Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Recommended Posts

    2018-09-23 d. 16:25 , Greitis rašė:

    O šiaip ką labiau patartumėt rinktis, užuolaidas ar žaliuzes/romanetes? Užuolaidos labiau tiktų prie interjero, bet žaliuzės man kažkaip praktiškiau atrodo

    Uzuolaidos interjerui visuomet suteiks prabangos, jaukumo, rafinuotumo, ypac jeigu jos pasiutos is geru, prabangiu audiniu. Zaliuzes, romanetes labai praktiska, bet labiau kuria paprastumo jausma. Jeigu interjeras kuklus ir siuolaikiskas, manau jos ziuretusi puikiai, bet jeigu interjeras klasikinis, ar su prabangos pojuciu, na... nepatarciau zaliuziu ir romaneciu:)

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2018-09-29 d. 16:32 , Vita rašė:

     bet jeigu interjeras klasikinis, ar su prabangos pojuciu, na... nepatarciau zaliuziu ir romaneciu:)

    Pritariu. Ne visiems interjero stiliams tinka zaliuzes ar romanetes. Uzuolaidu grozio niekas nepakeis:)

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 3 weeks later...

    Miegamajame pakabinome uzuolaidas, kuriu audinys visiskai nepraleidzia sviesos, toks audinys dar vadinamas "Blackout". Geras dalykas, pasiteisino, o ir audiniu pasirinkimas prasiplete, nes pries keleta metu pasirinkimas buvo menkas, ne visi salonai aplamai turejo tokio audinio. Daromi ir roletai is Blackout'o, vasara gerai sulaiko siluma, jeigu miegamasis itin sauletas. Zodziu, man ir mano seimai patiko👍😊

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...
    2018-09-23 d. 16:25 , Greitis rašė:

    O šiaip ką labiau patartumėt rinktis, užuolaidas ar žaliuzes/romanetes? Užuolaidos labiau tiktų prie interjero, bet žaliuzės man kažkaip praktiškiau atrodo

    Užuolaidos labiau tinka klasikinio stiliaus interjerui, nors jeigu gerai parinktos, manau gerai žiūrėtųsi ir moderniam interjere. Realiai jų vienintelis pliusas bent jau man ir yra, kad jos gerai atrodo ir pagyvina kambarį. Bet nelabai sulaiko nei šilumos, nei kitaip apsaugo. Man asmeniškai svarbiau daikto praktiškumas. Namuose turiu tokias saulės kontrolės sistemas https://www.baremarytai.lt/saules-kontroles-sistemos/, tai jos nepraleidžia šilumos vasara (žiemą kaip tik sulaiko šilumą viduje), uždarytos visiškai užtamsina patalpą ir jas labai patogu valdyti.
    O dėl užuolaidų dar pagalvojau jos labai tiktų patalpoje, kurios lubos yra labai aukštos, kas vizualiai labai gerai atrodytų.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...