Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

valytojas

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie valytojas

 • Rangas
  Naujas narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. valytojas

  Įspūdžiai iš parodos Baldai-Interjeras-Dizainas 2019

  Priešpaskutinis filmukas su stalčiuku/pakyla - pvz. jei keltumėte abiem rankomis 1-3 kg svorį ir palinktumėte atgal šiek tiek, yra galimybę, kad konstrukcija pajudėtų ir griūtumėt ant nugaros, nekalbu apie tai jei kiltų noras pasistiebti ar pan. Čia manau turėtų būti užsifiksavimas arba pakyla su priekinėmis kojytėmis turėtų atsiremti/užsifiksuoti į grindis.
 2. valytojas

  Kokius pasirinkti virtuves stalčius

  Po 5-10-15 m. kur kreiptis dėl garantijos? Baldininkas emigravo, baldu furnitūros pardavėjas bankrutavo, pirkimo dokumento (sąskaitos/kasos aparato kvito) nebėra. Nebus čia marketinginis blizgutis? PVZ. IT srityje lifetime garantijos(atskirų gamintojų) atveju galima priduoti sugedusią įrangą betkuriam LT pardavėjui ir jis uždirba € iš gamintojo už kiekvieną remonto/gedimo atvejį, sąskaita ir pirkimo dokumentai nereikalingi, svarbu oficialiai kad būtų parduota įranga Lietuvoje(netinka per-parduota iš kitos šalies). Ar teko kam susidurti su "Blum" garantijomis, kaip veikia, nekyla problemų?
 3. valytojas

  Standartiniai matmenys ir atstumai

  Gal galite detalizuoti ir smulkesnius matmenis, pvz: a) tarpas tarp fasado (durelių, stalčių ir pan.) ir stalviršio? b) tarpas tarp fasadinių durelių, tarp stalčių, tarp fasado krašto ir korpuso krašto? c) kiek išlenda stalviršis už fasado? d) kiek kojytes priekines atitraukti nuo fasado?
 4. valytojas

  Gręžimo šablonas

  Galima gal įklijuoti ant epoksidkės metalines/varines/bronzines įvores?
 5. Gal galit pakomentuot plačiau, kodėl?
 6. Planuoju maždaug šitaip:
 7. Sprendžiu identišką dilemą, tik realizacija planuoju kiek kitokią: a) vertikalios sienos ~2500-2600 mm, nuo grindų iki lubų; b) virš indaplovės iš vidaus suformuosiu rėmą iš šoninių 2x18 mm plokščių(bus 18+18<----564 niša---->18+18, viso 600mm.).
 8. valytojas

  Gręžimo šablonas

  Sveiki, Gal turite/naudojate konfirmatorniams varžtams skirtą šabloną? ~100 vnt. jau esu susukęs, bet namų sąlygomis, turint ribotą įrankių pasirinkimą - 3 kreivi įsukimai su įplyšusiu plokštės šonu. Internete radau sekantį, verta pasigaminti? Gal yra galimybė kažką panašaus įsigyti?: Čia kiek daugiau darbopvz.:
×