Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Antonijus

Lizingas ar vartojimo paskola?

Recommended Posts

Ketinu pirkti mašiną, nes persikrausčiau toliau nuo miesto centro. Galvoju apie naudotą Skoda octavia iš autopliuso, kainuotų ji apie 4-5K. Kadangi nelabai nusimanau piniginiiuose reikaluose, tai nelabai suprantu, ar apsimoka labiau lizingu imti ar tiesiog pasiimti paskolą ir už ją nusipirkti automobilį? Lizingas paskaičiavus pigiau, bet aš gal kažko nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Asmeniškai tai patarčiau pasiimti vartojimo paskolą per kokią P2P platformą. Yra paskolų klubas (https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola) arba koks finbee ar savy.lt. Ten gausi visų pirma geras sąlygas, gavęs pinigus juos galėsi leisti kur nori, t.y. pirkti mašiną. Su lizingu kiek sudėtingiau, nes matai nors procentai ten ir mažesni, bet kol neišsimokėsi, mašina priklausys bankui, tad negalėsi ja taip laisvai disponuoti. Kitas dalykas - ją privalu bus apdrausti KASKO, o juo drausti ypač naudotą mašiną tieisog ne visada apsimoka. Taigi manau daug paprasčiau tiesiog yra pasiimti paskolą. Kitas reikalas jeigu norėtum pirkti naują mašiną už 10K eur+. Tada jau rekomenduočiau imti lizingą.

Redaguota , Greitis

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×