Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Lukas

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  3

Paskutinė nario Lukas pergalės diena buvo Rugpjūčio 14

Lukas turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

Reputacija

9 Neblogas

Apie Lukas

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

114 profilio peržiūrų
 1. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Okey! Pagrinde tai konfirmatorius, 50mm jei neklystu. Jei detaliau reikia galiu PM surašyti, turiu pirkinių planelį.
 2. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Pradėjom darbus. Kol kas kaip iš pypkės eina. Ilgas lentynas sutvirtinau į sieną.
 3. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Kiekvienas stalčius yra ir viduj suprojektuotas (su dugnais pertvarom ir pan) todėl žinau aukščius ir pan. Čia kad pačiam lengviau surinkti būtų. Tik kokio ilgio konfirmatorius man naudoti? 70mm? Pagal ka jie parenkami?
 4. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Čia gal tik atrodo aukštai, 1,5m baigiasi stalčiai. Viršutinis numatytas mano smulkemnom stalčius (laikrodžiai, varlytės, diržai ir pan). Pasižiūrėjom realiai, kad nebūtų diskomforto.
 5. Sveiki, Vieną iš moderatorių atakuoju klausimais jau net skolingas jaučiuosi Klausimai maži, bet svarbūs man, tikiuosi kažkam bus aktualūs ateityje. 1. Kokiais varžtais tvirtinami guoliniai ir ritininiai bėgeliai? Euro varžtas ar paprastas medsraigtis. 2. Kaip pasirinkti konfirmatoriaus ilgį? 3.Ir kokio ilgio medsraigčius naudoti kampukam ir pan tvirtinti? 18mm ar trumpesnius? 18mm kaip ir tiktų, nes keli mm užsideda kampukas, tačiau baisu jog kitoje pusėje neiškeltų.
 6. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Na ką gi, projektas pradeda realiau atrodyti, atsižvelgęs į visas pastabas ir patarimus daug kartų viską taisiau ir koregavau. Galutinis variantas gavosi toks. Tik dar vienas pasitikslinimas, guoliniai begeliai yra 13mm pločio, ritininiai tiek pat?
 7. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Kaunas
 8. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Super darbas. Aš tyrinėju tavo ikeltą info ir vis naujos info atrandu. Bet projektą jau pasidariau. Ritininiai bėgeliai 13mm skaičiavau, stačlčius 450mm, tai begelius 400mm planuoju, 5mm ileidžiu priekyje, gale palieku 10mm. Stalčiai įleidžiami. Dar bus išvažiuojančios lentynos su ritininiais bėgeliais, jie irgi 13mm užima? Reiks mažiausiai vienoje vietoje pjauti plokštę, ar tam tiks diskinis festool pjūklas smulkiais dantim? Teko Pjauti laminatą, tai kraštai nenutrupėję gavosi. Ir kur patartumėt pirkti furnitūrą ir visa kita ko reiks? Varžtai, kampiniai lentynų tvirtinimai, vamzdžiai kabykloms, begeliai. Plokštes kaip minėjau pirksiu Trukmėj, bet iš pradžių prjektų vadovas (žmona) turi duoti patvirtinimą, jog užteks kabyklų suknelėms
 9. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Sveiki, kaip minejau, viskas daroma bus per atostogas. Pats nekantrauju pradėti, viską tiksliai issimatavau. Dar klausimas, su kuo pjaustot jei reikia pripjaut lentynas? Nes kai kurios sienos apačia ir viršus svyruoja 4mm, ar čia nieko baisaus? Šiaip viskas tiesu tik patalpa siaurėjanti, siena su durim 2270, prieš ją esanti siena 2260. Dabar darau naują projektą pagal patikslintus matavimus.
 10. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Turiu keletą klausimų dėl tavo gamintos drabužinės. Visą drabužinę tu suskirstei dalimis ir gaminai kaip atskirus baldus, ta prasme pas tave nesujungta lentynos tarpusavyje. Yra kažkokia priežastis kodėl taip buvo daryta? Ir dėl kojų, ar būtina stayti ant kojų ar galima tiesiog ant žemės daryti? Nes mano plane yra ant žemės ir sonines plokstes tvirtint prie sienos (pvz. skystais vinim) Tikiuosi supratai ką bandau pasakyti
 11. Lukas

  Gaminu spintą pirmą kartą

  Super! Koki įtaisa naudoji pazymeti begeliu skylėms? Beje, matau jog ant kojų lentynos, būtina statyti ant kojų? Jei pas mane drabužinė ir palnuoju sonines plokstes tvirtinti prie sienos?
 12. Lukas

  Google sketchup

  Okey, lauksim
 13. Lukas

  Google sketchup

  Ranka ranką plauna. Forumas gelbėja man gaminant spintą, aš gal kažkam pagelbėsiu mintis perkelti į kompiuterio ekraną
 14. Lukas

  Google sketchup

  Vienos dalies grupavimui naudojam G raidę, o kelių detalių grupavimui naudojam layers(yra parašyta mano, plius video paaiškinta). Dėl uzapvalinimo nežinau, turėtų būti galima, nes namus projektuoja ir panašiai. Tik reikia gilintis. Spalvų ir medžiagų yra nemažai programoje. Tik reikia tikrintis ar tau tiks.
 15. Lukas

  Viskas apie gręžimą ir grąžtus

  Galbūt yra pirkti tokių pagamintų šablonų? Parašiau ir radau aliexpress, drilling template parašom ir išmeta.
×