Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • 8 aktualiausios 2020 metų interjero tendencijos

      (0 atsiliepimų )

   Agnė

   Pasak interjero dizaino ekspertų, ateinantis dešimtmetis alsuos interjero individualumu, natūralumu ir keistenybėm. Viskas kas unikalu, meistriškai pagaminta, keista ir neįprasta – suspindės ryškiausia šviesa. Akivaizdu, kad žmonėms tapo nuobodu gyventi namuose, kuriuose nėra individualumo. Daugelis žmonių atsisako išpuoselėto interjero, kuris demonstruojamas garsiausiuose interjero žurnaluose ar interjero portaluose ir renkasi tai, kas atspindi jų asmenybę, pasakoja jų istoriją.

   Biofilinis dizainas (biophilic design - tai dizainas, glaudžiai susijęs su gamta)

   Vis didesnį pagreitį įgauna tvarios medžiagos. Ekologija – pačioje mados viršūnėje. Žmonės domisi ekologiškomis medžiagomis bei iš jų pagamintais produktais ir vis ryžtingiau kuria namų aplinką įtraukdami į erdvę natūralių, ne masinės gamybos, šiltų, žemiškų elementų. Biofilinė aplinka labai svarbi žmogaus gerovei. Erdvės, kuriose daug natūralios šviesos, augmenijos, gamtinių medžiagų ar jas atkartojančių detalių bei spalvų, pabrėžia prigimtinį žmogaus ryšį su gamta, turi terapinį poveikį. Šis ryšys stipriai kontrastuoja su mus supančiu dirbtiniu ir technologiniu pasauliu. Gamintojai siekdami patenkinti šį vartotojų poreikį, siūlo įvairios produkcijos iš džiuto, ryžių popieriaus, molio, akacijų, rafijos, rotango ir kt. Rotangas, tai labai patvarus palminių šeimos vijoklinis augalas. Iš storųjų medžio dalių gaminami baldų karkasai, o iš žievės gaminami pinti ažūriniai intarpai, pinti baldai, sienų apdailos elementai ir kt.

   biofil.jpg

   Mėlyna – naujoji pilka

   Spalvų paletėje šiais metais dominuos klasikinė mėlyna, kurią vienas iš spalvų ir dažų rinkos lyderių „Pantone“ paskelbė 2020 –ųjų metų spalva. Ši spalva keičia visų gana stipriai pamėgtą pilką ir jau vadinama naująja pilka. Mėlyna spalva interjerui suteikia elegancijos, ji lengvai derinama su daugeliu kitų atspalvių, tad tikėtina, kad ši spalva taps viena mėgstamiausių interjero kūrėjų ir vartotojų.

   melyna virtuve.png

   Šilti tonai

   Neutralias spalvas keičia šilti, sodrūs tonai bei brangakmenių atspalviai. Iš naujo atgimsta rožinė spalva, tačiau keičiasi jos atspalviai, jie ne tokie ryškūs, o labiau švelnaus persiko, odos ar terakotos atspalvio.

   2020 interjeras – kopija.jpg

   Subtili žalia

   Žalios spalvos populiarumas auga nuo 2018 m., tai išties universali spalva, kurią maišant su kitomis spalvomis išgaunami nuostabūs ir visiškai netikėti atspalviai. Interjero dizaineriai siūlo atrasti šaltesnius, subtilesnius žalios spalvos tonus ir juos derinti su pilka, kremine, pudros ar rausva spalvomis.

   zalia.jpg

    Augmenijos raštai

   Klasikiniai gėlių raštai bus populiarūs ir šiais metais, tačiau gėlinius raštus papildys gamtos, tropinės augmenijos motyvai. Tapetuose dominuos gaivi žalia spalva ir žemės tonai. Svarbu pabrėžti, kad populiarėja ne tik sienų, vonios kambario, bet ir lubų dekoravimas tapetais.

   tropinis2020 – kopija.jpg

   Kamufliažo efektas

   Ši 2020 m. tendencija padės jums sukurti unikalų ir kūrybišką interjerą. Kamufliažo efektas sukuriamas tarp sienos  ir baldų ar kitų interjero elementų. Tokiu būdu modeliuojamas raštas interjere atrodo itin originaliai, svarbu pasirinkti mėgiamą raštą ir  spalvų derinį. Priklausomai nuo pasirinktų medžiagų, kokybės, padengimo paviršiaus, galima sukurti įvairius derinius nuo santūrių iki prašmatnių.

   kamufliazinis1.jpg

    

   Maksimalizmas

   Skandinaviškas minimalizmas užleidžia vietą priešingam interjero dizainui, kuris atneš laisvę, individualumą ir atmes apribojimus derinant spalvas, raštus, tekstūras. Tai puiki proga atsiskleisti savitam stiliui ir kurti jaukius namus pagal savo poreikius ir pomėgius. Tačiau svarbu nepamiršti išlaikyti vaizdinį nuoseklumą, kad bendras vaizdas neatrodytų perpildytas, nedarnus ir varginantis. Paisykite taisyklės - ne daugiau trijų kontrastingų spalvų, raštų ar tekstūrų.

   max – kopija.png

    

   Netradicinės virtuvės

   Interjero žinovai rekomenduoja pamiršti minimalistines baltas virtuves. Šiais metais rinkitės spalvingus, drąsius ir netradicinius sprendimus. Įmantriausios medžiagos, tekstūros, raštai, netikėtas ryškios spalvos epizodas, stalviršiai iš žalvario - neįprasta, bet labai išraiškinga ir modernu. Atviros lentynos ir toliau išlieka populiariu sprendimu. Lentynos iš medžio, stiklo, metalo, akmens ar jų derinių - puikiai tiks visiems interjero stiliams. Viršutinėms spintelėms ar lentynoms rinkitės neutralias spalvas, o apačios spintelėms - kontrastingai tamsesnes.

   virtuves baldai – kopija (2).jpg

   Redaguota , Agnė


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...