Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Jurijus

Tandembox vietoj cargo

Recommended Posts

Sveiki, baldininkai.

Pasidalinkit prašau patirtimi, tie, kuriems teko surinkinėti virtuvėse stalčius su tandembox vietoje cargo krepšelių , t.y. tandembox siauroms spintelėms. 

Kokie privalumai, o labiausiai domina minusai.

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Taip išeina brangiau, bet nėra būtina montuoti visų bėgelių.

Užtenka sumontuoti viršuje ir apačioje po vieną bėgelį, taip susitaupo.

Aš manau, kad taip žymiai patogiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

Sistema su tandembox laiko zymiai patvariaiu negu konteineris ar ukine spinta visu pirma nera stabilumo per laika iskliba, neina normaliai sureguliuoti fasadu.

Lyginu to pacio gamintojo konteinerius ir tandembox stalciukus (hettich ar blum)

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

Stalčiai geriau  nes galima padaryti kokio nori pločio  ,o ne 150 ;200 ar 300 ir stalčiai stabiliau laiko,  neissikraipo fasadai.

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

Man iškilo klausimas dėl to, jog darant su tandembox, gaunasi du atskiri stalčiai, ir jiems skirta po  pusė bėgelio, t.y. jie tarpusavyje surišti tik fasado laikikliais. Skirtingai nei krepšeliai, kur yra vientisas gaminys. Kaip su tomis apkrovomis ant laisvų šonų? Ar naudojantis nebus bėdų? Suprantama tokia konstrukcija turi turėti savas ribas. Man konkrečiu atveju dilema ar dėti krepšelį, ar formuoti stalčius su tandembox'ais (spintelė 260mm).

Redaguota , Jurijus

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

laiko puikiai

jis visas susirisa su nugarele ir dugnu, dar virsutiniam stalčiuje  dugno plokstej iš apačios galima prisukti kampuka

;)

Redaguota , Teka

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

Matau nelabai supratot krausimą. Kalbėjau apie du Tandembox šonelius užmautus ant fasado ir užsodintus ant vieno komplekto bėgelių (kaip cargo krepšys). Blum katalogas 380-381psl.  Tai nežinau apie kokią vientisą nugarėlę čia kažkas kalbėjo. Man asmeniškai pats principas nelabai patiko. Patirtis tokia: reguliavimas sunkokas, viskas turi būti preciziškai tiksliai. Nes reguliavimo ribos labai mažos. Sureguliavus fasadą, stalčiukus reikia perkreipti. Viskas turi būti įtempta, priešingu atveju fasadas bus kaip triusikų gumytė. Išvada, jeigu riboti matmenys (mano atveju gylis 420mm), kaip ir sprendimas. Kitu atveju, mano rekomendacija - nevarkit. 

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
2018-05-31 d. 18:31 , Teka rašė:

laiko puikiai

jis visas susirisa su nugarele ir dugnu, dar virsutiniam stalčiuje  dugno plokstej iš apačios galima prisukti kampuka

;)

abu sonai susiriša su nugarėle per dugno plokštę ir sureguliavus fasadą reikia fasadą papildomai prisukti kampukais is st. dugno plokštės apačios ( tuomet gaunasi viskas stabilu) 

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
zoro

Reikia begelius prie korpuso montuoti kryžmiškai, apatinis kairėje viršutinis dešinėje

ir viskas ok

:)

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
2019-03-04 d. 23:16 , As jus rašė:

Nieko gero viskas kliba

Klibes jeigu matmuo platesnis kaip 180mm

o iki 180 viskas liux

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.