Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Luna

Kas įtakoja baldų kainą

Recommended Posts

Luna

Man dažnai kyla klausimas kas įtakoja baldų kainą? Kodėl taip ženkliai skiriasi kainos pas skirtingus gamintojus? Kaip neapsigauti ir teisingai apskaičiuoti realią baldų kainą?

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Viskas priklauso nuo medziagu, isprojektavimo ir furnituros. Jeigu jums baldus gamins is kazkokiu likuciu, sudurstys, suklijuos, perdazys ir pan., tai ir gausis pigus gaminys visomis prasmemis. Netikiu, kad kokybe galima isgauti pigiais budais. Dar ir baldininkai labai skiriasi, vieni turi visa arsenala ziniu ir ateje mato ne tik nisa i kuria reikes ikist baldus, bet zvelgia i visuma, atstoja net dizainerius, o kiti ateina, ismatuoja, pasiulo pigiausias medziagas , primityviausius sprendimus, paskaiciuoja ir viskas. Toliau jau kliento reikalas pasirasyt sutarti ar ne. 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Ramas

Musu virtuves balus skaiciavo trys imones ir ikea. Tai kaina skyresi nuo pigiausio iki brangiausio var. 950 eur deja ikeos baldai nebuvo irgi pigus kai viska suskaiciavo gavosi  vos ne brangiausias var. Pasirikome pagal rekomendacijas vietini baldininka.  Sake iki kaledu surinks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Baldu kaina itakoja ne tik medziagos, bet ir vietove nes prisideda transportavimo kastai pvz. Nida  ar Vilniaus senamiestis.

 

Redaguota , Saniok

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×