Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Ar baldininkui priklauso buitines technikos ir santechnikos montavimas ?


  Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 3 months later...

  Baldininkai išpjauna ertmes kriauklei,kaitlentei. Santechnikas jungia indaplove,santechninius mazgus. Elektrikas pajungia,kaitlente,orkaite,gartrauki,saldytuva.Dujininkas jungia duju prievadus. Patarimas uzsakovams. Netaupykite elektrikui,santechnikui,dujininkams. Dujos tikriausiai plėstis neverta,gyvybe,sveikata,sprogimo galimybė. Elektrikas turi supratima kiek kw pas jus technika,kokios varzos pas jus kabeliai,laidai. Pajungus savarankiskai buitinius prietaisus ir sugedus jiems. Garantija dažniausiai netaikoma. Profesionalus santrchnikas apsaugos jus nuo bedų su kaimynų užliejimo.

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse

  Karta mano darbuotojo paprase pajungti  plautuve. Tai po puses metu teko keisti stalvirsi, nes stalvirsis gavo dregmes ir pakele plautuves kampa.Tai nuo to laiko as grieztai padakiau visiems darbuotojams niekam neimprovizuoti ir neuzsiimti ne savo darbais.

   

  Redaguota , Medeina
  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse

  Pamenu pajunginejau kaitlente. Kuri taip uztrumpino, kad ojojoi. Tada elektrikas buvo sumaise "0" su faze, o as pajunginedamas nepatikrinau su testeriu. Gerai, kad klientas protingas tai nereikalavo manes atlyginti nuostolių. O elektrikas viska vare ant manes...

   

  Redaguota , Vladik
  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  2019-02-04 d. 13:24 , Mode rašė:

  Sutinku gartraukio  montavimas priklauso, bet ne elektros pajungimas 

  Pastaba, baldininkui norint sumontuoti garų rinktuvą .Tai turi būti paruostas ventiliacijos kanalas ir el. maitinimas, supirktos visos reikalingos priemonės: vent. vamzdžiai , chamutai ir tt...

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse

  Kas priklauso ar nepriklauso manau nusistato patys baldininkai. Yra baldininku, kurie puikiai ismano buities prietaisu pajungima ir juos pajungia, kiti jokiu budu nesiima tokiu darbu , todel uzsisakant baldus labai svarbu su baldininku aptarti tuos klausimus ir itraukti i sutarti. Bet is patirties galiu pasakyt, kad uzsisakant baldus rinkciausi baldininka, kuris atlieka ir buitines technikos pajungima (ypac integruojamos), nes dazniausiai kazkas netelpa, reikia koreguot ir pan., o elektrikas tikrai tokiu darbu neatliks.

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse
  • Moderatorius changed the title to Ar baldininkui priklauso buitines technikos ir santechnikos montavimas ?

  Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

  Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

  Susikurti paskyrą

  Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

  Registruotis

  Prisijungti

  Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

  Prisijungti Dabar
  ×
  ×
  • Sukurti naują...