Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Lukas

  Nariai
  • Publikacijų skaičius

   32
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Sėkmingų dienų sk.

   5

  Paskutinė nario Lukas pergalės diena buvo Balandžio 11 2022

  Lukas turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

  Reputacija

  11 Neblogas

  Apie Lukas

  • Rangas
   Narys

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  726 profilio peržiūros
  1. Sveiki, Kartais iškyla klausimų, dėl kurių neverta kuri naujos temos. Šią tema sukuriu tam, kad būtų kur užduoti tokius klausimus. Pirmasis klausimas, planuoju gaminti floating spintelę prie lovos, klausimas kaip jungti plokštę, kad nesimatytų nieko iš išorės ? Čia matau supjauta 45 laipsnių kampu. Bet kaip iš vidaus tvirtinta?
  2. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Yra dar namuose projekteliu, jei bus tema gaminu spinta antrą kartą, tai zinosit kas autorius 😄 jei ne šis forumas ir tavo konsultscijos kažin ar taip būtų gavęsi viskas man. Ačiū!
  3. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Na ką,mano projektelis jau baigtas. Beliko tik drabužius sukabinti. Labai ačiū visiem už pagalbą, viskas gavosi labai gerai, o kas nesigavo tik aš žinau 😄
  4. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Judam į priekį. Stalčiai gavosi geriau nei tikejausi. 0mm paklaida. Tik kaip tvirtinti fasadą? Tiesiog medvarztis? Ar pries tai pragręžti tik tada sukti?
  5. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Taip, naudoju spec grąžtą
  6. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Okey! Pagrinde tai konfirmatorius, 50mm jei neklystu. Jei detaliau reikia galiu PM surašyti, turiu pirkinių planelį.
  7. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Pradėjom darbus. Kol kas kaip iš pypkės eina. Ilgas lentynas sutvirtinau į sieną.
  8. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Kiekvienas stalčius yra ir viduj suprojektuotas (su dugnais pertvarom ir pan) todėl žinau aukščius ir pan. Čia kad pačiam lengviau surinkti būtų. Tik kokio ilgio konfirmatorius man naudoti? 70mm? Pagal ka jie parenkami?
  9. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Čia gal tik atrodo aukštai, 1,5m baigiasi stalčiai. Viršutinis numatytas mano smulkemnom stalčius (laikrodžiai, varlytės, diržai ir pan). Pasižiūrėjom realiai, kad nebūtų diskomforto.
  10. Sveiki, Vieną iš moderatorių atakuoju klausimais jau net skolingas jaučiuosi Klausimai maži, bet svarbūs man, tikiuosi kažkam bus aktualūs ateityje. 1. Kokiais varžtais tvirtinami guoliniai ir ritininiai bėgeliai? Euro varžtas ar paprastas medsraigtis. 2. Kaip pasirinkti konfirmatoriaus ilgį? 3.Ir kokio ilgio medsraigčius naudoti kampukam ir pan tvirtinti? 18mm ar trumpesnius? 18mm kaip ir tiktų, nes keli mm užsideda kampukas, tačiau baisu jog kitoje pusėje neiškeltų.
  11. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Na ką gi, projektas pradeda realiau atrodyti, atsižvelgęs į visas pastabas ir patarimus daug kartų viską taisiau ir koregavau. Galutinis variantas gavosi toks. Tik dar vienas pasitikslinimas, guoliniai begeliai yra 13mm pločio, ritininiai tiek pat?
  12. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Super darbas. Aš tyrinėju tavo ikeltą info ir vis naujos info atrandu. Bet projektą jau pasidariau. Ritininiai bėgeliai 13mm skaičiavau, stačlčius 450mm, tai begelius 400mm planuoju, 5mm ileidžiu priekyje, gale palieku 10mm. Stalčiai įleidžiami. Dar bus išvažiuojančios lentynos su ritininiais bėgeliais, jie irgi 13mm užima? Reiks mažiausiai vienoje vietoje pjauti plokštę, ar tam tiks diskinis festool pjūklas smulkiais dantim? Teko Pjauti laminatą, tai kraštai nenutrupėję gavosi. Ir kur patartumėt pirkti furnitūrą ir visa kita ko reiks? Varžtai, kampiniai lentynų tvirtinimai, v
  13. Lukas

   Gaminu spintą pirmą kartą

   Sveiki, kaip minejau, viskas daroma bus per atostogas. Pats nekantrauju pradėti, viską tiksliai issimatavau. Dar klausimas, su kuo pjaustot jei reikia pripjaut lentynas? Nes kai kurios sienos apačia ir viršus svyruoja 4mm, ar čia nieko baisaus? Šiaip viskas tiesu tik patalpa siaurėjanti, siena su durim 2270, prieš ją esanti siena 2260. Dabar darau naują projektą pagal patikslintus matavimus.
  ×
  ×
  • Sukurti naują...