Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Greitis

Interjeras

Recommended Posts

Pasidalinkime idėjomis kaip pagyvinti namų interjerą :) Kokio stiliaus interjeras jums patiems arčiausiai širdies? Kaip pritaikyti technologijas prie senovinio/minimalistinio interjero?

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Na iš esmės šie du stiliai yra gan vienas kitam prieštaraujantys, bet juos manau visai galima suderinti. Pas mane paty vyrauja japoniškas minimmalizmas - viskas turi savo vietą, nėra nereikalingų daiktų. Vyrauja blyškios spalvos, nors yra keletas ryškesnių akcentų (tie akcentai yra ryškios spalvos elektros jungikliai tokie kaip čia https://www.jung.de/lt/610/produktai/dizainas/ bei didelis klasikinis šviestuvas). Bute yra ir tam tikrų technologijų, kaip pvz išmanusis apšvietimas. Kad pats interjeras nebūtų per daug nykus, specialiai iterpiau tuos keletą out-of-order akcentų, kurie labai pagyvina kambarį. Manyčiau čia toks šiek tiek sulietuvintas minimalizmo variantas, nes lietuviai visgi nepratę gyventi taip asketiškai kaip kokie japonai, tad keletas savitų dekoracijų manau būna labai į temą. Tai va, manau prie modernaus-minimalistinio interjero laisvai galima priderinti keletą klasikinio stiliaus detalių. Bet prie klasikinio interjero jau nelabai derėtų tos technologijos, kadangi klasikiniui interjerui būdinga prabanga, daug dekoracijų, tad bandant įterpti dar ir technologijas, gautųsi per didelis chaosas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×