Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Vikute3

  Nariai
  • Publikacijų skaičius

   6
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  Reputacija

  0 Neutralus

  Apie Vikute3

  • Rangas
   Naujas narys

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  Paskutinių lankytojų blokas išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

  1. Vikute3

   Langų tema

   Kokius įrankius naudojate langų valymui namuose? Aš turiu tokių iš harcher, pirkau ermitaze https://www.ermitazas.lt/c/buitine-technika/smulki-buitine-technika/langu-valymo-prietaisai-iranga bet taip pat dabar domina ir tie langų valymo robotukai. Ar kas nors naudojate juos, jie pasiteisina jums?
  2. Kur perkat medienos lentų ir panašiai įvairiems savo namų projektams ir panašiai? Planuoju pati pirkti iš čia, bet gal kažkas turite kokių kitų pasiūlymų? Kreiptis tiesiai į lentpjuves ar panašiai? Problema, kad man nereikia didelio kiekio, tat ar pardavinėja po kelias lentas kas nors?
  3. Vikute3

   Lauko baldai

   Sveikučiai, kas nors pirko gal lauko baldus iš ermitažo? Kaip kobybė, ten, ar patenkinti? Gaminti pati nesu tokia naginga, tai reikia eiti lengvesniu keliu O gal kas ką dar pasiūlysite? Gal patys gaminate ir prekiaujate? Norėtusi viso komplektuko, staliuko, foteliuku ir pan. Svarbu kad būtų neryškios, o natūralios spalvos.
  4. Sveikučiai, kas terasoms rinkotės lentas o kas plyteles? https://www.ermitazas.lt/c/apdailos-prekes/grindu-dangos-ir-ju-priedai/terasu-lentos-ir-ju-priedai noriu užsisakyti, bet nelabai išsirenku. Ar tarp jų skirtumas vien estetinis dėl grožio, ar yra ir kažkokių kitokių, ką būtų verta apgalvoti prieš renkantis viena ar kita?
  5. Vikute3

   Kaip pasirinkti plyteles

   Čia labai priklauso, nuo to kur jas norite dėti, koks kambarys, koks interjeras ir pan, labai daug info yra iš tikrųjų internete, aš pati neseniai ieškojau informacijos, tai jei kažkam naudinga bus dar, ateityje, galite pasiskaitinėti čia irgi https://www.vokiskakeramika.lt/news/10/2112/Kokias-plyteles-rinktis-grindims.html
  6. Vikute3

   Dovana zmonai

   Manau geriausia dovana žmonai tai laiko praleidimas kartu. Galit padovanoti vakarienę, vyno degustaciją ar šiaip kokį spa. Galite pasižvalgyti beta portale , tikrai atrasite įdomių pasiūlymų ;)
  ×
  ×
  • Sukurti naują...