Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

Monix

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie Monix

 • Rangas
  Naujas narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Monix

  Sodas

  Tai kažin ar jas lentinėm pavadinti galima. Galbūt jos ir kitaip iš anglų verčiasi, tiesiog varčiau žurnalus kelis tai buvo toks tipažas minimas
 2. Laba, tikiuos tau taip ne ""pasiseks"". Paskaitinėk šitą gidą kaip išsirinkti signalizaciją https://www.techhive.com/article/3297746/home-security-systems-vs-smart-home-systems-how-to-choose.html Aš taip pat gyvenu vienkiemy, imuosi tokių priemonių savo turto apsaugai kaip pvz. naudoju signalizaciją, apsaugines žaliuzes, seifą ir t.t. Taip pat įtartinai žiūriu į nelauktus svečius. Girdėjau ir apie tai, kad nutikimai šalia namo gali būti naudojami kaip bandymas nukreipti dėmesį. Naudoju ir telefonspynę https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspynes/ - tikrai padeda išsiaškinti kas ateina, kada ir t.t. Gali prisijungti prie telefono ir matyti jei kažkas pas tave užsuko ir pan. Galbūt pasirodžiau kiek paranojiškai, bet gyvenu jausdamasis saugiai Galbūt nereikėtų imtis drastiškai visų galimų priemonių, bet pasiruošti reikia.
 3. Praėjo žiema, planuojam tvarkytis visą sodą kapitaliai. Kasnors turi idėjų ar patarimų kaip suskurti estetiškai vienodą sodą? Girdėjau apie angliškus ir prancūziškus tipus, bet taip nelabai ir supratau kokie jie. Planuojam ir pavėsinę pasistatyti, kasnors galbūt turi vynilinę, o ne medinę? Ar jos vertos tos kainos? P.s. atleiskit, netyčia ne į tą subforumą idėjau.
 4. Visiškai priklauso nuo to, kokio efekto nori. Jaukių ar modernių namų? Klasiškų ar provanso šilumos? Dabar vėl į madą ateina ryškios spalvos, šiek tiek ir eklektika. Derinimo būdų milijonas, reikia žinoti ko nori. Man visai patiko šitas gidas https://freshome.com/2019-interior-design-trends/ nors iš pavyzdžių atrodo, kad truputį nuneigia mano teiginį dėl ryškių spalvų Šiaip reikia nepamiršti ir kitų detalių kaip pvz. jugikliai https://www.jung.de/lt/7212/produktai/dizainas/50-metu-ls-990/ viskas turi turėti savo vietą jei nori rimtai įsirengti savo bustą.
×
×
 • Sukurti naują...