Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • 5 aktualiausios virtuvės interjero tendencijos 2019 m.

      (0 atsiliepimų )

   Agnė

   Su kiekvienais metais ateina ir naujos interjero tendencijos, kurios visada įneša kažką naujo, įdomaus ir netikėto. Tai galimybė pagalvoti apie namų interjero atnaujinimą, atsisakyti to, kas buvo ir priimti tai, kas nauja, modernu, šiuolaikiška. O kadangi virtuvė daugeliui yra svarbiausia namų vieta - apžvelkime, ką naujo siūlo dizaino specialistai ateinančių metų virtuvės interjerui.

   • Vienas ryškiausių virtuvės interjero stiliaus proveržių – tamsios spalvos. Juoda,  tamsiai mėlyna, tamsiai žalia spalvos dominuos visuose virtuvės baldų stiliuose, nuo klasikos iki minimalizmo. Manoma, kad šios spalvos pakeis itin populiarią, daugelio vartotojų pamėgtą, baltą. Tamsios spalvos bet kuriam interjerui suteiks elegancijos, dramatiškumo, o ir kasdienė priežiūra tokio interjero paprastesnė, kas itin aktualu užimtumo nestokojančiam žmogui. Nors daugeliui gali atrodyt, kad tamsios spalvos sukurs niūrumo jausmą, užgoš mažų kambarių erdvę, dizaino specialistai teigia, kad svarbu parinkti tinkamus tonus ir būtinai įvesti spalvingo kontrasto.

   PLTELES2 – kopija.jpg1 tendenc..jpg

    

   • Matiniai paviršiai, o ypač matinė juoda, tampa vis paklausesni ir dažnai nulemia galutinį vartotojų pasirinkimą. Šios tendencijos progresą rodo ir staiga šokę į aukštumas juodmedžio gaminių kolekcijų pardavimai. Juoda matinė užkariauja žmonių širdis dėl savo universalumo. Juodos spalvos matiniai atspalviai puikiai dera ne tik moderniuose interjeruose, bet ir  tradiciniuose. Juoda yra klasikinė dizaino spalva, kuri visada išliks stiliaus favorite ir niekada per greitai neatsibos. Be to ji puikiai derės su kitais interjere esančiais elementais, juk daugelis virtuvės buities prietaisų ar įrangos taip pat yra juodos spalvos. O norint įnešti į virtuvę daugiau elegancijos, siūloma dekoruoti aukso ar vario spalvos akcentais bei rinktis buities prietaisus, kurie taip pat dekoruoti tokia pačia metalo spalva. Taigi, drąsiai rinkitės matinę juodą, jos įvairius atspalvius ir kurkite savo svajonių virtuvę.

    

   2.jpg1.jpg

    

   • Raštuotos plytelės – tai dar viena karšta naujiena norintiems charakteringo virtuvės interjero. Plytelių gamintojai Europoje siūlo įvairių raštų plytelių, skirtų kiekvienam skoniui bei stiliui. Itin paklausios ispaniško, marokietiško stiliaus raštų plytelės, rinkoje rasite ir modernaus, retro  stiliaus, itin spalvingų, ryškių ar vienspalvių plytelių, kuriomis galima dekoruoti ne tik sieneles virš stalviršio, bet ir didesnius sienų plotus, grindis ar net baldus.

    

   snd.jpg444.jpg

    

   • Iki šiol akcentuotas paprastas, vientisų  linijų dizainas pagyvinamas rėmeliais. Baldų fasadai dekoruojami titano aliuminio, alavo ar juodojo metalo apvadais. Viršutines spinteles keičia iš metalo konstrukcijų suformuotos metalinės ar stiklinės lentynos, kurių rėmai gana išraiškingi ir priderinami prie skirtingų interjero stilių.

    

   HiLine6-Frame_013_21 – kopija.jpgremeliai1 – kopija.jpg

    

   • Nors aukso spalvos metalo virtuvės įranga, furnitūra ir kiti elementai nėra naujiena ir daugelis turbūt pavadintų šią tendenciją praeitų metų, ateinančiais metais aukso spalvos metalas įsiverš dar didesne jėga. Gamintojai siūlo įvairias geltonojo aukso atmainas – nuo šviesiai gelsvo iki ryškiai geltono, rožinio, pilko ar net juodo. Taigi, jeigu planuojate atnaujinti virtuvę, patartina nebesirinkti nerūdijančio plieno metalo gaminių, nes tai nueinanti tendencija.

    

   copper-headline1 – kopija.gifnew-Shower-Bath-Rose-Gold-Burnished-Gold-Matt-_1 – kopija (2).jpg

   Redaguota , Agnė


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...