Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Gintarė

Interjero spalvos ir jų deriniai

Recommended Posts

Kaip teisingai parinkti spalvas interjere ? Nes manau, kad gražūs namai bus tik teisingai suderinus spalvų koloritą!

Prašau pasidalinkite patirtimi ;)

Redaguota , Gintarė

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Justė

Patalpoje negali buti du ryskus akcentai panasiai kaip paveikslas ir paveikslo remelis. Jeigu remelis grazesnis idomesnis uz paveiksla, tuomet nezinai kur nukreipti demesi?

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda

Visiškai priklauso nuo to, kokio efekto nori. Jaukių ar modernių namų? Klasiškų ar provanso šilumos? Dabar vėl į madą ateina ryškios spalvos, šiek tiek ir eklektika. Derinimo būdų milijonas, reikia žinoti ko nori. Man visai patiko šitas gidas https://freshome.com/2019-interior-design-trends/ nors iš pavyzdžių atrodo, kad truputį nuneigia mano teiginį dėl ryškių spalvų :D Šiaip reikia nepamiršti ir kitų detalių kaip pvz. jugikliai https://www.jung.de/lt/7212/produktai/dizainas/50-metu-ls-990/ viskas turi turėti savo vietą jei nori rimtai įsirengti savo bustą.

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
2018-11-10 d. 16:08 , Gintarė rašė:

Kaip teisingai parinkti spalvas interjere ? Nes manau, kad gražūs namai bus tik teisingai suderinus spalvų koloritą!

Prašau pasidalinkite patirtimi ;)

Teisingu spalvu nera😁, yra megstamos spalvos ir nelabai. Tarkim yra zmoniu, kurie nepakencia ryskiu spalvu ir yra tokiu, kurie raudonai sienas issidazo. Man grazu ramios spalvos, su jomis jaukiau, ramiau:)

foto2.jpgfoto1.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Pranešimo nuoroda
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.