Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Virtuves baldu fasadu valymas


    Oksana

    Recommended Posts

    • 2 weeks later...
    2018-07-05 d. 15:23 , Oksana rašė:

    Sveiki,

    Pas mus katik baldininkas surinko virtuvės baldus ,tik niekaip neina nuvalyti su markeriu prirašinėtų baldų durelių !?

    Su kuo būtų galima nuvalyti markerio žymėjimus???

     

    Šis valiklis valo ne tik markerio zymejimus bet ir plastiko bei kliju likucius

    pirktas įmonėje hranipex

    20180710_124856.jpg

    20180710_124902.jpg

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...
    • Labai aktualus klausimas, man seni baldai nebelabai valosi, nors tikrai nera apleisti, taciau gal labiau suraizyti, todel nesivalo. Reikia keisti virtuve, tik kur issirinkti patikima gamintoja uz padoria kaina? Gal esate uzsisakineje is cia? https://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai kainos man sakyciau priimtinos, o del kokybes noretusi atsiliepimu
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 12 valandų , Virtuve rašė:
    • Labai aktualus klausimas, man seni baldai nebelabai valosi, nors tikrai nera apleisti, taciau gal labiau suraizyti, todel nesivalo. Reikia keisti virtuve, tik kur issirinkti patikima gamintoja uz padoria kaina? Gal esate uzsisakineje is cia? https://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai kainos man sakyciau priimtinos, o del kokybes noretusi atsiliepimu

    Sau tokiu baldu tikrai nenoreciau, nes manau virtuve yra moters atspindys

    :)

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2018-08-23 d. 22:51 , Virtuve rašė:
    • Labai aktualus klausimas, man seni baldai nebelabai valosi, nors tikrai nera apleisti, taciau gal labiau suraizyti, todel nesivalo. Reikia keisti virtuve, tik kur issirinkti patikima gamintoja uz padoria kaina? Gal esate uzsisakineje is cia? https://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai kainos man sakyciau priimtinos, o del kokybes noretusi atsiliepimu

    Nebent poilsiautojams ar nuomininkams tai variantas  superinis pigiai ir greitai.

    :)

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2018-08-23 d. 22:51 , Virtuve rašė:
    • Labai aktualus klausimas, man seni baldai nebelabai valosi, nors tikrai nera apleisti, taciau gal labiau suraizyti, todel nesivalo. Reikia keisti virtuve, tik kur issirinkti patikima gamintoja uz padoria kaina? Gal esate uzsisakineje is cia? https://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai kainos man sakyciau priimtinos, o del kokybes noretusi atsiliepimu

    Siulyciau i virtuves baldus investuoti daugiau, nes virtuveje reikia darbuotis is peties😁ir suktis greitai, tad manau jog viskas turi buti lengvai pasiekiama, protingai sudeliota, neperkrauta ir pan. As labai dziaugiuosi savo virtuves baldu stalciais, juos paprasiau kad padarytu aukstesnius, pakankamai gilius ir gana placius, tai patikekit, labai patogus dalykas, sudejau ten sunkesnius daiktus, kuriuos siaip butu nepatogu paimti is spinteliu kabanciu ant sienos. Mazesniuose virsutiniuose stalciuose sudejau kasdienius produktus, kurie irgi visad po ranka. Stalcius rinkites tik su aukstos kokybes begeliais, kurie lengvai darinetusi, nebarsketu, nekliutu ir atlaikytu sunkesni svori.

    Geriausias variantas manau yra nestandartiniai baldai, nes pagamina viska pagal asmeninius poreikius. Issikvieskit kelis meistrus i namus, kad paprojektuotu, paskaiciuotu kainas, pabendrautumet ir lengviau bus nusprest, kuris patikimesnis😃

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 3 weeks later...

    Sveiki, tikriausiai prisiviriau koses :(

     Namuose nauja virtuve, baldu dureles pagamintos is dulkiu plokstes, baltos matines spalvos. Virtuves dureles nusiciupineja tai as patryniau su kempines siurkscia dalim, tai toje vietoje issibraize dureles, labai matosi tik kai sauleta.
     Nezinau ka daryti bijau valyti, kad nebutu blogiau. Gal perdazyti reiktu?

    Prasau patarkite

    Aš iš Kretingos

    Redaguota , Leila
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Nu jeigu dureles issibraize, tai valymas cia nepades, ko gero pazeidet dazu sluoksni🤔

    Jeigu baldai nestandartiniai, tai kvieskites ta pati meistra ir gal padarys nauja fasada/fasadus. Kitaip neisivaizduoju kaip butu galima sutvarkyt...

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • Moderatorius changed the title to Virtuves baldu fasadu valymas

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...