Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

Tauragnas

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie Tauragnas

 • Rangas
  Naujas narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. aha, iš internetinių geriausia smulkius daiktus, kaip knygas ar nedidelius namų apyvokos daiktelius.
 2. GAlvojam automatizuoti savo namus, t.y. visokius jungiklius (termostato, apsauginių žaliuzių, šviesos etc.) norėtume sujungti su telefonų appsais, šiaip kažkaip patogiau viską pasidaryti. Ar daro kasnors tokį dalyką Lietuvoj?
 3. Tauragnas

  Sodas

  Kokios gi tos estetikos nori? Kad būtų žalia ar spalvota? Prancūziškas sodas pasižymi tiksliomis, tiesiomis formomis, taisyklingas išdėliotus objektus ir barokinius elementus (pvz. https://i0.wp.com/www.dt-landscapedesign.com/upload/image/showcase/french_garden/french_garden_002.jpg?w=600 ). Galima nesunkiai susikurti prancūzišką sodą, bet jei norėsi barokinės puošybos, tai jau atsieis nepigiai. Taip pat baseinai, dailiomis formomis palaikomi medžiai, krūmai kurie reikalauja priežiūros. Angliškas sodas šiandien laikomas- dailiai sutvarkytas milžiniškas gėlynas, su tobula veja (pvz. https://new-link.org/images/cottage-garten-bl-C3-BChende-pflanzen-enge-pfande.jpg ). Aš skaičiau apie kitokį apibrėžimą, apie beveik nevaržomą gamtą, telkinius ir vijokliais apaugusius tiltelius. Man asmeniškai labiau pastarasis. Dėl pavėsinės - vynilinė kiek žinau daug patvaresnė, nereikalauja jokios priežiūros, bet turi limituotą spalvų pasirinkimą ir didesnę kainą. Medines (pvz. https://www.yardcraft.com/product/gazebos -pergolas/gazebos/large-wooden-gazebo-kits/) - teks prižiūrėti, kad nepūtų. Dar būna metalinės, stiklinės (pvz. https://baremarytai.lt/produktai/pavesines/ ).
 4. Tauragnas

  Kelionės 2019

  Vienas geresnių kelionių maršrutų šiais metais manau Mauricijus https://travelplanet.lt/kelioniu-kryptys/afrika/mauricijus plius kelialapis tikrai neblogos kainos. Jeigu įdomu kodėl verta ten judėti https://www.makemytrip.com/blog/things-to-do-in-mauritius Pats buvau jau porą kartų, nes kažkaip vis pasisekdavo nebrangiai atsieiti su bilietais, nors sala tai tropinė ir tolima. Kalbant apie kitokius variantus tai visai įdomus šis list'as https://www.nationalgeographic.com/travel/features/best-trips-2019/ mane patį labai vilioja Naujoji Zelandija ir Dordogne Prancūzijoje.
 5. Kaina naujo buvo 17000eur, pirkta iš čia https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai/corolla. Imiau LE Eco komplektaciją, kuri turi kiek galingesnį variklį. Kuro sanauados vidutiniškai 4.2L/100km. Šios kainos segmente yra nemažas hibridų pasirinkimas,(Hyundai i30, Mazda 3 ir t.t.) tai kas nulėmė būtent Corollos pasirinkimą, tai papildomos saugumo naujovės, AEB stabdymas, automatinis pėsčiųjų/dviratininkų aptikimas ir t.t. Žodžiu saugumas čia pirmoje vietoje. Interjeras, technologijos labai kažkuo neišsiskiria, komfortu irgi, bet jo yra užtektinai. Gal tik galinėse sėdynėse vietos kiek mažoka, tad ilgom kelionėmis nerekomenduočiau, taip pat ir traukos daug neturi, na bet hibridų niekas ir neperka dėl to, kad galėtų palakstyti
 6. Ta violetinė kolona- keistoka, bet kaip idėją užskaitau.
 7. Kaimynų vienkiemį nesenai truputį apšvarino, būtų laikas ir man įsirengt jau signalizacija. Galvoju ir apie telefonspynę. Kas ką naudojat?
 8. Visai smagūs praktiški sprendimai, tikrai panaudosiu stalčių ikrovikliams nors gali būti sudėtinga išgirsti jei kas skambins. Arba ta tvorelė laidams. Čia yra šioks toks praktiškesnis sprendimas https://www.jung.de/lt/1987/produktai/technologijos/knx-sistema/knx-sensoriniai-jungikliai-f-50/ -viename jungyklyje galima igalinti žaliuziu, sviesos, sildymo valdyma bei atrodo elegantiškai. Dar čia radau visai nemažai interjero "hack'u" https://www.homedit.com/home-decor-hacks/
×
×
 • Sukurti naują...