Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
  • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.
Antonijus

Interjero dizaineriai

Recommended Posts

Sveiki gyvi :) Ar turime čia interjero dizaineri?:) Kas šiemet populiaru? Gal žinot kokių įdomių naujienų, kas dar neatrasta ? Planuojame remontą, tad norisi iškarto suformuoti ir naujo interjero  viziją, tad ieškau inspiracijos :)) 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
prieš 7 valandas , padrino rašė:

Manau jeigu neturite supratimo tai konsultacijos yra būtinos.

Mes samdėme intrerjero dizainierę konsultacijoms,  mokejome už valandas.

Redaguota , Roberta

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Na interjero dizaineris manau tikrai nėra būtinybė, įmanoma ir pačiam jaukius namus įsirengti, bet jeigu yra galimybė, tikrai bent jau pasikonsultuočiau su profesionalu. Jau vien dėl elektros išvedžiojimo ir apšvietimo suprojektavimo interjero dizaineris yra tikrai reikalingas. Be to, geras dizaineris visada žinos naujausias tendencijas ir trendus. Taip pat dažnai žmonės būna, kad nori suderinti keletą stilių - minimalizmą su tradiciniu, industrinį su skandinavišku. Tai čia net ne visi interjero dizaineriai sugebėtų viską taip suderinti. Aišku, kažkokią viziją vertėtų turėti ir pačiam, tai reikėtų susidaryti kažkokią viziją pavartant blogus ar žurnalus. Man asmeniškai arčiausiai širdies yra modernus+minimalistinis interjeras, tai čia keletas mano mėgstamų blogų šia tema http://www.greyandscout.com/, http://weekdaycarnival.blogspot.com/. Iš esmės, tai pas mane dominuoja atviros erdvės, šaltos pastelinės spalvos, kadangi butas su aukštomis lubomis, tai visi baldai stiebiasi į aukštį. Labai stengiuosi visada atsikratyti daiktų, kurių man nereikia, nes labai nemėgstu, kai daiktai mėtosi ant grindų. Man dar labai svarbu daiktų kokybė, todėl aš pavyzdžiui nepirkčiau plastmasinio jungiklio ar rozetės iš senukų, jau geriau investuosiu daugiau į metalinius produktus, panašius į čia esačius https://www.jung.de/lt/

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Tik labai gaila, kad mūsu tautiečiai labai nenoriai dalinasi patirtimi ,žinionis ir tt..

Taip mes visi gyventumėm geriau jeigu vieni kitiems daugiau padėtumėme bei draugautumėme .

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

 Daug medžiagos apie dizaino naujienas ir trendus galima suzinoti baldu ir interjero parodose. Man labiau patinka pamatyti gyvai negu is zurnalu ar interneto .Bet zinoma domėtis reikia viskuo.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Aš neseniai įrenginėjau savo loftą, tai galiu kai ką patarti šiuo klausimu. Jeigu dar kas svarstote, ar įsigyti loftą ar paprastą butą, tai loftas mano manymu daug geresnis sprendimas. Didelės erdvės ir sienų nebuvimas leidžia pasireikšti vidiniam menininkui. Lofto lubos dažniausiai būna bent kokie 4m., tad yra daug papildomos erdvės kūrybai. Labai puikiai tinka loftui prožektoriaus tipo šviestuvai (panašūs kaip čia http://opencrop.co/wp-content/uploads/2019/04/spot-industrial-flush-ceiling-lights-uk.jpg), kadangi galima lengvai reguliuot jų apšvietimo kampą. Siūlau įsileisti kuo daugiau natūralios šviesos. Taigi, dideli langai bus didelis pliusas. Aišku, kontroliuoti tokią šviesą yra sudėtingiau, bet nėra neįmanoma (pvz. vienas iš variantų būtų toks https://baremarytai.lt/produktai/fasadines-zaliuzes/). Dėl spalvų - lofto interjere puikiai dera šviesios/pastelinės spalvos su keletu tamsesnių/ryškesnių akcentų, taip pat natūralaus medžio detalės padės sukurt harmoningą vaizdą. Spinteles ir lentynas siūlau daryti į auktšį, o kad jas būtų lengviau pasiekti, tiesiog pakaks įsigyti kopetėles. Kai kam gali kliūti sienų ir pertvarų nebuvimas lofte. Man asmeniškai, tai kaip tik sukuria jaukumo jausmą, bet tiems, kuriuos tai trikdo, yra paprastas sprendimas - širmos https://www.varle.lt/m/sirmos-pertvaros-kambariui/.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurti naują...