Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Roletai/Zaliuzes


    Recommended Posts

    2019-01-29 d. 04:56 , Greitis rašė:

     Nebutina, kad butu grynai diena-naktis roletai, bet kazkiek sviesos turetu sulaikyt

    Yra roletai lengvo, pusiau permatomo audinio, sviesos sulaiko nedaug (priklauso ir nuo audinio tamsumo),  sakyciau gana neblogas variantas.

    roletai.jpg

    Redaguota , Vita
    • Patinka 2
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 1 valandą , Vita rašė:

    Yra roletai lengvo, pusiau permatomo audinio, sviesos sulaiko nedaug (priklauso ir nuo audinio tamsumo),  sakyciau gana neblogas variantas.

    roletai.jpg

    Man patinka,  mano ofise puikiai tiks.

    Kur ju galima rasti !

    Redaguota , Vladas
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2019-02-02 d. 15:53 , Vladas rašė:

    Man patinka,  mano ofise puikiai tiks.

    Kur ju galima rasti !

    Berods zinau siuos roletus, maciau juos "Domus lumina", jie yra kazkaip su dviguba kasete ar kazkas panasaus, diena galima uzleist permatoma audini, o nakties metu storesni. Cia naujove, man irgi labai patiko, manau geras dalykas.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Aš tai rinkčiaus kažką tarp šitų https://baremarytai.lt/produktai/fasadines-zaliuzes/ ir https://baremarytai.lt/produktai/fasado-roletai/. Yra dar ir variantas tokių žaliuzių, kurios apsaugo nuo įsilaužimų, taip pat sulaiko triukšmą sklindantį nuo gatvės ir labai gerai sulaiko tiek temperatūrą, tiek šviesą. Bet čia jau pagal pačio poreikius - gyvenant ramioj vietoj daugiabutyje manau neapsimoka montuotis žaliuzes, kurios nuo visko apsaugo, pilnai pakaktų ir fasado roletų. Dar kai kuriems visai svarbus faktorius, kaip žaliuzės žiūrėsis prie bendro namo vaizdo. Tai fasadiniai roletai man ypač patinka, kad jie atrodo naujoviškai ir visiškai nesudarko bendro pastato vaizdo, be to dar galima pasirinkti berods 3 skirtingus audinius.

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...