Jump to content

Compact HPL stalviršiai

Compact stalviršiai

Recommended Posts

Compact stalviršiai

Laba diena baldžiai,

Dizainerė virtuvėje siūlo montuoti ploną compact hpl stalviršį. Internete radau įvairių atsiliepimų. Prašau padėkite apsispręsti ir priimti teisingą sprendimą.Tikrai labai norisi sukurti savo svajonių virtuvę.

Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Sveiki čia apie compakt stalvirsi gal kas patarsite man trūkinėja varžtai sukant į ivore viską padariau kaip ir gerai pandziau daug kartų į mažą gabaliuką iš desim varžtų tik vienas įsisuka gal varstai blogį bandžiau ir 5,5graztu grezt tada sukasi ivore aplinkui.

Pranešimo nuoroda
prieš 22 valandas , Rimantas rašė:

Man irgi panašiai buvo tik varštas išitraukdavo įvorę. Siūlyčiau tiesiai išgręžti skylę ir prieš montuodamas ivorę dar patepu klijų.

Kokius klijus naudoji

Pranešimo nuoroda
2020-09-16 d. 14:12 , Gražvydas rašė:

Sveiki čia apie compakt stalvirsi gal kas patarsite man trūkinėja varžtai sukant į ivore viską padariau kaip ir gerai pandziau daug kartų į mažą gabaliuką iš desim varžtų tik vienas įsisuka gal varstai blogį bandžiau ir 5,5graztu grezt tada sukasi ivore aplinkui.

Ar rimtai nutraukė varžtus?

Pranešimo nuoroda
2020-09-16 d. 14:12 , Gražvydas rašė:

Pamegink 5,1mm graztuka

Grąžtas compakt stalviršio įvorėms.jpg

Pranešimo nuoroda
  • 2 months later...
Svečias
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...