas narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Alina

  Renkamės indaplovę

  Mes kai rinkomės indaplovę, tai galvojom, kad nei naudosim labai dažnai, nei ką, todėl nusipirkom tokią minimalią versiją, kurią ant stalviršio gali pasidėt. Dabar labai gailimės, kad nepirkom didesnės, svarstom šitą parduot ir įsigyt nomalią, nes praktiškai kasdien verta ją įjungt.
 2. Alina

  Renkamės šaldytuvą

  Na man atrodo, kad su pastatomais šaldytuvais viskas kur kas paprasčiau. Pastatei, kur telpa, lengvai perkėlei, jei reikia..
 3. Alina

  Renkamės skalbimo mašina

  O kaip galvojat, ar būtinai skalbimo mašinos firma turi būt plačiai žinoma? Pvz mus domina Candy skalbyklė, radom už gerą kainą, bet kažkaip baisu, kad nelabai ji girdėta..
 4. Alina

  Renkamės garų rinktuvą

  Labai naudinga visa surašyta informacija! Kaip tik ketinam rinktis naują gartraukį (svarstom, gal iš čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/gartraukiai-garu-rinktuvai), tai dabar apsispręsti bus kur kas lengviau.
 5. Alina

  Dūmų detektorius

  Na jeigu miegamajam nerūkot, tai tikriausiai ir dūmų detektorius nėra būtinas. Daugiau sunku kažkokius scenarijus įsivaizduot...
 6. Alina

  Renkamės indukcinę kaitlentę

  Kai mes rinkomės indukcinę kaitlentę, iš tikrųjų net labai nesigilinom į visokius parametrus. Žiūrėjom, kad tilptų virtuvėj, kad būtų žinomo gamintojo ir pakankamai gera kaina. Išsirinkom tokį optimalų variantą Electrolux, kol kas jokių nusiskundimų neturim.
 7. Alina

  Renkamės dulkių siurblį

  Aš neseniai įsigijau dulkių siurblį robotą (radom pakankamai pigų variantą čia https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai), tai tikrai nesitikėjau, kad taip kokybiškai visą darbą padarys. Aišku, reikėjo gal investuot į brangesnį, bet neįtikinamai išvis tokios funkcijos atrodė.
 8. Alina

  Televizoriaus pasirinkimas

  Tikrai jums pritariu. Aš asmeniškai neseniai įsigijau naują televizorių iš čia. Modelis Samsung UE32M5002 berods. Neišlenktas, pigus, bet tikrai esu labai patenkinta :)
×