Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Festool įrankių naujienos


  Recommended Posts

  2aaabc79-d732-4a2d-a467-394e17a895a0.jpg

  fb.png yt.png


  929293ea-290c-4179-bdd9-81db64174d37.jpg

   

  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08   
   

  Facelift CLEANTEC mobilieji dulkių siurbliai/
  Nauja siurbimo žarna tiekimo komplekte


  Naujas ir dar geresnis: SysDock. Paprasčiau transportuoti, daugiau tvarkos ir lankstumo. SysDock su T-LOC užtikrina patikimą SYSTAINERIO, SORTAINERIO ir SYS-ToolBox prijungimą.

  Kabelio laikiklis. Ant naujojo kabelio suvyniojimo įtaiso kabelis vyniojamas greitai ir tvarkingai. O ištobulintas atlenkimo mechanizmas leidžia kabelį vėl lengvai nuimti – negaišite laiko atvyniojimui.

  Slidi siurbimo žarna su CLEANTEC įvore. Naujoji siurbimo žarna: slidi ir elastinga – su slidžia išorine danga puikiai slysta paviršiais, ilgiau tarnauja ir užtikrina didesnį siurbimo našumą. Be to, naujoji CLEANTEC siurbimo įvorė ją patikimai laiko ant įrankio.

  BLUETOOTH technologija. CLEANTEC mobiliuosius dulkių siurblius galima individualiai papildyti Bluetooth moduliu. Tada juos galima valdyti per nuotolinio valdymo pultą, esantį ant siurbimo žarnos, ir automatiškai paleisti įjungiant „Festool“ akumuliatorinius įrankius su Bluetooth


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   


  a1f5124b-3588-4d41-a5cf-b57d506b25d8.jpg 


  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Slidi siurbimo žarna ir žarnos movos


  Geresnis nusiurbimas, didesnė darbo sparta – kūginė siurbimo žarna mažina trintį žarnoje ir todėl didina oro pralaidumą, o kartu ir siurbimo našumą.

  Naujoji CLEANTEC siurbimo įvorė su integruotu kaištiniu užraktu užtikrina patikimą laikymąsi ant elektrinio įrankio. Nuo dabar atsitiktinis siurbimo žarnos nuslydimas nuo elektrinio įrankio – jau praeitis, kaip ir dėl to atsirasdavę gaišinantys valymo darbai.

  Nepertraukiamas darbas su niekur nekliūvančia siurbimo žarna. Ji turi ypač tvirtą, slidžią išorinę dangą, po kuria – gerai apsaugota, dar elastingesnė vidinė siurbimo žarna. Optimaliam įrankio valdymui visais naudojimo atvejais.


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   


  68cd6afd-7b89-4d9c-a87d-30ff72de96da.jpg 


   

  NAUJIENA! 

    Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Bluetooth nuotolinio valdymo pultas ir Bluetooth modulis


  CLEANTEC mobiliajame dulkių siurblyje esančio Bluetooth modulio ir ant siurbimo žarnos esančio nuotolinio valdymo pulto derinys leidžia išvengti bėgiojimo prie siurblio: siurbimas įjungiamas tiesiog ant žarnos, naudojant pultą.

  Idealiai tinka protarpiais vykdomiems trumpiems valymo darbams – tiesiog perjungi į valymo režimą, net ir tada, kai siurblys veikia AUTO režimu. Tačiau mobiliajame dulkių siurblyje esantis Bluetooth modulis komunikuoja ne tik su naujuoju nuotolinio valdymo radijo bangomis pultu, bet ir su „Festool“ Bluetooth baterijomis. Jie užtikrina, kad ir įjungiamas akumuliatorinis įrankis automatiškai paleistų mobilųjį dulkių siurblį. Tad dabar dirbdami su „Festool“ akumuliatoriniais įrankiais turite naudos iš visos „Festool“ nuo dulkių saugančios sistemos.


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   
   


  c50ab7cb-6f25-4658-a1bf-166cb889cf4b.jpg 

   


  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Bluetooth baterijos 5,2 Ah ir 6,2 Ah


  „Festool“ vienintelis suteikia 36 mėnesių garantiją ir baterijoms.
  Su „Festool“ Jums užtikrinamas 36 mėnesių nemokamas remontas – įskaitant susidėvinčias dalis. Ir tai taikoma ne tik įrankiams, bet ir baterijoms bei krovikliams. Registruokite savo įrankį ir mėgaukitės visais „SERVICE all-inclusive“ pranašumais.

  AIRSTREAM technologijos dėka greitaeigis įkroviklis SCA 8 su integruotu aušinimo įrenginiu bateriją vėl greitai parengia naudoti – įkrovimo trukmė minimali.

  Dabar jau ir dirbdami su „Festool“ akumuliatoriniais įrankiais galite naudotis visais dulkių nekeliančio darbo privalumais: Bluetooth baterija užtikrina automatinį mobiliojo dulkių siurblio paleidimą tuo metu, kai įjungiamas akumuliatorinis įrankis (sąlyga – siurblyje turi būti Bluetooth modulis)


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   

  cdbd8112-00a6-4d04-9441-bf8b513f1612.jpg 

   


   

  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Ilginimo vamzdžiai ir valymo rinkiniai  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   
   

  32b5d425-f8e5-4932-8e02-770ad9f3cb5d.jpg 

   

  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Deimantinis pjovimo diskas


  Optimaliai vieni su kitais suderinti sistemos komponentai užtikrina lėtą dėvėjimąsi ir ilgą tarnavimo laiką: tobulas „Festool“ įgilinamųjų pjūklų TS 55 R ir TSC 55 bei CTM mobiliųjų dulkių siurblių suderinimas su deimantiniu pjovimo disku leidžia abrazyvines gamybines medžiagas apdirbti tiksliai ir keliant mažai dulkių.

