Jump to content
News Ticker
  • Viskas apie baldus
  • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai

    Kokią sienelę pasirinkti tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių


    Recommended Posts

    Sveiki Visi, iš kokios medžiagos gaminti virtuvės baldų sienele?

    Aš linkstu prie rastuoto stiklo. Vyras galvoja plytelem išklijuoti, o baldininkas siūlo sienele montuoti iš stalviršio medžiagos? Ka pasirinkti nežinau?

     

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Visi variantai neblogi, taciau yra siokiu tokiu niuansu kas galbut pades jums apsispresti. 

    Stiklo sienele - vientisa, lengvai valosi riebalai ir kiti nesvarumai, pakanka indu ploviklio ir su popieriniu ranksluosciu pasveisti. Stiklo yra ivairiausiu spalvu, rastu ir t.t., tad lengva priderint prie interjero.

    Plyteles - irgi grazu, bet man nepatiko, kad tarpeliai tarp plyteliu sunkokai valosi ir tinkama/norima atspalvi sunku atrast. 

    Sienele tokia pati kaip stalvirsis irgi manau geras sprendimas, tik nezinau ar tokia sienele bus atspari karsciui ir garams. Jeigu uzsakinesit , paklauskit baldininko, nes tai labai svarbu del virykles.

     

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    • Agnė changed the title to Kokią sienelę pasirinkti tarp stalviršio ir pakabinamų spintelių

    Aš pasirinkau stiklą ir nesigailiu jau 5 metai. Labai praktiškas produktas, lengva priežiūra (tik nevalykite aštriomis priemonėmis), kaina prieinama, visada kaip naujas😍

    Tik patarčiau labai gerai pagalvoti dėl stiklo raštų. Iš pradžių galvojom rinktis stiklą raštuotą ar su kažkokiu tai masyviu vaizdu, bet galiausiai pasirinkom vientisą spalvą, kuri buvo tokia pati kaip virtuvės baldai ir sienos. Nesigailiu, nes išties po kelių metų pasirinktasis vaizdas ar raštas gali būti nebeaktualus ir atrodyti kiek senamadiškai:)

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse
    2020-04-01 d. 11:09 , Alfeja rašė:
     
     
     
     
    2020-04-01 d. 11:09 , Alfeja rašė:

    Sveiki Visi, iš kokios medžiagos gaminti virtuvės baldų sienele?

    Aš linkstu prie rastuoto stiklo. Vyras galvoja plytelem išklijuoti, o baldininkas siūlo sienele montuoti iš stalviršio medžiagos? Ka pasirinkti nežinau?

     

     

    Na, sienelę daryti iš stalviršio medžiagos tai klaikus pasirinkimas ir estetiniu ir praktiniu požiūriu. Jeigu ta medžiaga mdf - tai prašau, maldauju jūsų - nedarykite to. Jau geriau tiesiog vienspalvėmis plytelėmis išklijuokite arba stiklu, bet tik ne baldine plokšte...

    Pranešimo nuoroda
    Dalintis kitose svetainėse

    Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

    Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

    Susikurti paskyrą

    Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

    Registruotis

    Prisijungti

    Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

    Prisijungti Dabar
    ×
    ×
    • Sukurti naują...