Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Recommended Posts

    Sveiki gyvi :) Su žmona nusprendėm pasistatyti pavėsine sode. Tik nesutariam, kokios norim. Man visai patinka tos iš medžio, standartinės kaimiškos, žmona nenori medienos, sako išdarkys bendra sodybos vaizdą. Nu ir susiginčijom :D  Gal kas statėtės pavėsines ir galėtų paagituoti, kuri geresnė ir turinti daugiau privalumų?

    • Patinka 2
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2018-06-21 d. 19:07 , Samuelis rašė:

    Sveiki gyvi :) Su žmona nusprendėm pasistatyti pavėsine sode. Tik nesutariam, kokios norim. Man visai patinka tos iš medžio, standartinės kaimiškos, žmona nenori medienos, sako išdarkys bendra sodybos vaizdą. Nu ir susiginčijom :D  Gal kas statėtės pavėsines ir galėtų paagituoti, kuri geresnė ir turinti daugiau privalumų?

    As taip pat siulyciau pavesine stilistiskai pritraukt prie bendro sodybos vaizdo. Neblogai ziurisi pavesine ar kitas statinys su tokiais pat apdailos/medziagu elementais kaip ir pats namas.

    pavesin43.PNGpaves5.PNG

    pav7.PNGpavesine2.PNG

    • Patinka 2
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Čia reikėtų pamatyti pačia sodybą, kad būtų galima nuspresti kas labiau tinka :) Man asmeniškai tos medinės pavėsinės atrodo atrodo neskoningai, ypač tie masyvūs suolai ir kiti baldai. Kažkaip trūksta estetikos man. Nors aišku skonio reikalas čia. Iš tiesų tai galimas ir kompromisas - gan moderniai atrodanti medinė pavėsinė (http://laukbaldis.lt/pavesines/) Yra ir langai, ir medžio konstrukcija, tai jeigu nepavyks susitarti su žmona, manau čia galima rasti visai priimtinų variantų :) O šiaip aš pats tai esu už paprastesnes pavėsines. Gali čia pasidairyti tokių www.baremarytai.lt/pavesines/ Jeigu sodyba tokia modernesnė ir pastatyta ne iš kokių rastų, tai tikrai geriau įsipaišytų tokia pavėsinė, o ne ta old schoolinė medinė :)

    Redaguota , Gintas
    • Patinka 4
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...
    • 1 year later...
    • 3 months later...
    • 3 weeks later...
    2020-01-29 d. 04:31 , Eligijus rašė:

    Mano galva visad sprendimas yra stiklas, kaip čia http://baremarytai.lt/produktai/pavesines/ patys irgi ilgai galvą sukom, bet šitas variantas organiškiausiai prie bet kokio eksterjero tinka :)

    Bet vasara saule stipriai ikaitina stikla ir gaunasi nebe pavesine, o siltnamis😊, tuomet reikia galvoti kaip stikla pridengt, manau nelabai ekonomiska ir praktiska🤔

    • Patinka 1
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 21 valandą , Linna rašė:

    Bet vasara saule stipriai ikaitina stikla ir gaunasi nebe pavesine, o siltnamis😊

    Tikrai taip. Pas mus yra istiklinta lodzija, tai vasara saule tiek ikaitina, kad ten neimanoma tvertis, neimanoma padeti jokio gyvo augalo. Nepadeda ir is vidaus detos zaliuzes.

    • Patinka 1
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 3 months later...
    2020-02-17 d. 14:07 , Braškė rašė:

    Tikrai taip. Pas mus yra istiklinta lodzija, tai vasara saule tiek ikaitina, kad ten neimanoma tvertis, neimanoma padeti jokio gyvo augalo. Nepadeda ir is vidaus detos zaliuzes.

    Yra tokie roletai specialūs, arba aklina uždaro ir neprikais arba kiti atspindi karšti ir šviesą saulės. Mano draugė nesitvėrė bute kaip karšta buvo tai nusipirko tuos atspindinčius tai džiaugias, nes pro juos viskas maosi, tai nėra taip kad viską užgožia, bet apsaugo gerai.  Jinai pirko iš lauresta, o aš sužinojus tinklelius nuo uodų nusipirkau. Numetu linką: https://www.lauresta.lt/ gal prisireiks... :) 

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 months later...

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...