Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Ar verta pirkti IKEA baldus


    Recommended Posts

    prieš 18 valandų , Sauliux rašė:

    Labai patenkintas ikea metalinėmis lentynomis

    Rekomenduoju ;) 

    Maciau ir as tas lentynas, patiko. Bet svarstau ar tiktu virtuveje, nes pasizeidus dazams ir padejus ant lentynos koki slapia inda ar siaip nuo dregmes, neprades rudyti?

    Redaguota , Lijana
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 4 weeks later...
    2019-05-08 d. 13:22 , Auris rašė:

    Man nepatiko, kad ikea gamina virtuves  baldus pritaikytus tik 630mm plocio stalvirsiui

    ir negaliu uzdeti kito stalvirsio nes ju gylis 600

    Nebutina pirkti IKEA virtuves stalvirsi. Man teko ant IKEA virtuves montuoti kitos imones stalvirsi. Nes jis ilgesnis 4100 mm ilgio ir  taip pat  630 mm plocio. Klientas si virtuves stalvirsi pasirinko del to, kad nereikejo jo sujungineti.

     

    apie baldus.jpg

    apie virtuves baldus.jpg

    baldu patarimai.jpg

    ikea stalvirsis.jpgkoki psairinkti stalvirsi.jpg

    viertuvės sttalvirsis.jpgVirtuves stalvirsis.jpg

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...

    Aš truputi su kitokiu klausimu. Kaip yra su pirkimu iš IKEA internetu. Tiksliau, kaip su pristatymu reikalai? Ar jie turi savo kažkokius kurjerius ar reikia kreiptis savarankiškai į kažką, kas atvežtų prekes iki namų. Dar taip pat įdomu kiek maždaug laiko siuntos keliauja iki namų, šiuo atveju reikėtų iki Mažeikių.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2020-01-17 d. 13:28 , Jokubas rašė:

    Aš truputi su kitokiu klausimu. Kaip yra su pirkimu iš IKEA internetu. Tiksliau, kaip su pristatymu reikalai? Ar jie turi savo kažkokius kurjerius ar reikia kreiptis savarankiškai į kažką, kas atvežtų prekes iki namų. Dar taip pat įdomu kiek maždaug laiko siuntos keliauja iki namų, šiuo atveju reikėtų iki Mažeikių.

    Pristatymo paslauga (taip pat ir baldu surinkimo paslauga) galima uzsisakyti IKEA parduotuveje. Apie tai reikia juos informuoti, nes paslauga yra atskira, o ne kaip savaime suprantama. Tik girdejau, kad kainos yra i didziaja puse... Siulau tiesiogiai susisiekti su IKEA  ir viska jums issaiskins.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...
    • 3 months later...

    Gal kam teko su Ikea baldais spręsti tarp spintelių tarpų problemą? Situacija tokia, kad planuojant sustačius spinteles poroje vietų apačioje ir viršuje liktų tušti tarpeliai po 12-16 cm. Viršuje galima lentynėles padaryti viskas kaip ir gerai, bet kaip su apatinėmis spintelėmis?

    Mano suvokimu galimi keli variantai pastatoma su vidine dalimi - pirkti siauriausią 20x80 spintelę ir siaurinti iki reikalingų matmenų arba tiesiog nenaudoti šoninių sienelių ir prisipjauti iki reikiamo dydžio įsistatyti horizontalias dalis  ant medinių kaištukų ar konfirmatorinių varžtų.

    Bet kaip su fasadu? Gražiai tikrai namų priemonėmis nepavyks prijauti ar kantuoti. Turint reikalingų matmenų fasadą galima bandyti vertikalų siaurą stalčiuką išsitraukiantį daryti prieskoniams, rankšluostukams ar net sukabinti rečiau naudojamus įrankius ant ištraukiamos sienelės ar pan..

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 14 valandų , valytojas rašė:

    Gal kam teko su Ikea baldais spręsti tarp spintelių tarpų problemą? Situacija tokia, kad planuojant sustačius spinteles poroje vietų apačioje ir viršuje liktų tušti tarpeliai po 12-16 cm. Viršuje galima lentynėles padaryti viskas kaip ir gerai, bet kaip su apatinėmis spintelėmis?

    Mano suvokimu galimi keli variantai pastatoma su vidine dalimi - pirkti siauriausią 20x80 spintelę ir siaurinti iki reikalingų matmenų arba tiesiog nenaudoti šoninių sienelių ir prisipjauti iki reikiamo dydžio įsistatyti horizontalias dalis  ant medinių kaištukų ar konfirmatorinių varžtų.

    Bet kaip su fasadu? Gražiai tikrai namų priemonėmis nepavyks prijauti ar kantuoti. Turint reikalingų matmenų fasadą galima bandyti vertikalų siaurą stalčiuką išsitraukiantį daryti prieskoniams, rankšluostukams ar net sukabinti rečiau naudojamus įrankius ant ištraukiamos sienelės ar pan..

    Aš siūlyciau  nišose padaryti vyninę arba atviras lentynėles. Jas reikėtų gaminti  visai iš kitos medžiagos negu baldų fasadai, pvz. iš medžio lukšto ar  natūralios  ąžuolo medienos . :)

    Redaguota , Kaltukas
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...

    Man IKEA baldai niekuom neissiskiria is kitu standartiniu baldu. Kokybe ne pati geriausia, bet ir ne pati prasciausia, tokie baldai labai tinka laikinam bustui, kai nesinori daug investuot arba nuomai. Bet nestandartiniams baldams jie neprilygsta, nei kokybe, nei medziagu, spalvu ivairove. Visada renkuosi tik nestandartinius baldus.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...
    • 3 months later...
    prieš 7 valandas , Elena rašė:

    Man patinka :) 

     

    :D     

    Bet sutikim, IKEA jaunoms seimoms ar ne itin pasiturintiems neblogas pasirinkimas. Tarkim kol auga vaikai IKEA baldai  pats tas, o veliau isigyji geresnius.

    Redaguota , Linna
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...