Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Iš kur geriausia imti kreditą


    Recommended Posts

    Pats tai nedideles sumas dažniausiai imu iš Paskoliuko https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/, ten gali pasiimti max  3000eur trijų metų laikotarpiui. Didžiausias pliusas paskoliuko ir apskritai greitųjų kreditų, kad jie yra iš tiesų greiti - užpildžius paraišką dažniausiai beveik iš karto ir gauni paskolą. Jeigu reiktų didesnės sumos, tai tada kreipčiaus į P2P platformas, tokias kaip paskolų klubas, finbee. Ten gali skolintis iki 10 000eur ir palūkanų normas gali pats kaitaliot. Tik čia imant paskolą glai šiek tiek ilgiau užtrukt, nes ten kad ir nedidelę paskolą dažniausiai finansuoja ne vienas o daug žmonių.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Planuoju imti kredita buto remontui .Buvau  seb banke pasidometi salygomis.Tai paprasė pazymų is darbo, pradėjo brukti draudimus bei potencijos kaupimą ir dar neatsakė kokios bus tikslios palūkanos nes sake turi viską įvertinti. Metines palukanos apie 13-14% Jigu turim uzstatyti turta tai mažesnės. Man baisu pasidarė palūkanos ir salygos baisios 🤨Manau tikrai reikės paieškoti kitų kreditorių

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Samuelis jau paminėjo P2P paskolas, tai manau kad čia geriausia platforma skolintis. Jeigu prireikia pinigų tai pats skolinuos iš čia https://www.paskoluklubas.lt/, tai už 2-3k paskolą moku 10-12 proc palūkanas. Tai tikrai nėra daug, banke už panašią paskolą reikėdavo mokėt gerokai daugiau. Tik pačios palūkanas atitinkamai didėja, kai imi didesnę sumą bei jeigu tavo kredito reitingas suprastėjęs. Taip gali nutikti tiesiog imant paskolą, arba labai suprastėti gali jeigu sakykim esi pavėlavęs daryti įmoką.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...

    Aš kaip tik ketinu pasiskolinti 4-5 tūkst. eur, tai internete žiūrinėjau ir lyginau visas skolinimosi vietas. Tai P2P atrodo tikrai neblogai, nors viskas priklauso nuo tavo skolinimosi reitingo. Jeigu praeity esi ėmęs daug paskolų, tai gali brangiai kainuoti imti dar vieną. Kolkas man geriausiai atrodo credit24 https://credit24.lt/lt/, ten gali paskolą mokėt pradėt tik nuo trečio mėnesio, o pačios palūkanos prasideda nuo 2proc., beto ten kaip supratau moki palūkanas tik nuo tos sumos kurią sunaudoji? Gal kas esat iš ten ėmę ir galėtų pakomentuoti?

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Senai esu emes paskola is greituju kr. tai buvo per krize. Tada palukanos buvo zenkliai didesnes tik naudojausi ju paslaugomis nes pirma karta is tos bendroves galejai pasiskolinti be palukanu. Taciau  laiku neatidavus kredito jie tada nulupa 9 kailius. Siulyciau tikrai ivertinti savo galimybes imant paskola, kad nereiketu bendrauti su anstoliais

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 1 valandą , Antonijus rašė:

    Aš kaip tik ketinu pasiskolinti 4-5 tūkst. eur, tai internete žiūrinėjau ir lyginau visas skolinimosi vietas. Tai P2P atrodo tikrai neblogai, nors viskas priklauso nuo tavo skolinimosi reitingo. Jeigu praeity esi ėmęs daug paskolų, tai gali brangiai kainuoti imti dar vieną. Kolkas man geriausiai atrodo credit24 https://credit24.lt/lt/, ten gali paskolą mokėt pradėt tik nuo trečio mėnesio, o pačios palūkanos prasideda nuo 2proc., beto ten kaip supratau moki palūkanas tik nuo tos sumos kurią sunaudoji? Gal kas esat iš ten ėmę ir galėtų pakomentuoti?

    Kaip suprantu 2 proc. menesiniu palukanu, jeigu taip tai metines palukanos gaunasi 24 proc. Dar labai svarbu issiaiskinti koks yra sutarties , bei pinigu isgryninimo mokestis !

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 month later...

    Pasisakysiu šiek tiek į priešingą temą.. (Ne apie skolinimąsi, bet apie taupymą.)

    Jeigu imti kreditą - tai tik būsto. Šita tema, kam aktualu, tikrai rekomenduoju seminarą:

    "Ką apie būsto kreditus ir finansus turi žinoti kiekvienas"

    Nieks nieko nepardavinės (Paskolų irgi nesiūlys.)

    Bet gausit geros nepriklausomos informacijos apie tai, kaip kalbėti su bankais, ką reikia žinoti, imant ilgalaikius kreditus. Tuo pačiu, jeigu būtų poreikis, suteikiama nemokama 1val.trukmės konsultacija jums tinkamu laiku. 

    Daugiau informacijos rasite čia:

    https://mcapital.lt/seminarai/busto-kreditai/klaipeda-2019-04-18/?a=b1a59b315fc9a3002ce38bbe070ec3f5

     

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 year later...

    Kiek pačiam teko susidurti su įstaigomis, teikiančiomis paskolas (konkrečiai vartojimo paskolas), tai būtent https://tfbank.lt/vartojimo-paskola/ pasirodė patraukliausiai ir su geriausiomis sąlygomis (pvz netaiko jokių papildomų mokesčių ir pan.).

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 year later...

    Nu, tieši tagad man ir daži varianti jums, tāpēc es ceru, ka es varēšu jums palīdzēt ar visu! Vienkārši ejiet un izlasiet visu informāciju, kas šeit ir rakstīta ātrie krediti, jo personīgi es uzskatu, ka tas jums būs diezgan noderīgs tieši tagad. Veiksmi puiši. Neaizmirstiet tur pārbaudīt dažas atsauksmes.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 1 year later...

    kam imti paskolą? geriau laimėk pinigų! Kaip aistringas lošėjas galiu drąsiai teigti, kad internetiniai kazino ir sporto lažybos yra dvi įdomiausios ir įdomiausios veiklos pasaulyje. Kalbant apie sporto lažybas, nėra platformos, kuri atitiktų ggbet  . Patogi vartotojo sąsaja, išskirtinis klientų aptarnavimas ir platus lažybų pasirinkimas, GGBet pavogė mano širdį ir tapo mano pagrindine platforma, atitinkančia visus sporto lažybų poreikius. O kas maloniausia? Dėl didelio laimėjimo galimybės man nereikia imti paskolos – geriau laimėti pinigų! Taigi, jei ieškote aukščiausios klasės sporto lažybų platformos, ieškokite daugiau nei GGBet.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...