Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Televizoriaus pasirinkimas


    Recommended Posts

    • 3 months later...
    2018-04-26 d. 18:35 , Samuelis rašė:

    O kasnors gali paaiskint man kuom ypatingas tas islenktas televizorius?

    Kaip ir visi daiktai, turi savu pliusu ir savu minusu:)

    Pliusai: gilesnis erdvės pojutis, mazesnis vaizdo iskraipymas, sumazina soninius atspindzius, ispudingas dizainas.

    Minusai: nepakabinsit ant sienos, geriausias vaizdas sedint centre, pranasesni didesnes istrizaines TV, brangu.

    Taigi, rinktis jums:)

    O siaip manau, kad tai tiesiog rinkodaros gudrybe ir tiekB|

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...
    4/27/2018 d. 23:14 , Modo rašė:

    Kaip ir visi daiktai, turi savu pliusu ir savu minusu:)

    Pliusai: gilesnis erdvės pojutis, mazesnis vaizdo iskraipymas, sumazina soninius atspindzius, ispudingas dizainas.

    Minusai: nepakabinsit ant sienos, geriausias vaizdas sedint centre, pranasesni didesnes istrizaines TV, brangu.

    Taigi, rinktis jums:)

    O siaip manau, kad tai tiesiog rinkodaros gudrybe ir tiekB|

    Man irgi panašu, kad eilinė gudrybė :) Privalumų kaip matau realių nelabai ir yra, o tas išlenkimas reklamuojamas taip lyg būtų iš naujo atrastas televizorius :)

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 months later...
    • 1 year later...
    2018-04-26 d. 18:35 , Samuelis rašė:

    O kasnors gali paaiskint man kuom ypatingas tas islenktas televizorius?

    Sakyčiau tai labiau mada nei iš tiesų naudinga funkcija. Bet šiaip, tai lenkto ekrano tikslas - suteikti labiau erdvinį vaizdą, kad žiūrovas labiau įsitrauktų.  Tai tiesiog stengiamasi padaryti kuo labiau artimą žmogaus akims. Juk gyvenimą matome irgi ne kaip stovintį keturkampį prieš save :D Visgi aš užtaikiau gerą akciją su lenktu ekranu iš https://www.varle.lt/televizoriai/ ir galiu pasakyt, kad visai patenkintas esu :D Kadangi kaina buvo ne ženkliai didesnė, tai pasiėmiau, bet primokėt kokius 500 sakyčiau tikrai neapsimoka. Ai, dar nepamiršk, kad kino teatruose naudojami lenkti ekranai (tik ne pats ekranas, o pati siena ant kurios šviečia projektorius) jau seniai, tai tai nėra čia jau tokia super nauja idėja. 

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...