Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

valytojas

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutralus

Apie valytojas

 • Rangas
  Naujas narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. valytojas

  Ar verta pirkti IKEA baldus

  Gal kam teko su Ikea baldais spręsti tarp spintelių tarpų problemą? Situacija tokia, kad planuojant sustačius spinteles poroje vietų apačioje ir viršuje liktų tušti tarpeliai po 12-16 cm. Viršuje galima lentynėles padaryti viskas kaip ir gerai, bet kaip su apatinėmis spintelėmis? Mano suvokimu galimi keli variantai pastatoma su vidine dalimi - pirkti siauriausią 20x80 spintelę ir siaurinti iki reikalingų matmenų arba tiesiog nenaudoti šoninių sienelių ir prisipjauti iki reikiamo dydžio įsistatyti horizontalias dalis ant medinių kaištukų ar konfirmatorinių varžtų. Bet kaip su fasadu? Gražiai tikrai namų priemonėmis nepavyks prijauti ar kantuoti. Turint reikalingų matmenų fasadą galima bandyti vertikalų siaurą stalčiuką išsitraukiantį daryti prieskoniams, rankšluostukams ar net sukabinti rečiau naudojamus įrankius ant ištraukiamos sienelės ar pan..
 2. Priešpaskutinis filmukas su stalčiuku/pakyla - pvz. jei keltumėte abiem rankomis 1-3 kg svorį ir palinktumėte atgal šiek tiek, yra galimybę, kad konstrukcija pajudėtų ir griūtumėt ant nugaros, nekalbu apie tai jei kiltų noras pasistiebti ar pan. Čia manau turėtų būti užsifiksavimas arba pakyla su priekinėmis kojytėmis turėtų atsiremti/užsifiksuoti į grindis.
 3. Po 5-10-15 m. kur kreiptis dėl garantijos? Baldininkas emigravo, baldu furnitūros pardavėjas bankrutavo, pirkimo dokumento (sąskaitos/kasos aparato kvito) nebėra. Nebus čia marketinginis blizgutis? PVZ. IT srityje lifetime garantijos(atskirų gamintojų) atveju galima priduoti sugedusią įrangą betkuriam LT pardavėjui ir jis uždirba € iš gamintojo už kiekvieną remonto/gedimo atvejį, sąskaita ir pirkimo dokumentai nereikalingi, svarbu oficialiai kad būtų parduota įranga Lietuvoje(netinka per-parduota iš kitos šalies). Ar teko kam susidurti su "Blum" garantijomis, kaip veikia, nekyla problemų?
 4. Gal galite detalizuoti ir smulkesnius matmenis, pvz: a) tarpas tarp fasado (durelių, stalčių ir pan.) ir stalviršio? b) tarpas tarp fasadinių durelių, tarp stalčių, tarp fasado krašto ir korpuso krašto? c) kiek išlenda stalviršis už fasado? d) kiek kojytes priekines atitraukti nuo fasado?
 5. Galima gal įklijuoti ant epoksidkės metalines/varines/bronzines įvores?
 6. Gal galit pakomentuot plačiau, kodėl?
 7. Sprendžiu identišką dilemą, tik realizacija planuoju kiek kitokią: a) vertikalios sienos ~2500-2600 mm, nuo grindų iki lubų; b) virš indaplovės iš vidaus suformuosiu rėmą iš šoninių 2x18 mm plokščių(bus 18+18<----564 niša---->18+18, viso 600mm.).
 8. Sveiki, Gal turite/naudojate konfirmatorniams varžtams skirtą šabloną? ~100 vnt. jau esu susukęs, bet namų sąlygomis, turint ribotą įrankių pasirinkimą - 3 kreivi įsukimai su įplyšusiu plokštės šonu. Internete radau sekantį, verta pasigaminti? Gal yra galimybė kažką panašaus įsigyti?: Čia kiek daugiau darbopvz.:
×
×
 • Sukurti naują...