Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Tandembox vietoj cargo


    Recommended Posts

    Man iškilo klausimas dėl to, jog darant su tandembox, gaunasi du atskiri stalčiai, ir jiems skirta po  pusė bėgelio, t.y. jie tarpusavyje surišti tik fasado laikikliais. Skirtingai nei krepšeliai, kur yra vientisas gaminys. Kaip su tomis apkrovomis ant laisvų šonų? Ar naudojantis nebus bėdų? Suprantama tokia konstrukcija turi turėti savas ribas. Man konkrečiu atveju dilema ar dėti krepšelį, ar formuoti stalčius su tandembox'ais (spintelė 260mm).

    Redaguota , Jurijus
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 4 weeks later...

    Matau nelabai supratot krausimą. Kalbėjau apie du Tandembox šonelius užmautus ant fasado ir užsodintus ant vieno komplekto bėgelių (kaip cargo krepšys). Blum katalogas 380-381psl.  Tai nežinau apie kokią vientisą nugarėlę čia kažkas kalbėjo. Man asmeniškai pats principas nelabai patiko. Patirtis tokia: reguliavimas sunkokas, viskas turi būti preciziškai tiksliai. Nes reguliavimo ribos labai mažos. Sureguliavus fasadą, stalčiukus reikia perkreipti. Viskas turi būti įtempta, priešingu atveju fasadas bus kaip triusikų gumytė. Išvada, jeigu riboti matmenys (mano atveju gylis 420mm), kaip ir sprendimas. Kitu atveju, mano rekomendacija - nevarkit. 

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2018-05-31 d. 18:31 , Teka rašė:

    laiko puikiai

    jis visas susirisa su nugarele ir dugnu, dar virsutiniam stalčiuje  dugno plokstej iš apačios galima prisukti kampuka

    ;)

    abu sonai susiriša su nugarėle per dugno plokštę ir sureguliavus fasadą reikia fasadą papildomai prisukti kampukais is st. dugno plokštės apačios ( tuomet gaunasi viskas stabilu) 

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 8 months later...

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...