Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • Baldų furnitūros gamintojai ir jų produkcija

      (0 atsiliepimų )

   Agnė

   Baldų furnitūra yra neatsiejama interjero dizaino dalis leidžianti sukurti jaukią ir harmoningą atmosferą. Kuriant interjerą labai svarbu baldai, tačiau baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, praktiški, atspindintys šiuolaikines baldų tendencijas. Kad baldai džiugintų funkcionalumu – reikalinga aukštos kokybės, inovatyvi baldų furnitūra.  Baldų furnitūros pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai platus, tačiau kaip išsirinkti geriausią ir tinkamiausią? Taigi, pristatysime keletą pasaulyje gerai žinomus ir lyderių pozicijose esančius furnitūros gamintojus, kurių atstovybės yra ir Lietuvoje.

   „Hettich“

   Tai vienas seniausių Vokietijos baldų furnitūros gamintojų. Įmonės sėkmės istorija apima daugiau kaip 120 metų, ji prasidėjo 1888 m., kai Karl Hettich pradėjo gaminti vyrius laikrodžių dėžutėms. Puikūs inžineriniai pasiekimai, iniciatyvumas, drąsus verslumas leido tapti šių dienų baldų furnitūros lyderiais visame pasaulyje. „Hettich“ prekinis ženklas -  šeimos valdomas verslas.  2007 m.  valdymą perėmė ketvirtos kartos atstovas Andreas Hettich.

   „Hettich“ produktai daro didelę įtaką baldų kokybei ir funkcionalumui. Visas gamybos ciklas palaikomas efektyviais kokybės valdymo procesais. Vokiškai kruopštus ir nuoseklus kokybės valdymas yra vienas iš svarbiausių „Hettich“ sėkmės raktų. Didžiausias dėmesys skiriamas produkto tinkamumui, ilgam tarnavimui, vizualinei kokybei. Gaminių stiprumas, saugumas, atsparumas dilimui patikrinami atliekant testavimus. Efektyviai valdydami inovacijas, strategiškai tirdami rinkas, aktyviai dalyvaudami formuojant tendencijas „Hettich“ stengiasi nuspėti, ko vartotojams reikės ateityje.

   „Hettich“ buvo pirmieji pagaminę „Sensys“ linijos baldų durelių lankstus su integruota „Silent System“ sistema, skirta švelniam ir tyliam durelių uždarymui. Tai išties aukštos kokybės produktas, laimėjęs vos pristatytas rinkai ir pelnęs ne vieną apdovanojimą. „Hettich“ lankstai patikimai dirba milimetrų tikslumu, o turėdami išradingas reguliavimo galimybes – garantuoja durelių tikslumą ir nepriekaištingą judėjimo ciklą. „Sensys“ plataus kampo lankstai leidžia dureles atidaryti maksimaliai plačiai, tai itin patogu ir funkcionalu. Šie lankstai pelnė aukštus įvertinimus garsiuose dizaino konkursuose.

    „Hettich“ išskirtinai pasižymi puikiomis stumdomų durų sistemomis, užtikrinančiomis įspūdingą patogumą. Šios sistemos leidžia sukurti modernius, puristinius baldus, dideles, tačiau lengvai slankiojančias baldines detales, pavyzdžiui, spintų ar pertvarų duris -  nuo grindų iki lubų.

   Stalčių bėgeliai – dar viena „Hettich“ stiprioji pusė. Stalčių sistemos pasižymi stabilumu, lengvumu ir prabangos pojūčiu. Net ir dideli, sunkių daiktų pridėti stalčiai juda lengvai ir be garso. Naudojant „Push to open“ sistemą, stalčiai atsidaro lengvai spustelėjus stalčiaus fasadą, tai itin aktualu norintiems baldų be rankenėlių.

    

    

   „Blum“

   Austrijos furnitūros gamintojas „Blum“ veiklą pradėjo 1952 m. Bendrovės įkūrėjas Julius Blum savo sėkmės kelią pradėjo nuo sukurtos  smeigės pasagai. Tai šeimos įmonė, veikianti tarptautiniu lygiu. „Blum“ produkcija išsiskiria aukščiausia kokybe, inovatyvumu, techniniais ir funkciniais sprendimais. Tai vienas iš stipriausių lyderių baldų furnitūros segmente, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Daugybė apdovanojimų liudija aukščiausią produktų ir paslaugų kokybę.

