Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Greitis

Kiemo vartai ir tvora

Recommended Posts

Sveiki. Ketiname apsitverti savo sodybą, tai visai įdomu būtų, kokias tvoras ir vartus turite įsirengę :) Dar svarstome ar prie vartų vertėtų įsirengti domofono stotelę. Kokia jūsų nuomonė?

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Dėl tvoros tai siūlau pasvarstyt gyvatvorę - atrodo tikrai geriau negu paprasta mūrinė ar medinė tvora. Gali būti labai aukštos, iki 4 metrų, tai jei norisi privatimo nuo pašalinių žvilgsnių - tai pats tas :) Pačios gyvatvorės gali būti visžalės, suformuotos iš lapuočių ar spygliuočių ar žydinčių augalų. Karpyti pakanka kartą per metus, nors man gražiai atrodo ir visai nekarpomos, na gal kas 2-3 metus. Prie tokios tvoros tai puikiai tiktų mediniai vartai. O dėl domofono - tai priklausomai kaip dažnai sulauki svečių. Mes pvz turime iš čia https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspyns/ įsirengę domofoną, tai labai pravartus dalykas. Pati stotelė kokybiška, tai laikys daug metų. Ir turi labai gerą funkciją - galima paspaudus mygtuką pasižiūrėti, kas dedasi lauke, nebūtina sulaukti skambučio. Tai labai pravartu, jeigu norisi pasižiūrėti, kas gatvėje šumuliauja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×