Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Simonas

  Administratoriai
  • Publikacijų skaičius

   985
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Sėkmingų dienų sk.

   10

  Viskas ką parašė Simonas

  1. Plokštės parduodamos Lietuvoje turi turėti sertifikatus. Labiausiai plokštės kenkia paveiktos temperatūros jos tuomet išsiskiria toksines medžiagas.
  2. Simonas

   Zero waste baldų pramonėje

   Baldų restauravimo priemonėmis prekiauja UAB Gritija
  3. Kiek aš pats šnekėjau su šių stalviršių pardavėjais tai šios medžiagos stalviršis tikrai turi problemų. Net ir sumontavus "compakt" stalviršį griežtai pagal instukciją jis vistiek raitosi.
  4. Tie ir tie geri, Jovat klijai truputi pigesni
  5. Simonas

   Spintos klausimai

   Durys turi uždengti kitas duris per rankenos plotį. Horizontalus intarpas sustiprintų duris, bet jūsų atveju nera būtinas. Jeigu yra galimybė montuokite 10mm storio plokštę bus lengvesnės durys. Sekmės
  6. Simonas

   Spinta su stumdomomis durimis

   Kur nupaišiau"melyna"-ten deciau semegmentus su stalciais ir lentynom ,o kur žala- ten montuociau vamzdžių sistemas 90 kabykla+60+60stalčiai su lentynom+90 kabykla. Kampą vamzdžių sistemą per kryžme nedaryk , o tvirtink prie vertikalaus vamzdžio. Daryk antrasole tokio h, kad būtų galima užkelti plastikines dežes ir lgaminus.
  7. Simonas

   Spinta su stumdomomis durimis

   Sveiki Nerijau, trijų stumdomų durų spintoje dažniausiai stalčiai daromi centrinėje dalyje. virš stalčių eitų lentynos, o is kaires ir dešnės pusės galima montuoti kabyklas ir keletą lentynų. Stalčiai centre montuojami dar ir todel, kad jeigu kraštuose nelygios sienos bus lengviau sumontuoti ir sureguliuoti stalčiukus. Sekmės
  8. Puikus video apie virtuvės stalviršių savybes.
  9. Simonas

   Drabužinė siauroje erdvėje

   Uab "Trukme" arba UAB "Ulmas"
  10. Simonas

   Drabužinė siauroje erdvėje

   1.Stalčius montuokite dalinio ištraukimo. 2.Nugarelės nereikia. 3 Lentynu atvirų prie praėjimo nesiūlyčiau . Geriau vieną stalčių paskirkite smulkmenom bus ir tvarkingiau ir gražiau. 4.Taip yra tokia strypo tvirtinimo jungtis.
  11. Simonas

   Drabužinė siauroje erdvėje

   Labas Žemaiti Pasistenksiu vakare atsakyti i tavo klsusimus
  12. Viskas priklauso nuo indaplovės modelio. Yra tokie modeliai kurie atidarant dureles fasdas pasikelia, tokiu atveju galima cokoli montuoti nuo 60 mm h. Norint montuoti vientisą plintusą reikia ji montuoti kaip galima giliau, bet tada man nelabai gražiai žiūrisi baldas kai labai įgilintas cokolis.
  13. Simonas

   Spinelių fasadai

   Nelabai supratau klausimo
  14. Hetlita prekiauja, hettich gamintojas.
  15. Mindaugai tikrai galima Šitie stalvirsiai sufrezuoti su stalviršio jungimo šablonu
  16. Darykite taip: Pirma pjaukite 1 pjuvi is sienos kampo i vidini stalvirsio susikirtima raudonai paz. Paskui pjaukite kaitlentes dali ja pakiskite po plautuves stalvirsio dalimi ir markeriu atsizymekite istryza jungimo linija. Ja issipjove pjuvius 3 ir 4 reiks frezuoti su sablonu kuris skirtas 900 mm stavirsiams sujungti. Aisku reiks frezuoti kampu Nufrezave 3 pjuvi salos stalvirsi pakisite po kaitlentes stalvirsiu taip atsizymesite 4 pjuvi Sekmes
  17. "Korpusiniai" baldai tai visi kietieji baldai : spintos, virtuvės, prieškambariai, vaikų kambario, ofiso ir tt... Šiai kategorijai nepriklauso "minkšti baldai"
  18. Jeigu stumdomų durų plokštė yra kaustyta aliuminio rankenomis tai vienas iš variantų būtų išardyti duris bei plokštę perpjauti horizontaliai ir imontuoti horizontalų plokštės dalinimą, galima ir ne vieną.
  19. Jusų atvėju frezuoti netinka, nes frezavimas su šablonu atliekamas 90 laipsnių kamp. Pjaukite ties ta vieta kur raudonai pažymėta ir sujungimui naudokite sutempimo varžtus.
  20. Sveiki, Aš stalviršio jungimą daryčiau šioje vietoje
  ×
  ×
  • Sukurti naują...