   Įmonės strateginių tikslų sritys apima pakėlimo mechanizmus, lankstus ir stalčius. „Blum“ buvo pirmieji pristatę rinkai „Servo-drive“ mechanizmus su elektronine atidarymo sistema, kurių pagalba baldų be rankenėlių elementai atsidaro automatiškai vos palietus – tyliai ir lengvai. Šios sistemos naudojamos stalčių, pakeliamų durelių, įmontuojamų šaldytuvų, indaplovių atidarymui. Kartu su „Blumotion“ stabdymo sistema, baldai tampa ergonomiškais ir suteikia daugiau judėjimo laisvės. Baldams be rankenėlių galimas ir mechaninis atidarymas.Tam tarnauja „Tip-On“ mechaninė atidarymo sistema. Lengvas paspaudimas į fasadą atidarymui ar silpnas spustelėjimas uždarymui – viskas, ko reikia.

   „Blum“ siūlo platų stalčių sistemų asortimentą. Stalčių sistema susideda iš dugno ir šonų, kuriuos galima pasirinkti iš keleto spalvų bei formų.

   Vienas iš naujausių „Blum“ kūrinių – cokolinis laiptelis „Space step“. Tai laiptelis po kuriuo įrengtas stalčius. Šis stalčius ne tik sukuria papildomą daiktų laikymo vietą, bet ir atsistojus ant jo leidžia pasiekti aukštesnes spintas. Laiptelio pritaikymas universalus, tinkantis bet kuriai namų ar komercinei erdvei.

    

    

   „Hafele“

   „ Hafele“ -  Vokietijos  įmonė turinti ilgą ir turtingą istoriją, kuri prasidėjo 1923 m. Įmonė gamina įvairius metalinius elementus baldams, namų technikos įrangą ir  tvirtinimo detales, skaitmeninės įėjimo kontrolės sistemas, durų spynas ir aksesuarus, apšvietimo sistemas, jungiamąsias baldų detales ir kt. „Hafele“ remiasi „Funkcionalumo novatorius“ rinkodaros strategija. Funkcionalumas - įmonės kokybės antspaudas. Ši šeimos valdoma įmonė yra viena iš lyderių baldų, durų furnitūros, skaitmeninių saugos sistemų, užraktų srityje. Daugybė klientų visame pasaulyje pasikliauja ilgamete įmonės patirtimi, novatoriškais sprendimais ir gaminamų produktų kokybe.

   „Dialock“ bekontaktė išmanioji identifikavimo ir užrakinimo sistema užtikrina optimalų saugumą, net jei pametami raktai. Šios sistemos plačiai naudojamos tiek namų aplinkoje, tiek viešuose objektuose - viešbučiuose, muziejuose, prekybos salėse, parduotuvėse ir kt.

    

    

   „Hafele“ siūlo platų šiukšliadėžių asortimentą. Tai ir pavienės šiukšliadėžės, kurios tvirtinamos prie spintelės durų, šiukšliadėžės judančios bėgelių pagalba arba tiesiog pastatomos atviroje vietoje. Dar didesniam klientų patogumui siūloma šiukšliadėžė, kuri montuojama į virtuvės stalviršį. Tai patogus sprendimas kasdienėje namų ruošoje, ypač kai tenka dažnai gaminti maistą. Daržovių, vaisių odeles ar kitas atliekas greitai ir lengvai nustumsite į šiukšliadėžę, o darbastalis akimirksniu taps  švariu.

   Vienas iš naujausių „Hafele“ siūlomų produktų – cokolinis vakuumas "Slimline" - "Sweepovac". Tai įrenginys tinkantis virtuvėms, pagalbinėms patalpoms, dirbtuvėms ar nameliams ant ratų. „Slimline“ montuojasi į cokolį ir valdomas jungikliu, kurį nuspaudus kojos judesiu įsijungia oro srautas ir įsiurbia sušluotus nešvarumus. Prijungus žarną patogu išsiurbti stalčius, kilimą ar baldus, todėl „Slimline“ gali pakeisti dulkių siurblį mažose patalpose.

    

    

   „Kessebohmer“

   Vokietijos įmonė „Kessebohmer“ veiklą pradėjo 1954 m. Įmonės pagrindinė kompetencija yra metalo apdirbimas. Orientuodamiesi į klientų poreikius įmonė gamina virtuvės baldų pakėlimo sistemas, jungiamąsias detales, parduotuvių įrangą, vitrinas, ergonomiškas baldų technologijas, stalčių įdėklus iš medžio ir kt. Visa produkcija pasižymi aukšta kokybe, stebėtinai paprastu ir praktišku funkcionalumu. Įmonės kokybės valdymas išsiskiria itin dideliu reiklumu. Vienas svarbiausių kokybės valdymo aspektų - nenutrūkstamas gamybos procesų stebėjimas. Gaminiai kruopščiai tikrinami ir testuojami. Nenuostabu, kad įmonė jau kuris laikas išlaiko pirmaujančią poziciją pasaulio rinkose.