  Nepakeičiamas įrankis visoms cementu ir gipsu surištoms medienos drožlių bei medienos plaušo plokštėms. Užtikrina didelę pjovimo galią, tad atitinkamai didelį pjovimo našumą ir efektyvų darbą.

  Kartu su „Festool“ įgilinamaisias pjūklais TS 55 R ir TSC 55 bei kreipiančiosiomis liniuotėmis greitai realizuojami tikslūs pjūviai. 1/10 mm tikslumu nustatomas pjovimo gylis leidžia dirbti tiesiog nuo ruošinių krūvos viršaus.


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   
   

  6efca590-2e0e-4474-afb3-07821627a837.jpg 

   

  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  Antgalis gręžimui su gylio ribotuvu BSTA


  Grąžtas-gilintuvas leidžia viena darbine operacija gręžti ir gilinti terasų grindlentes ir apatinę konstrukciją – todėl laiką gaišinantis įrankio keitimas tampa nebereikalingas.

  Individualiai nustatomas gręžimo gylis įvairiems naudojimo atvejams.

  Specialus ilgai neatšimpantis Longlife grąžtas pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Be to, šis grąžtas greitai ir paprastai keičiamas.

  CENTROTEC griebtuvo dėka grąžtasgilintuvas yra suderinamas su visa CENTROTEC sistema ir, be to, yra ypač preciziškas: įrankiai su šešiabriauniu kotu centruojami rutuliukais – kad jėgos perdavimas būtų optimalus


  DAUGIAU INFORMACIJOS 
   
  aca3a617-3f89-4add-a794-2276cf92ac94.jpg 
   

  NAUJIENA!

   Prekyboje nuo 2018.01.08  

  DOMINO sujungimo elementai  DAUGIAU INFORMACIJOS 
     c6ad933c-eff6-4883-8beb-09b1cc71948f.jpg 

  NAUJIENA!

  Pagrindinis katalogas 2018

  Pagrindinis katalogas 2018 
   

  Katalogas dažytojams 2018

  Katalogas dažytojams 2018 
   

  5c32c397-4ea4-41f8-9607-1bac549a8e5b.jpg 
         

  SERVICE all-incliusive

  36 mėnesiai nemokamas remontas 
  Aptiktas gedimas bus suremontuotas nemokamai. Įskaitant darbo laiką, atsargines ir visas susidėvinčias dalis. Net 36 mėnesius. Jums pageidaujant, mūsų transportas paims Jūsų įrankį iš nurodytos vietos ir pristatys atgal. Taip pat nemokamai. Taip Jūs išvengsite išlaidų ir sutaupysite daug laiko, kurį galėsite investuoti į savo darbą.

  Draudimas nuo vagystės. 36 mėnesiai 
  Vagystės atveju vietoje pavogto prietaiso mes Jums vieną kartą išsiųsime naują prietaisą be papildomų draudimo išlaidų ir už 100 € frančizės draudimą. Šią paslaugą įmonė „Festool“ suteikia visiems sėkmingai užregistruotiems „Festool“ įrankiams 36 mėnesių laikotarpiui nuo datos, nurodytos Jūsų originaliame pirkimo dokumente. Įrankiui, kuris pakeitė pavogtąjį, draudimas nuo vagystės nebegalioja.

  10 metų atsarginių dalių tiekimo garantija 
  Mažiausiai tiek savo sandėlyje laikome kiekvieno Jūsų turimo įrankio atsargines dalis. Jeigu, išskirtiniu atveju, detalės visgi nepatiektume, Jums išsiųstume analogišką įrankį nemokamai. „Festool“ įrankiai yra sukurti ilgam ir intensyviam naudojimui. Tuo galite nesirūpinti. Ir ilgiau kaip 10 metų.

  15 dienų testavimas 
  Galite išbandyti bet kurį "Festool" įrankį per 15 dienų nuo pirkimo. Jeigu liksite nepatenkinti įrankiu, galite jį tiesiog grąžinti į parduotuvę ir atgauti sumokėtus pinigus. „SERVICE all-inclusive“ garantuoja Jūsų investicijos patikimumą.

  Registruodami įrankį per 30 dienų nuo pirkimo, galėsite nemokamai naudotis 36 mėn. remonto išlaidų kompensavimo garantija (pilna garantija) ir kitomis „SERVICE all-inclusive“ garantijomis.

   

  PLAČIAU APIE „SERVICE all-inclusive“ 
   


                     

  © 2017 UAB "Festool LT", Visos teisės saugomos.

  Jūs gavote šį laišką, kadangi esate registruotas Festool prekinio ženklo produktų vartotojas arba esate užsiregistravęs naujienoms el. paštu gauti Festool interneto puslapyje.

  www.festool.lt
   
   

   
  This email was sent to Prestizobaldai@gmail.com 
  why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences 
  UAB "TTS Tooltechnic Systems" · 6 Ašigalio g., Kaunas, Lietuvos Respublika · Kaunas 49142 · Lithuania 

  Email Marketing Powered by MailChimp
  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse

  Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

  Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

  Susikurti paskyrą

  Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

  Registruotis

  Prisijungti

  Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

  Prisijungti Dabar
  ×
  ×
  • Sukurti naują...