Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Gamyba, medžiagos, idėjos, sprendimai.
  • Dalijimasis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis.
Samuelis

Namų apsauga

Recommended Posts

Sveiki visi. Kaip jūs stengiatės apsaugoti savo namus? Kadangi dažnai migruojame tarp sodybos ir buto mieste, tai dažnai viena ar kita vieta lieka tuščia. Kadangi nemažai turime turto, tai kažkaip neramu net. Ar imatės kokių nors specialių priemonių, kad išvengtumėte vagysčių?

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu namai dažnai lieka tušti, tai gali pabandyti palikti kokią šviesą kambaryje kad ir nedidelę, kad sudarytų įspūdį, kad kažkas yra namie. Taip pat jeigu jau plėšikai nusitaikė į tavo namus, tai tikėtina kad jie stebi kada tu išvažiuoji ir grįžti, tai reiktų kad paliktum namus skirtingais intervalais, kad negalėtų numatyti, kada namai bus tušti.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
2019-08-28 d. 14:59 , Vilija rašė:

Geri santykiai su kaimynais

 

Kartais tie geri santykiai virsta elementariu apvogimu arba informacijos nutekinimu. Taip kad, pernelyg kaimynais pasitiketi nereiketu, kad ir kokie puikus santykiai bebutu. Geriau kliautis ismaniosiomis technologijomis ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Gintautas

Be gerų šarvuotų durų, dar patarčiau investuoti į langų apsaugas. Šarvuotos durys kartu su apsauginėm žaliuzėm tikrai apsunkins patekimą į namus. Sarginis šuo esantis namuose, taip pat, manau atgrasys vagį. Gali pažiūrėt, kokie šunys pasižymi sarginėmis savybėmis https://www.care.com/c/stories/6047/7-of-the-best-guard-dogs-for-families/. Aišku jokių būdų nesiūlau palikti šuns, kol patys esate išvažiavę, nebent esate darbe, sporte ar pvz. Į parduotuvę išėję. Dar gera mintis yra apsaugai naudoti technologijas: kameras (pvz. https://www.arlo.com/en-us/products/arlo-pro/default.aspx), vaizdo telefonspynes (pvz. https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspynes/), apsaugos sistemas (pvz. https://m.mydigoo.com/de/Digoo-DG-HOSA-GSMandWIFI-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Safeguard-Alert-with-APP-Control-p-60.html) ir t.t. Be to, siūlau ir apdraust namus.

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurti naują...