   „Kessebohmer“ vardas gerai žinomas ergonomiškų baldų pramonei skirtų komponentų gamyboje. Įmonėje gaminamos lanksčios pakėlimo sistemos plačiai naudojamos ofisų, ugdymo įstaigų, socialinių paslaugų įstaigų ir kt. stalams. Šių mechanizmų pagalba baldai pritaikomi pagal kiekvieno žmogaus individualius antropometrinius parametrus. „Kessebohmer“  gaminamų „FlexiLift“ stalų rėmuose integruota dujų slėgio spyruoklė leidžia lengvai ir greitai nustatyti optimalų stalo aukštį, be to, staluose įmontuoti ratukai, kurių pagalba stalą galima lengvai perstatyti į kitą vietą. Daugiafunkcinis stalas „Hoff KET“ per kelias sekundes gali tapti pristatymų lenta, nes turi lankstų stalviršį. Kai kurie gaminiai valdomi nuotoliniu pulteliu, kituose įmontuoti rankiniai jungikliai, kuriuos palietus stalas pasikelia arba nusileidžia.

    

   „Peka“

   Nepriklausoma gamybos ir prekybos įmonė „Peka“ įkurta 1964 m. Šveicarijoje. Įmonės istorija prasidėjo kai Ernest Weber įkūrė nedidelę, stalčių bėgelius gaminančią, įmonę. Tai šeimos valdoma kompanija. Įmonė kuria ir gamina virtuvės baldų furnitūrą ir aksesuarus. Visi gamybos procesai nuo žaliavos iki produkto supakavimo, vyksta vienoje įmonėje, kuri įsikūrusi Mosen (Šveicarija) mieste. „Peka“ produkcija gaminama laikantis aukščiausių kokybės ir ekologijos standartų. Produktai kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, nuolat stengiamasi rasti išmanius kasdienių iššūkių sprendimus.

   Šiandiena „Peka“ yra viena geriausių ištraukiamų lentynų sistemų, kampinių sistemų ir ekologiškumo idėjomis suprojektuotų atliekų rūšiavimo sistemų gamintoja.

   Lanksčios konfigūracijos lentynų sistema „Pecasa“ – išmani, elegantiška ir lengvai pritaikoma bet kurioje vidaus erdvėje. Ant šios sistemos profilio galima tvirtinti lentynas, spinteles, rašomuosius stalus, stalčius ir pagal poreikį juos pertvarkyti.

    

   Kampinių sistemų„Magic corner comfort“ lentynos patogiai ir lengvai išsitraukia iš spintelės, tad jų turinys lengvai pasiekiamas. Lentynos gali būti komplektuojamos su neslidžiais kilimėliais. Lentynų rėmuose integruota švelnaus uždarymo sistema, tad lentynos uždaromos švelniai ir be garso.

   Mechanizmas "Pegasus" - puikus sprendimas optimaliam erdvės išnaudojimui aukštose spintelėse. Mechanizmo galia reguliuojama sukant pačioje sistemoje esantį ratuką, sistemoje įtaisyta patogi rankenėlė, kurios pagalba patogiai nuleisite ir vėl pakelsite lentynas.

    

    

   „DTC“ – „Dongtai China“

   Tai 1991 m. įkurta, perspektyvi, novatoriška ir pasauliui gerai žinoma Kinijos baldų furnitūros įmonė, gaminanti lankstus, stalčių bėgelius, daiktų laikymo sistemas, pakėlimo mechanizmus ir kt. furnitūrą. Įmonėje sukurta stipri automatizuota gamybos sistema, visas gamybos procesas vykdomas vienoje gamyklos teritorijoje. „DTC“ produktai atitinka tarptautinius aukštos kokybės reikalavimus, tokius kaip Amerikos ANS/BHMA ir Europos EN standartus. Kokybės garantą ir tarptautinį pripažinimą įrodo ir apdovanojimų gausa. Įmonė yra pelniusi Vokietijos „Red Dot“, „IF“ dizaino apdovanojimus, Nacionalinės aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimą, Shunde Government kokybės apdovanojimą ir kt.  „DTC" produktai– puiki kokybė už patrauklią kainą.

   DTC LANKSTAI1 – kopija.jpgdtc stalcius1 – kopija (2).jpg

   Redaguota , Agnė


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...