Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą

Hammer

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  2

Paskutinė nario Hammer pergalės diena buvo Spalio 7

Hammer turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

Reputacija

4 Neutralus

Apie Hammer

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Hammer

  Įspūdžiai iš parodos Baldai-Interjeras-Dizainas 2019

  Kiek teko matyti, stalcius atsidares nekabo ore, jis atsiremia i grindis, tad del svorio jokiu problemu neturetu kilti.
 2. Hammer

  Baldų sutartis

  Sutartis visame kame yra labai svarbus dokumentas. Ir kuo sutartis išsamesnė/ detalesnė, tuo mažiau problemų, nesusipratimų ateityje. Baldų pirkimo sutartyje be juridinio ar fizinio asmens rekvizitų, būtinai turi būti nurodytos medžiagos iš ko bus gaminami baldai, medžiagų kodai, spalvos, struktūra, kiekiai, furnitūros aprašas, terminai, garantijos ir žinoma kainos.
 3. Hammer

  Svetainė ir virtuvė – vienoje erdvėje

  Manau siai dienai virtuves ir svetaines visiskas atskyrimas nebeimanomas, nes tai itin patogu ir zmones tai ivertino. Be to, del nauju technologiju, baldu dizaino, moderniu architekturiniu sprendimu ir kt. nebereikia virtuves slepti po devyniais uzraktais😊 Del galingu garu rinktuvu nesijaucia maisto gaminimo kvapu, nesklinda garai, o virtuviu dizainas sukuriamas taip, kad patogu susirinkus buriui zmoniu ne tik skanauti maista, bet ir bendrauti. Taip kad, nematau priezasties kodel reiketu sias erdves aklinai atskirti.
 4. Hammer

  Renkamės virtuvės maišytuvą

  Taip, vienas is variantu maisytuva pritraukti prie rankeneliu, bet galima suzaisti ir su spalvomis, tarkim pasirinkti ryskesnio atspalvio maisytuva ir ji paversti pagrindiniu virtuves akcentu.
 5. Hammer

  Kaip pagyvinti

  Sienas puikiai pagyvins paveikslai, įrėmintos nuotraukos, piešiniai ar dekoracijos. Patalpas siūlyčiau dekoruoti ryškesniais baldais arba interjero detalėmis, tarkim, įmantresnėmis užuolaidomis, spalvingomis pagalvėlėmis, šviestuvais, augalais ir pan.
 6. Hammer

  Langų tema

  Renkantis plastikinius langus siūlau atkreipti dėmesį į šilumos laidumo koeficientą, kuris žymimas U raide. Kuo skaičius mažesnis, tuo geresnės šilumos izoliacinės savybės. Naujesnės kartos langų U vertė 1,4 ir mažiau, geriausiais laikomi kai U ~0,7. Taip pat reikėtų žinoti, kad baltos spalvos plastiko rėmai nuo intensyvių saulės spindulių gali pakeisti spalvą.
 7. Hammer

  Kaip apsisaugoti nuo sukčių

  Visų pirma būtina sudaryti detalią sutartį, kuri aiškiai reglamentuotų sutarties objektą, šalių teises ir pareigas, sutarties nutraukimo sąlygas ir t.t. Labai svarbu sutartyje nurodyti paslaugos suteikimo vietą (adresą kur atliksite darbus), kliento duomenis, ginčų, kilusių iš sutarties, sprendimo tvarką. Tarkim sutartyje (sutarties priede) nurodykit, kad ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus taikiai susitart - teisme. Be sutarties kažką įrodyti ar išreikalaut bus sudėtinga. Ir siūlyčiau būtinai tokius asmenis viešinti, nes viešumas - stiprus ginklas
 8. Hammer

  Renkamės plautuvę

  BLANCO produktai iš Silgranit serijos tikrai neblogi.
 9. Hammer

  Renkamės plautuvę

  Na ne visai geriausia. Kai kurios metalinės plautuvės labai braižosi.
 10. Manau, kad nepriklauso. Tarkim elektros prietaisų pajungimui reikia turėti ir atitinkamų žinių.
×