Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Samuelis

Oro kondicionierius

Recommended Posts

Kondicionieriu  nusipirklme vasarą per didžiuosius karščius. Veikia puikiai. Tik kaina buvo nepigi, mokejome su nuolaida 1500 .

 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Renkantis kondicionierių reiktų bent apytiklsiai žinot, koks galingumas tau yra reikalingas. Juos galima apytiksliai paskaičiuoti žinant kad per 1 m2 lango patenka apie 0,45kW šilumos. Žmogus išskiria apie 0,15kW, biuro technika šilumine energija paverčia apie 30% savo naudojamos energijos. (vienas kompiuteris apytikriai išskiria 0,2kW, lazerinis spausdintuvas - 0,4kW, kopijavimo aparatas - 0,5kW) Kondicionieriaus galingumas turi viršyti visų šilumą skleidžiančių šaltinių spinduliuojamą šiluminę galią. Kokybiškas kondicionierius glai tarnaut dvigubai ilgiau negu paprastas, taigi siūlau labai baisiai netaupyti šiuo atžvilgiu. Daug gerų kondicionierių gali rasti čia https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/sildymas-oro-kondicionavimas/oro-kondicionieriai. Mes patys pasistamėme dabar va tokį https://www.elektromarkt.lt/lt/electrolux-eacm-13-cl-n3-oro-kondicionierius tai esam laimingi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×