Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • Betono tendencijos interjere

      (0 atsiliepimų )

   Agnė

   Betono paviršiai šiuo metu populiarėja ir naudojami visose namų vietose. Betono proveržį interjere lėmė jo universalumas ir tvarumas, tai medžiaga, kuri itin atspari šalčiui, korozijai ir aukštai temperatūrai. Betonas naudojamas ne tik pastatų išorei, bet ir būsto grindims, sienoms, baseinams, stalviršiams, laiptams. Ir visiškai nesvarbu, ar naudojamas natūralus betonas ar produktai imituojantys šią medžiagą – jie visi sukuria išskirtinį interjerą.

   Betono pilkos spalvos atspalviai puikiai tinka neutralumui išgauti. Medžiagos neutralumas reiškia, kad ji puikiai tinka tiek moderniems, tiek tradiciniams interjerams. Kai norima išryškinti medžiagos tekstūrą, būtina sukurti kontrastą. Betonas geriausiai žiūrisi, kai jis komponuojamas su kažkuo natūraliu, pavyzdžiui, medžiu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į interjero spalvas ir būtinai pasirinkti kontrastingus atspalvius. Naujausios technologijos leidžia betoną naudoti lyg drobę įvairialypei išvaizdai išgauti. Betonas gali būti šlifuojamas, poliruojamas, tonuojamas, raštuojamas ir kt., tai ne tik praktiška ir tvirta, bet ir itin stilinga bei tendencinga.

   Vonios kambaryje, virtuvėje betono paviršiai tampa alternatyva jau standartu tapusiam  ''Corian'', medienai ar plytelėms. Dėl savo patvarumo, atsparumo drėgmės pokyčiams betonas vonios kambariuose itin sparčiai populiarėja. Nepaisant to, kad natūralus betonas yra akytas ši medžiaga unikaliai pritaikyta sudėtingiausiems aplinkos pavojams. Betonas gali būti impregnuojamas atitinkamomis medžiagomis, kurių dėka užsandarinamos poros ir sukuriamas nematomas apsauginis barjeras. Impregnavimas padidina betono atsparumą vandeniui, užterštumui, suteikia paviršiui sodresnę spalvą, blizgesį, prailgina eksploatavimo laiką.

    

   5.jpgshutterstock_604981310 – kopija.jpgkopija.jpgshutterstock_738074776 – kopija.jpgshutterstock_718313941.jpgbeton1.jpeg

   Redaguota , Agnė


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...