Jump to content
News Ticker
 • Viskas apie baldus
 • Gamyba Medžiagos Idėjos Sprendimai
  • Kampinių virtuvės spintelių mechanizmai

      (0 atsiliepimų )

   Agnė

    

   Projektuojant  L ar U formos virtuvės baldus neretai susiduriama su klausimu, kaip efektyviai išnaudoti kampinių spintelių erdvę. Kampinių spintelių erdvė, kitaip dar vadinama „Akloji zona“, susidaro susikirtus dviem statmenom spintelių linijom. Daugeliu atvejų dėl riboto priėjimo ir matomumo ši zona lieka nepanaudota, tačiau be reikalo, nes šiai erdvei išnaudoti tinka įvairūs kampiniai mechanizmai, kurie leidžia optimaliai išnaudoti aklosios zonos tūrį.

    

   Karuselės tipo kampinės sistemos

   Pasukami karuselės tipo kampiniai mechanizmai gali būti pilno rato, trijų ketvirčių ir pusinio rato. Šių sistemų pagalba, lentynėles sukiojant į vieną ar kitą pusę, galėsite lengvai pamatyti ir pasiekti visą lentynos turinį. Sistemas galite rinktis iš kelių atspalvių, pilnavidurėmis lentynomis arba vielinėmis, pastarųjų kaina žemesnė, tačiau smulkiems daiktams laikyti ne itin patogios.

    

    

    

   Pasukama pilno ištraukimo kampinė sistema „LeMans“. Tai modernaus dizaino ir funkcionalumo derinys. Lanksti sistema tobulai užpildo kampinių spintelių erdvę, patogus uždarymas ir ištraukimas. Integruota švelnaus uždarymo sistema.

    

    

    

   Kampinis mechanizmas „Magic Corner“ – kvadratinės formos ištraukiamos lentynos. Ši sistema skirta 450-500 mm pločio durelėms. Priekinių lentynų apkrova galima iki 14 kg, galinių iki 18 kg. Integruota švelnaus uždarymo sistema.

    

    

    

   Kampiniai stalčiai

   Viena inovatyviausių kampinių spintelių sistemų, tai kampiniai stalčiai. Pilno ištraukimo stalčiai idealiai išnaudoja erdvę ir leidžia matyti visą stalčiaus turinį. Lengva ir patogu naudotis, tinka smulkesnių daiktų laikymui.

    

    


   Vartotojų atsiliepimai


  ×
  ×
  • Sukurti naują...