Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Simonas

  Administratoriai
  • Publikacijų skaičius

   1.007
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Sėkmingų dienų sk.

   10

  Viskas ką parašė Simonas

  1. Simonas

   Aliuminio profiliai

   Aliuminio profilių tiekėjų yra nemažai : "slider" ,"komondor" ,"FGV" ir tt.. Aš dažniausiai parenku spintos profilius atsižvelgęs į kliento interjerą. Minimalizmas tai profilius siūlau minimaliai išsikišusius daugiausiai stačiakampio formos. Klasikai daugiau tinka varstomos durelės ir tt... Dar labai įtakoja spintos korpuso spalva nes labai mažai yra gražių 10mm plokščių . tada tenka rinktis aliuminio sistemas skirtas 18mm plokštėms.
  2. Sveiki, Virš indaplovės montuokite plokštę tik indaplovės fasado dureles padarykite aukštesnes per plokštės storį. klijus tepkite taip ,kad tatp stalviršio ir baldų išeitu visas oras aš tepu juostomis (klijų negailekite) Dėl compakt stalviršio supjaustymo, stalviršiui pradėjus deformuotis nieko nebepadarysite teks išmesti. Stalviršį supjausčius yra nuimami tempimai kurie gali susidaryti del temperatūrų ir drėgmės skirtumų. Atlikus stalviršio pjaustymą aš vompakt stalviršio su varžtais netvirtinu.
  3. Sveiki, Šiai diena smarkiai pakilus kainoms, baldininko uždarbis susideda: iš baldų detalių suprojektavimo bei detalizavimo, sugręžimo ir surinkimo . Jeigu norite sutaupyti ir pasigaminti baldą tai siūlyčiau kaip galima daugiau šių procedūrų atlikti patiems Priešingu atveju jeigu jums bus atliktas ir gręžimas tai jūs nieko nesutaupysite Patarimai pateikiant matmenis pjovėjui: Pirmas pateiktas matmuo nurodo tekstūros kryptį. Dažniausiai matmenis reikia nurodyti be briaunos storio ( reikia tikslinti su pjovimo paslaugą teikiančia įmone) Pvz. UAB "Temopalui " r
  4. Simonas

   Spinta sumdomomis durimis

   Tokių gabaritų durys gali tik išsilenkti .Kitaip duru konstruktyvas pakisti negali.
  5. Simonas

   Spinta sumdomomis durimis

   Sveiki, pastumus duris stipriau ir ne per centra, jos susiskypuos. norint ,kad jos nesiskypuotu reikes labai po lengva jas darinėti
  6. Simonas

   Spinta sumdomomis durimis

   Sveiki, Siūlyčiau gaminti spintą su varstomom durimis, nes stumdomas duris pastumus jos skipuosis ir užstiginės nes jos bus per siauros (jų plotis bus mazdaug 62cm o jų aukštis bus apie 256cm)
  7. Simonas

   Dirbtuvės

   Pagrindinis stalas 40 mm iš hdf plokstės, itin svarbu stalo tiesumas ir lygumas( pagal nivelyrą) padėjus plokstę ant briaunos turi stovėti.
  8. Sveiki, Viskas priklauso nuo medžiagų, furnitūros, žinoma objekto dydžio bei termino. Jeigu tai individulus užsakymas iš kokybiškų medžiagų manau viskas protingai.
  9. Radau nuorodą parsisiūsti iš Kinijos. € 2,01 35%OFF | Washing Machine Anti Vibration Feet Pad Mute Non Slip Rubber Feet Refrigerator Tables Cabinet Universal Balance Fixed Bracket https://a.aliexpress.com/_mKUNZPu
  10. Manau tikrai superinis sprendimas, šios skalbyklės kojelės turi tikrai sumažinti vibracijas ir turėtu tyliau veikti indaplovė.
  11. Simonas

   Iš kur geriausia imti kreditą

   Ka manote apie Revoliut paskolą ?
  12. Su programa Pro 100 projektuoju ne tik spintas ir kitus baldus ,bet ir visą namą esu suprojektavęs. Labai patogu apskaičiuoti medžiagas, likučių praktiškai nelieka. Manau tai galima atlikti su visomis baldų projektavimo programomis.
  13. Kokiam mieste randasi "Spynų meistras"
  14. Simonas

   PRO100

   Pro 100 projektavimo programos pamokos. Sėkmės Pro100 manual.pdf
  15. Simonas

   PRO100

   Sveikas, Aš baldų patodoje pries 12 metų buvau gavęs aprašymą su visom pro 100 komandom bandysiu paieškoti.
  16. Simonas

   PRO100

   Sveiki, galiu atsiųsti.
  17. Manau gal staltieses reiktų derinti prie užuolaidų.
  18. Saudalo "fixall cristal" irgi tinka jis neturi savyje jokių agresyvių tirpiklių. https://soudal.lt/produktai-diy/fix-all-hermetikai-ir-klijai/item/70-fix-all-crystal
  19. Kodėl nesumontavus didelio galingumo rekuperacinės sistemos ?
  20. Gal galima patikslinti, nesupratau klausimo?
  21. Sveiki turiu savo pastebėjimų dėl compact stalviršio montavimo: 1.Klijus tepti taškais. 2.Dažniausiai deformuojasi compakt stalviršis ir stalviršio sienelė kuri yra prie laukinės sienos . 3. Jeigu stalvirsis jungmas "L" formos virtuvje, būtinai montuoti "sausainius" 4. Baldų korpuse visur montuoti viršutinę plokštę dėl didesnio klijų padengimo ploto. 5. Galima stalviršyje nuimti tempimus iš apačios ją supjausčius( skersai ir išilgai ).
  22. Plokštės parduodamos Lietuvoje turi turėti sertifikatus. Labiausiai plokštės kenkia paveiktos temperatūros jos tuomet išsiskiria toksines medžiagas.
  23. Simonas

   Zero waste baldų pramonėje

   Baldų restauravimo priemonėmis prekiauja UAB Gritija
  ×
  ×
  • Sukurti naują...