Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Tauragnas

  Nariai
  • Publikacijų skaičius

   8
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  Reputacija

  0 Neutralus

  Apie Tauragnas

  • Rangas
   Naujas narys

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

  1. aha, iš internetinių geriausia smulkius daiktus, kaip knygas ar nedidelius namų apyvokos daiktelius.
  2. GAlvojam automatizuoti savo namus, t.y. visokius jungiklius (termostato, apsauginių žaliuzių, šviesos etc.) norėtume sujungti su telefonų appsais, šiaip kažkaip patogiau viską pasidaryti. Ar daro kasnors tokį dalyką Lietuvoj?
  3. Tauragnas

   Sodas

   Kokios gi tos estetikos nori? Kad būtų žalia ar spalvota? Prancūziškas sodas pasižymi tiksliomis, tiesiomis formomis, taisyklingas išdėliotus objektus ir barokinius elementus (pvz. https://i0.wp.com/www.dt-landscapedesign.com/upload/image/showcase/french_garden/french_garden_002.jpg?w=600 ). Galima nesunkiai susikurti prancūzišką sodą, bet jei norėsi barokinės puošybos, tai jau atsieis nepigiai. Taip pat baseinai, dailiomis formomis palaikomi medžiai, krūmai kurie reikalauja priežiūros. Angliškas sodas šiandien laikomas- dailiai sutvarkytas milžiniškas gėlynas, su tobula veja (pvz. https://ne
  4. Vienas geresnių kelionių maršrutų šiais metais manau Mauricijus https://travelplanet.lt/kelioniu-kryptys/afrika/mauricijus plius kelialapis tikrai neblogos kainos. Jeigu įdomu kodėl verta ten judėti https://www.makemytrip.com/blog/things-to-do-in-mauritius Pats buvau jau porą kartų, nes kažkaip vis pasisekdavo nebrangiai atsieiti su bilietais, nors sala tai tropinė ir tolima. Kalbant apie kitokius variantus tai visai įdomus šis list'as https://www.nationalgeographic.com/travel/features/best-trips-2019/ mane patį labai vilioja Naujoji Zelandija ir Dordogne Prancūzijoje.
  5. Kaina naujo buvo 17000eur, pirkta iš čia https://www.tokvila.lt/lt/parduodami-nauji-toyota-automobiliai/corolla. Imiau LE Eco komplektaciją, kuri turi kiek galingesnį variklį. Kuro sanauados vidutiniškai 4.2L/100km. Šios kainos segmente yra nemažas hibridų pasirinkimas,(Hyundai i30, Mazda 3 ir t.t.) tai kas nulėmė būtent Corollos pasirinkimą, tai papildomos saugumo naujovės, AEB stabdymas, automatinis pėsčiųjų/dviratininkų aptikimas ir t.t. Žodžiu saugumas čia pirmoje vietoje. Interjeras, technologijos labai kažkuo neišsiskiria, komfortu irgi, bet jo yra užtektinai. Gal tik galinėse sėdynėse v
  6. Ta violetinė kolona- keistoka, bet kaip idėją užskaitau.
  7. Kaimynų vienkiemį nesenai truputį apšvarino, būtų laikas ir man įsirengt jau signalizacija. Galvoju ir apie telefonspynę. Kas ką naudojat?
  ×
  ×
  • Sukurti naują...