Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Kaip pagyvinti


    Recommended Posts

    Kaip patartumete pagyvinti gan niuriai atrodancias kambario sienas? Pats su interjero sprendimais nelabai draugauju, o tiesiog plikos sienos atrodo gan niuriai, nors pasirinkai gan sviesias pastelines spalvas. Apskritai kaip patartumet padekoruoti kambari, kad buti kiek gyvesnis?

    • Patinka 1
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Sienas puikiai pagyvins paveikslai, įrėmintos nuotraukos, piešiniai ar dekoracijos. Patalpas siūlyčiau dekoruoti ryškesniais baldais arba interjero detalėmis, tarkim, įmantresnėmis užuolaidomis, spalvingomis pagalvėlėmis, šviestuvais, augalais ir pan. 

    4.PNG6.PNG

    1.PNG7.PNG

    24.PNG

    • Patinka 2
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Man pačiam tai kaip tik gerai atrodo erdvus ir gan tuštokas interjeras. Labai patinka tas erdvės pojūtis. Aišku vistiek tam tikri akcentai labai svarbūs, kad neprimintų kambarys ligoninės :D Pats savo bute esu pasirinkęs minimalistinį apstatymą su tarpusavyje priderintais senoviniais ir naujoviškais akcentais. Pvz didelis veidrodis labai atgaivina tuščią erdvę, dar jam reiktų atskiro apšvietimo. Pats apšvietimas irgi labai svarbu, reiktų pasirinkti keletos sluoksnių apšvietimą. Reiktų suderint bendrą apšvietimą su tiksliniu apšvietimu. Tikslinis apšvietimas - kai šviesa nukreipta sakykim į ant sienos kabantį paveikslą ar kitą meno kūrinį. Jei minimalizmas nepatinka, galima pagyvinti kambarį sieniniais lipdukais https://www.decodetales.lt/lt/18-lipdukai ir antikvariniais baldais. Erdviam kambaryje jie tikrai gerai žiūris. Tai labai gerai kontrastuoja su moderniom detalėm, pvz kad ir su kiek futuristiškai atrodančiu jungikliu https://www.jung.de/lt/7184/produktai/dizainas/ls-1912/ Dar man asmeniškai visada ir visur gerai žiūrisi knygos ir knygų lentynos, jos netgi gali būti pagrindinis kambario akcentas :) Tai va, tikiuosi padėjau, aš pats joks ne interjero dizaineris, čia labiau toks mano skonis :)

    • Patinka 2
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...
    • 2 weeks later...
    • 1 month later...

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...