Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • 5 geriausiai įvertintos skalbimo mašinos

      (0 atsiliepimų )

   Skalbimo mašina – vienas labiausiai paplitusių buities prietaisų pasaulyje. Pirmosios skalbimo mašinos išrastos 1850 m., tačiau skalbimas buvo žinomas nuo neatmenamų laikų, tiesa, jis buvo kur kas  paprastesnis ir ne itin higieniškas. Keičiantis žmonių poreikiams, tobulėjo ir skalbimo mašinos. Šiandiena skalbimo mašina tapo tokia įprasta, kad be jos vargiai galime įsivaizduoti savo kasdienybę. Kiekviena nauja skalbimo mašinų karta pasižymi vis įspūdingesnėmis inovacijomis, parametrais, funkcijomis ir saugumu.

   Apžvelgsime geriausiai valymo prietaisų ekspertų įvertintas ir rekomenduojamas skalbimo mašinas 2020 metams.

   Viena didžiausių buitinės technikos gamintojų Electrolux pristatė naują skalbimo mašiną Electrolux EFLS527UIW. Šios skalbimo mašinos pranašumas tas, kad joje integruota „LuxCare“ plovimo sistema, kuri prisitaiko prie kiekvieno skalbimo. Tai tarsi algoritmas, kuris optimizuoja pasirinktą skalbimo ciklą. Palaikoma optimali temperatūra, kad apsaugotų audinius nuo pažeidimų, tausotų spalvas.  „Smart Load Sensing“ sistema automatiškai sureguliuoja vandens sugeriamumą pagal skalbinių kiekį, tuo optimizuodama skalbimo efektyvumą. „SmartBoost“ – vienintelė sistema sumaišanti skalbimo ar kondicionavimo priemones su vandeniu taip, kad šios įgauna padidintą galią ir sustiprina valymo funkcijas. Devyni skalbimo ciklai, tame tarpe ir greitasis 15 minučių skalbimas, valymas garais, skalbimas rankomis. „Energy Star“ ženklas užtikrina aukštos kokybės energijos efektyvumą ir taupymą. Galimas durelių atidarymo pusės keitimas.

   https://www.youtube.com/watch?v=N4OM-HzWX48

   Samsung WF45K6500AVšios skalbimo mašinos viena iš funkcijų  „AddWash“ leidžia lengvai ir greitai įdėti papildomų drabužių net jei skalbimo ciklas jau prasidėjęs. Pridėjimo dureles galima atidaryti bet kuriuo metu, tad galima pridėti ir rankomis skalbtų drabužių, kuriems reikalingas tik skalavimas ar gręžimas. Su funkcija „SuperSpeed“ skalbinius išskalbsite per 36 min. taip pat kokybiškai, kaip ir su kitais ciklais. „SteamWash“ programa išskiria garus iš skalbinių apačios, o ne iš viršaus, tad skalbiniai garais prisotinami stipriau ir dėmės pašalinamos be išankstinio apdorojimo. 14 skalbimo programų apima visus reikalingiausius aprangos ir namų tekstilės valymo poreikius. Naudodamiesi programėle Samsung Smart Home galėsite nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti skalbimo mašiną bei gauti priminimus. Gaminys sertifikuotas „Energy Star“ ženklu.

    

   Samsung FlexWash WV60M9900AV/A5 naudodamiesi šia skalbimo mašina išskalbsite daugiau skalbinių vienu metu, nes mašina turi du skalbimo skyrius. Iš priekio įkraunamoje dalyje   skalbkite įprastas dideles skalbinių įkrovas, o viršutinėje dalyje skalbkite jautresnius rūbus arba mažas įkrovas naudodami skirtingus nustatymus. Tokiu būdu išskalbiamos dvi įkrovos per ta patį laiką. Skalbimo mašinoje yra 12 skalbimo programų, tame tarpe greitasis skalbimas, garų funkcija, gilusis valymas ir kt. Gaminys pagamintas iš juodo nerūdijančio plieno ant kurio nesimato pirštų antspaudų. Sertifikuota „Energy Star“ ženklu. „VRT Plus“ technologija užtikrina tylų skalbimą ir 40% sumažina vibraciją. Išmaniosios funkcijos leis valdyti prietaisą nuotoliniu būdu.

    

   LG Twin wash WM9000HVA WD 200CV tai dar viena skalbimo mašina su kuria galite skalbti mažas ir dideles skalbinių įkrovas vienu metu arba atskirai. Tačiau mažos skalbinių įkrovos priedas „SideKick“ nėra integruotas pačioje skalbimo mašinoje, o parduodamas atskirai ir gali būti jungiamas su kitomis naujos kartos LG skalbimo mašinomis. „SideKick“ dalis tvirtinama po skalbimo mašinos apačia ir sujungiama su pagrindu. Taip pat galima įsigyti ir LG mažos įkrovos skalbinių džiovyklę, kuri taip pat jungiama su didelės įkrovos džiovykle. Tai puiki skalbimo komanda, kuri taps ištikima jūsų pagalbininke namuose ar darbe.

    

   Miele TwinDos WWH860WCS skalbimo mašinoje integruota inovatyvi  „TwinDos“ sistema, kuri unikaliai ir visiškai automatiškai dozuoja skalbiklį. Su šia sistema sutaupysite iki 30% skalbimo priemonių. „SingleWash“ funkcija optimaliai pritaiko programos trukmę, vandens ir elektros sąnaudas, tad su šia sistema, priklausomai nuo pasirinktos programos ir skalbinių kiekio, sutaupysite iki 70%  vandens ir energijos. „CapDosing“ funkcija automatiškai dozuoja porcijuotų „Miele“ kapsulių kiekį pačiu tinkamiausiu metu. Korio struktūros audinius tausojantis būgnas, inovatyvios sistemos ir net 18 skalbimo programų, leis pasiekti nepriekaištingų rezultatų. Sertifikuota „Energy Star“ ženklu.

    

    

    

    


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...