Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Simonas

  Administratoriai
  • Publikacijų skaičius

   1.000
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Sėkmingų dienų sk.

   10

  Viskas ką parašė Simonas

  1. Simonas

   Dirbtuvės

   Pagrindinis stalas 40 mm iš hdf plokstės, itin svarbu stalo tiesumas ir lygumas( pagal nivelyrą) padėjus plokstę ant briaunos turi stovėti.
  2. Sveiki, Viskas priklauso nuo medžiagų, furnitūros, žinoma objekto dydžio bei termino. Jeigu tai individulus užsakymas iš kokybiškų medžiagų manau viskas protingai.
  3. Radau nuorodą parsisiūsti iš Kinijos. € 2,01 35%OFF | Washing Machine Anti Vibration Feet Pad Mute Non Slip Rubber Feet Refrigerator Tables Cabinet Universal Balance Fixed Bracket https://a.aliexpress.com/_mKUNZPu
  4. Manau tikrai superinis sprendimas, šios skalbyklės kojelės turi tikrai sumažinti vibracijas ir turėtu tyliau veikti indaplovė.
  5. Simonas

   Iš kur geriausia imti kreditą

   Ka manote apie Revoliut paskolą ?
  6. Su programa Pro 100 projektuoju ne tik spintas ir kitus baldus ,bet ir visą namą esu suprojektavęs. Labai patogu apskaičiuoti medžiagas, likučių praktiškai nelieka. Manau tai galima atlikti su visomis baldų projektavimo programomis.
  7. Kokiam mieste randasi "Spynų meistras"
  8. Simonas

   PRO100

   Pro 100 projektavimo programos pamokos. Sėkmės Pro100 manual.pdf
  9. Simonas

   PRO100

   Sveikas, Aš baldų patodoje pries 12 metų buvau gavęs aprašymą su visom pro 100 komandom bandysiu paieškoti.
  10. Simonas

   PRO100

   Sveiki, galiu atsiųsti.
  11. Manau gal staltieses reiktų derinti prie užuolaidų.
  12. Saudalo "fixall cristal" irgi tinka jis neturi savyje jokių agresyvių tirpiklių. https://soudal.lt/produktai-diy/fix-all-hermetikai-ir-klijai/item/70-fix-all-crystal
  13. Kodėl nesumontavus didelio galingumo rekuperacinės sistemos ?
  14. Gal galima patikslinti, nesupratau klausimo?
  15. Sveiki turiu savo pastebėjimų dėl compact stalviršio montavimo: 1.Klijus tepti taškais. 2.Dažniausiai deformuojasi compakt stalviršis ir stalviršio sienelė kuri yra prie laukinės sienos . 3. Jeigu stalvirsis jungmas "L" formos virtuvje, būtinai montuoti "sausainius" 4. Baldų korpuse visur montuoti viršutinę plokštę dėl didesnio klijų padengimo ploto. 5. Galima stalviršyje nuimti tempimus iš apačios ją supjausčius( skersai ir išilgai ).
  16. Plokštės parduodamos Lietuvoje turi turėti sertifikatus. Labiausiai plokštės kenkia paveiktos temperatūros jos tuomet išsiskiria toksines medžiagas.
  17. Simonas

   Zero waste baldų pramonėje

   Baldų restauravimo priemonėmis prekiauja UAB Gritija
  18. Kiek aš pats šnekėjau su šių stalviršių pardavėjais tai šios medžiagos stalviršis tikrai turi problemų. Net ir sumontavus "compakt" stalviršį griežtai pagal instukciją jis vistiek raitosi.
  19. Tie ir tie geri, Jovat klijai truputi pigesni
  20. Simonas

   Spintos klausimai

   Durys turi uždengti kitas duris per rankenos plotį. Horizontalus intarpas sustiprintų duris, bet jūsų atveju nera būtinas. Jeigu yra galimybė montuokite 10mm storio plokštę bus lengvesnės durys. Sekmės
  21. Simonas

   Spinta su stumdomomis durimis

   Kur nupaišiau"melyna"-ten deciau semegmentus su stalciais ir lentynom ,o kur žala- ten montuociau vamzdžių sistemas 90 kabykla+60+60stalčiai su lentynom+90 kabykla. Kampą vamzdžių sistemą per kryžme nedaryk , o tvirtink prie vertikalaus vamzdžio. Daryk antrasole tokio h, kad būtų galima užkelti plastikines dežes ir lgaminus.
  22. Simonas

   Spinta su stumdomomis durimis

   Sveiki Nerijau, trijų stumdomų durų spintoje dažniausiai stalčiai daromi centrinėje dalyje. virš stalčių eitų lentynos, o is kaires ir dešnės pusės galima montuoti kabyklas ir keletą lentynų. Stalčiai centre montuojami dar ir todel, kad jeigu kraštuose nelygios sienos bus lengviau sumontuoti ir sureguliuoti stalčiukus. Sekmės
  23. Puikus video apie virtuvės stalviršių savybes.
  ×
  ×
  • Sukurti naują...