Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • Grindų dangos dizaino kryptys

      (0 atsiliepimų )

   Grindys interjere neabejotinai užima svarbią vietą. Atitinkamai parinkta grindų danga gali tapti pagrindine interjero dalimi, atspindėti namų stilistiką, charakterį ir užtikrinti komfortą po kojomis. Inovacijų dėka šiandiena galimybės pasirinkti grindų dangą yra itin plačios. Šiuolaikiški dizainai, apimantys viską nuo regeneruotos medienos iki 3D efektų, nusako, kad grindys nebėra interjere tik šiaip fonas, grindys vis dažniau tampa pagrindiniu interjero akcentu. Kinta ir pirkėjų poreikiai, pirkėjai darosi vis išrankesni, juos domina netradicinės medžiagos, unikalus dizainas, tekstūros, žaismingi atspalviai. Toks pirkėjų požiūris įtakoja grindų dangos rinką, skatina gamintojus, dizaino kūrėjus, produktų tiekėjus nuolat ieškoti naujų galimybių, tradicines medžiagas keisti inovatyviomis, kad patenkintų pirkėjų lūkesčius.

   Štai keletas ryškesnių grindų dangos tendencijų, kuriomis verta pasinaudoti artimiausiu metu.

   Grindų dangos paletėje dominuos rusvi, pilki, juodi atspalviai. Manoma, kad šių spalvų šuolio viena pagrindinių priežasčių – Art Deko stiliaus atgimimas. Viena iš tendencijų -  grindų spalva derinama su sienų, baldų bei lubų atspalviais, tokiu būdu išgaunant vientisą, neutralų koloritą.

   pilka grindys.jpgpilka.jpg

    

   Odinės grindys. Iš tiesų odinė grindų danga nėra pagaminta vien tik iš odos, pagrindas yra gaminamas iš didelio tankio medienos plaušų plokštės ir kitų priemaišų, kurios sudaro tvirtą pagrindą. Ant šio paruošto pagrindo yra tvirtinamos odinės juostelės ar didesnės odos dalys ir taip sukuriamas  galutinis produktas. Kad grindys būtų patvarios jų paviršius padengiamas specialiu laku.

   oda – kopija.jpgodines strp..PNG

    

   Visų rūšių medinės grindys išliks populiarumo viršūnėje. Parketo grindys modeliuojamos įvairiais raštais, dekoruojamos žalvariu ir kt. metalo elementais, o mozaikinį (Versalio) parketą išvysime ne tik klasikiniuose, bet ir moderniuose interjeruose.

   grindu danga2.PNGparketas5.PNGgrindu danga1.PNG

    

   Grindų plytelių tendencijų prognozė orientuota į modelį, formą, tekstūrą ir spalvas. Dominuos geometrinių figūrų raštai. Naujos plytelių spalvos svyruoja nuo futuristinių neoninių iki šiltų, pastelinių ar rašalo juodumo atspalvių. Plytelių formose, tekstūroje atsispindės praeities epochos, įskaitant ir „Art Deco“, „Bauhaus“, „Artisanal Luxe“ stilistiką.

   grindu plyteles2 – kopija.jpgplyteles grindu – kopija.jpgplyteles7 – kopija.jpg


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...