Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

  Dovana zmonai


  Recommended Posts

  Man tai kažkaip niekad nesukelia galvos skausmo dovanų ieškojimai, na bet ko gero dėl to, kad aš tuo stengiuosi pasirūpunti iš anksto, taigi galiu sau leist nesukbant išrinkti dovaną, kuri mano manymu tikrai žmogui patiks :) Tai savo žmonai labai dažnai perku kažką susijusio su virtuve, tai gal ir tau pravers ši nuoroda https://www.foodandwine.com/lifestyle/books/greatest-cookbooks-all-time-according-chefs. Jau žmona kelias receptų knygas iš čia turi, tai tikrai dažnai naudoja :) Per Kalėdas padovanojau iron-cast keptuvę, tai dabar žmona tik su ja ir kepa :) Vat jeigu domina, tai čia https://www.thespruceeats.com/best-cast-iron-pans-to-buy-4140095 gali išrinkti tinkamą keptuvę. Jeigu norisi padovanot kažką prašmatnaus, tai gero restorano rezervacija manau irgi puikiai tiks. Čia neblogas kelialapis https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/ypatinga-vakariene-restorane-pauksciu-takas, galvoju kokiai rimtesnei progai reikės žmonai tai padovanot, nes pats visai norėčiau užlipti į tą televizijos bokštą pasidairyt į Vilnių iš aukšto :))

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

  Aš tai pats neseniai pradėjau užsiimt aktyvesniu laisvalaikiu, tai bandau ir žmoną prie to pripratinti :) Tai neseniai tiek sau tiek žmonai vestuvių metinių proga nupirkau tokias išmaniasias apyrankes https://www.elektromarkt.lt/lt/huawei-color-band-a2-compact-sport-bracelet-for-activities-with-gps-pulsometer-bt-4-2-black-itbt-qisaw61. Tai manau jeigu žmona irgi mėgsta pasportuoti, čia būtų visai puiki dovana - labai daug nekainuoja, galima nešiot beveik visą dieną, ir kas geriausia, tai kad skatina sportuoti ir judėti daugiau :) O kai atsiranda naujas hobis gyvenime, tai tada galima poto lengva sugalvot ką dovanoti :D Tai jeigu žmona dar neturi išmaniosios apyrankės, siūlau kažką iš čia surasti https://www.elektromarkt.lt/lt/telefonai-ismanieji-irenginiai/ismanieji-laikrodziai-apyrankes :) Apyrankių pačių irgi yra bet kokiai kišenei - nuo labai pigių už 10eur iki poros šimtų eur.

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

  Jeigu jūsų žmona mėgsta laisvalaikiu skaityti, tai galiu iš savo patirties pasakyt, kad knyga būtų puiki dovana. Man per Kalėdas vyras padovanojo 'petro imperatorę' (https://www.perkuknyga.lt/knyga/petro-imperatore-i-kristina-sabaliauskaite), labai verta dėmesio knyga, mane asmeniškai labai nustebinusi. Jeigu pirmą dalį žmona jau skaičius, tai dar geriau, nes yra ir antra knyga, turėtų kilti mažiau dvejonių ar tiks.

  Pranešimo nuoroda
  Dalintis kitose svetainėse
  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

  Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

  Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

  Susikurti paskyrą

  Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

  Registruotis

  Prisijungti

  Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

  Prisijungti Dabar
  ×
  ×
  • Sukurti naują...