Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Greitis

Gartraukiai

Recommended Posts

Donis
prieš 8 valandas , Greitis rašė:

Padekit issirinkti gartrauki iki kokiu 200 eur :)

Koks gartraukio tipas?

Imontuojamas ar atviras 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Na reiktų pirmiausia renkantis gartraukį atkreipti dėmesę į trauką. Tai ja gali apskaičiuoti virtuvės plotą daugindamas iš aukščio. Rezultatą padaugink iš 6 ir gausi mažiausią reikiamą našumą. Aš asmeniškai dar atkreipčiau dėmesį į tai, ant kiek garsiai gartraukis dirbs. Nes turėjau tokį, su kuriuo viskas tvarkoje buvo, bet įjungus burgzdavo kaip traukinys, tai net nesinorėdavo jo jungti. Dar kiti kriterijai - filtrai ir varikliai. Tai kuo daugiau, tuo gartraukis geresnis bus. Permečiau akimis kur parduoda gartraukius https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/imontuojama-technika/gartraukiai/filter/montavimo-tipas-1/7140/plocio-intervalas/7120, tai už 200eur gali pasiimti tikrai neblogą gartraukį.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
2019-01-31 d. 05:11 , Samuelis rašė:

Na reiktų pirmiausia renkantis gartraukį atkreipti dėmesę į trauką. Tai ja gali apskaičiuoti virtuvės plotą daugindamas iš aukščio. Rezultatą padaugink iš 6 ir gausi mažiausią reikiamą našumą. 

Na taip, daugelis pardaveju pataria tokiu budu apskaiciuoti trauka, bet tarkim man buvo taip, kad nusipirkus gartrauki, kurio nasumas buvo pagal virtuves plota, trauke prastai. Verdant puodams kapsejo kondensatas, garai sklaidesi i visas puses, isvalem ir grazinom atgal pardavejui. Tuomet pirkau pries tai mineta BOSCH , zenkliai galingesni ir su dviem ventiliatoriais, jokio kondensato neliko, garai tiesiai siurbiami i gartrauki, viskas puiku. Tad ko gero daugiau nebesikliauciau tais siulomais skaiciavimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×