Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Stalciu guminiai kilimeliai


    Recommended Posts

    Pirkom is Furnitan imones, nors buvome nuvyke ir i kitas imones , bet kadangi kokybe patiko tai pirkom is Furnitan. Furnitane yra baltos, pilkos, juodos spalvos ir kokybe tikrai l.gera. Dar neblogu turejo imone Hetlita, pas juos spalvu ivairesniu buvo - auksinis, sampano, bet pasirode, kad brangesni.

    Redaguota , Lijana
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 2 weeks later...
    2019-06-23 d. 17:35 , Ariele rašė:

    Pastebejau, kad kai kuriu stalciu guminiai kilimeiu kastai atvimpa kaip jus pritvirtinti ?  Labai neesteiskai artodo!

    Keista,  daug kas is pazistamu turi tuos kilimelius, pas mane namuose taip pat ju kiekviename stalciuje yra, bet su tokia problema nesusiduremo.O

    Gal kilimeliai tiesiog neatitinka stalciu dugno dydzio ir pernelyg laisvi, tuomet gal ir raitosi🤔

    Arba dar gali buti problema su paciu kilimeliu kokybe.

    Redaguota , Lijana
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    prieš 6 valandas , Lijana rašė:

    Keista,  daug kas is pazistamu turi tuos kilimelius, pas mane namuose taip pat ju kiekviename stalciuje yra, bet su tokia problema nesusiduremo.O

    Gal kilimeliai tiesiog neatitinka stalciu dugno dydzio ir pernelyg laisvi, tuomet gal ir raitosi🤔

    Arba dar gali buti problema su paciu kilimeliu kokybe.

    Dvipusė lipni juosta ir problemos kaip nebūta 

    :)

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2019-06-23 d. 17:35 , Ariele rašė:

    Pastebejau, kad kai kuriu stalciu guminiai kilimeiu kastai atvimpa kaip jus pritvirtinti ?  Labai neesteiskai artodo!

    Reikia atkreipti demesi i tikslius matmenis ir pjaustyti (ne kirpti) kilimelius astriu peiliuku uzsidejus liniuote. Arba dar gali riestis todel, kad kilimeliai dazniausiai buna suvynioti i ritini ir igauna tokia forma. Bet kai prisikrauna i stalcius daiktu, paprastai jie issitiesina.

    Redaguota , Dovydas
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • 3 weeks later...
    2019-06-05 d. 15:59 , Lijana rašė:

    Pirkom is Furnitan imones, nors buvome nuvyke ir i kitas imones , bet kadangi kokybe patiko tai pirkom is Furnitan. Furnitane yra baltos, pilkos, juodos spalvos ir kokybe tikrai l.gera. Dar neblogu turejo imone Hetlita, pas juos spalvu ivairesniu buvo - auksinis, sampano, bet pasirode, kad brangesni.

    Taip atrodo uab "furnitano" guminiai kilimėliai

     

    uab furnitano  stalčių guminiai kilimėliai.jpg

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • Moderatorius changed the title to Stalciu guminiai kilimeliai
    • 3 months later...
    2019-07-15 d. 07:12 , Bicas rašė:

    Mano klientas nusipirko ikea baldų parduotuvėje guminius permatomus stalčių kilimėlius

    O jie tikrai guminiai, ta prasme is gumos? Apziurinejau juos IKEA parduotuvej, tai man pasirode, kad jie is plastikoO.o

    Redaguota , Jola
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2019-06-08 d. 19:25 , Rene rašė:

    O man kur kas idomesni stai sie kilimeliai:)

    Gal kas zinote kur Lietuvoje tokiu isigyt?

    spalvoti kilim2.jpgspalvoti kilimeliai.jpgstalciu guminiai kilimeliai.jpgkilim4.jpg

    Rene, idomesniu stalciaus kilimeliu maciau imoneje EVABOX, jie ten patys gamina spalvotus stalciu ideklus, turi net is odos. Atrodo labai preciziskai ir spalvingai:x

    Idedu foto is ju saito

    evabox ideklai.jpg

    Redaguota , Braškė
    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...