Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Ovidijus

Terasos montavimas

Recommended Posts

Ovidijus

Prie namų susimontavau terasą is maumedžio lentų. Tai po puses metu susisuko mano lentos kitur nutrūko net varžtų galvutės. Nesuprantu su kokiais varžtais reikia tvirtinti sias lentas???

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Montuojant terasą būtina sumontoti nuolydį apie 1 cm per ilginį metrą, nuolydis užtikrins tinkamą vandens nutekėjimą. Siekiant išvengti piktžolių augimo, patartina uždengti žemės paviršių apsaugine plėvele. Yra nustatyta, kad terasa, paklota ant betoninio  pagrindo, nuo tiesioginių saulės spindulių gali įkaisti iki 70 laipsnių karščio, dėl ko mediena gali perdžiūti ir negrįžtamai deformuotis. Todėl terasą rekomenduojame montuoti ant gruntinio paviršiaus. Jei terasa sumontuota ant betoninio pagrindo ir gauna tiesioginių saulės spindulių, vasaros metu rekomenduojame retkarčiais palaistyti vandeniu. Gulekšniai turi būti pritvirtinti prie atramų siekiant užtikrinti saugų pagrindą. Rekomenduojame dėti gulekšnius taip, kad jie būtų lygiagretūs su lietaus vandens nutekėjimo kryptimi. Rekomenduojama gulekšnius  montuoti iš tos pačios medienos rūšies kaip ir išorėje naudojamos lentos. Dėmesio: Gulekšniai turi būti bent dvigubai storesni negu pačios lentos (pvz., 25 x 145 mm lentoms naudokite bent 70 mm x 42 mm gulekšnius). Pakaktų 42 mm pločio, bet vietose, kuriose susijungia dviejų lentų galai, reikės 70 mm pločio. Gulekšniai turi būti klojami ne rečiau kaip kas 0,4 - 0,5 metro. Labai svarbu atkreipti dėmesi į tarpus tarp lentų.Tarpai tarp lentų keičiasi nuo oro temperatūros ir drėgmės. Tarpas tarp kiekvienos lentos turi būti nuo 6 iki 10 mm, jis skaičiuojams kaip 6% lentos pločio.Toks atstumas leidžia medienai kvėpuoti (išsiplėsti ir susitraukti). Nuo sienos turite palikti bent 10 mm atstumą iki lentų. Prieš sukant medsraigčius būtina prieš tai prasigręžti skyles (pvz., jei medsraigčiai yra 5 mm, skyles išgręžkite naudodami 4 mm grąžtą). Kad būtų išvengta išlinkių, atstumas tarp medsraigčio skylės ir lentos galo turi būti 5–7 cm . Lentų galų sujungimas prisukamas tik ant gulekšnio. Kad būtų apribotas medienos judėjimas medsraigčius rekomenduojame naudoti tik specialius (naudokite tik nerūdijančio plieno A2 medsraigčius). Jeigu norite nepriekaištingo ir ilgaamžio rezultato. Lentos turi būti prisuktos prie kiekvieno gulekšnio,nemažiau kaip dviem medvaržčiais, kurių ilgis yra bent dvigubai didesnis už lentos storį.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Mane sužavėjo šie projektai. Terasa valdoma pulteliu. Verta pamąstyt...

terasa2.PNG

terasa5 – kopija.PNG

garazas.PNG

Redaguota , Silver

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×