Jump to content
Informacinė juosta
 • Viskas apie baldus vienoje vietoje
 • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
 • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.

Hammer

Nariai
 • Publikacijų skaičius

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Sėkmingų dienų sk.

  2

Paskutinė nario Hammer pergalės diena buvo Spalio 7 2019

Hammer turėjo labiausiai mėgiamų publikacijų!

Reputacija

4 Neutralus

Apie Hammer

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Neaisku koks jusu virtuves plotis, bet pabandysiu pateikt pvz. Tarkim virtuves ilgis 4 m, plotis 3 m, tuomet turite nusistatyti centra. Virsutines spinteles jusu atveju 32 cm, tuomet is 3 m atimate 32 cm gaunate 2,68 m, 2,68 dalinate per puse - gaunate 1,34. Vadinasi nuo visu sienu, spinteliu turite atmatuoti po 1,34 m ir turesite centra i kuri reiketu montuoti vidurini sviestuva. Toliau, nuo viduriniojo sviestuvo tasko atsimatuojat 2 m i viena ir kita puse, padalinat per puse ir gaunat, kad kiti du sviestuvai montuojami po metra nuo viduriniojo. Tuomet visi sviestuvai issidesto tolygiai, taciau neaisku ar tame plote nera lango, aiskiau butu jeigu atsiustumet virtuves foto:) Dar turite atkreipti demesi i sviestuvu stipruma, nes jeigu jie ne itin stiprus, triju sviestuvu gali buti mazoka. Idedu foto, ar turejote mintyje toki sviestuvu montavimo modeli, nes yra dar ir baldu nisos apsvietimas.
 2. Hammer

  Garantija ar NE

  Visų pirma reikėtų pradėt nuo sutarties turinio. Sutartyje turėtų atsispindėt ne tik kas bus gaminama, kiekiai, brėžiniai kainos ir pan., bet ir būtinai pridėkit parduodamų gaminių eksploatacijos ir priežiūros aprašus. Kitas svarbus etapas - klientui užsisakinėjant, tarkim, nestandartinius baldus, aptarkit visus niuansus. Jeigu matot, kad klientas (neturėdamas atitinkamų žinių) pasirenka netinkamas/problematiškas medžiagas, jūsų pareiga perspėti klientą ir paaiškinti šio pasirinkimo minusus bei pasiūlyti alternatyvą. Jeigu klientas neperkalbamas, sutartyje būtinai atžymėkit, kad jį informavote. Ir trečia - neslėpkit nuo kliento trūkumų/broko. Juos būtinai parodykit, paaiškinkit ir kartu nuspręskit ką darysit toliau, nes ir pagal Prievolių teisę - pardavėjas/gamintojas neprivalo garantuoti, kad nėra trūkumų, jeigu apie juos pirkėjas žino arba tie trūkumai tiek akivaizdūs, kad bet koks atidus pirkėjas būtų juos pastebėjęs.
 3. Kiek teko matyti, stalcius atsidares nekabo ore, jis atsiremia i grindis, tad del svorio jokiu problemu neturetu kilti.
 4. Hammer

  Baldų sutartis

  Sutartis visame kame yra labai svarbus dokumentas. Ir kuo sutartis išsamesnė/ detalesnė, tuo mažiau problemų, nesusipratimų ateityje. Baldų pirkimo sutartyje be juridinio ar fizinio asmens rekvizitų, būtinai turi būti nurodytos medžiagos iš ko bus gaminami baldai, medžiagų kodai, spalvos, struktūra, kiekiai, furnitūros aprašas, terminai, garantijos ir žinoma kainos.
 5. Manau siai dienai virtuves ir svetaines visiskas atskyrimas nebeimanomas, nes tai itin patogu ir zmones tai ivertino. Be to, del nauju technologiju, baldu dizaino, moderniu architekturiniu sprendimu ir kt. nebereikia virtuves slepti po devyniais uzraktais😊 Del galingu garu rinktuvu nesijaucia maisto gaminimo kvapu, nesklinda garai, o virtuviu dizainas sukuriamas taip, kad patogu susirinkus buriui zmoniu ne tik skanauti maista, bet ir bendrauti. Taip kad, nematau priezasties kodel reiketu sias erdves aklinai atskirti.
 6. Taip, vienas is variantu maisytuva pritraukti prie rankeneliu, bet galima suzaisti ir su spalvomis, tarkim pasirinkti ryskesnio atspalvio maisytuva ir ji paversti pagrindiniu virtuves akcentu.
 7. Hammer

  Kaip pagyvinti

  Sienas puikiai pagyvins paveikslai, įrėmintos nuotraukos, piešiniai ar dekoracijos. Patalpas siūlyčiau dekoruoti ryškesniais baldais arba interjero detalėmis, tarkim, įmantresnėmis užuolaidomis, spalvingomis pagalvėlėmis, šviestuvais, augalais ir pan.
 8. Hammer

  Langų tema

  Renkantis plastikinius langus siūlau atkreipti dėmesį į šilumos laidumo koeficientą, kuris žymimas U raide. Kuo skaičius mažesnis, tuo geresnės šilumos izoliacinės savybės. Naujesnės kartos langų U vertė 1,4 ir mažiau, geriausiais laikomi kai U ~0,7. Taip pat reikėtų žinoti, kad baltos spalvos plastiko rėmai nuo intensyvių saulės spindulių gali pakeisti spalvą.
 9. Hammer

  Kaip apsisaugoti nuo sukčių

  Visų pirma būtina sudaryti detalią sutartį, kuri aiškiai reglamentuotų sutarties objektą, šalių teises ir pareigas, sutarties nutraukimo sąlygas ir t.t. Labai svarbu sutartyje nurodyti paslaugos suteikimo vietą (adresą kur atliksite darbus), kliento duomenis, ginčų, kilusių iš sutarties, sprendimo tvarką. Tarkim sutartyje (sutarties priede) nurodykit, kad ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus taikiai susitart - teisme. Be sutarties kažką įrodyti ar išreikalaut bus sudėtinga. Ir siūlyčiau būtinai tokius asmenis viešinti, nes viešumas - stiprus ginklas
 10. BLANCO produktai iš Silgranit serijos tikrai neblogi.
 11. Na ne visai geriausia. Kai kurios metalinės plautuvės labai braižosi.
 12. Manau, kad nepriklauso. Tarkim elektros prietaisų pajungimui reikia turėti ir atitinkamų žinių.
×
×
 • Sukurti naują...