Jump to content
Informacinė juosta
  • Viskas apie baldus vienoje vietoje
  • Su malonumu pranešame, kad atnaujinome balduformule.lt interneto svetainę! Jūsų patogumui patobulinome svetainės dizainą ir funkcionalumą
Monix

Sodas

Recommended Posts

Praėjo žiema, planuojam tvarkytis visą sodą kapitaliai. Kasnors turi idėjų ar patarimų kaip suskurti estetiškai vienodą sodą? Girdėjau apie angliškus ir prancūziškus tipus, bet taip nelabai ir supratau kokie jie. Planuojam ir pavėsinę pasistatyti, kasnors galbūt turi vynilinę, o ne medinę? Ar jos vertos tos kainos? 

P.s. atleiskit, netyčia ne į tą subforumą idėjau.

Redaguota , Monix
Netas sub-forumas

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Tai kažin ar jas lentinėm pavadinti galima. Galbūt jos ir kitaip iš anglų verčiasi, tiesiog varčiau žurnalus kelis tai buvo toks tipažas minimas

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Manau, kad viska galima pagaminti tik pries tai reikia pasidometi gamintojo rekomendacijom, bei siulyciau vinilines lentas pries tvirtinant prasigrezti, kad nesuskilinetu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse

Kokios gi tos estetikos nori? Kad būtų žalia ar spalvota? :D Prancūziškas sodas pasižymi tiksliomis, tiesiomis formomis, taisyklingas išdėliotus objektus ir barokinius elementus (pvz. https://i0.wp.com/www.dt-landscapedesign.com/upload/image/showcase/french_garden/french_garden_002.jpg?w=600 ). Galima nesunkiai susikurti prancūzišką sodą, bet jei norėsi barokinės puošybos, tai jau atsieis nepigiai. Taip pat baseinai, dailiomis formomis palaikomi medžiai, krūmai kurie reikalauja priežiūros. Angliškas sodas šiandien laikomas- dailiai sutvarkytas milžiniškas gėlynas, su tobula veja (pvz. https://new-link.org/images/cottage-garten-bl-C3-BChende-pflanzen-enge-pfande.jpg ). Aš skaičiau apie kitokį apibrėžimą, apie beveik nevaržomą gamtą, telkinius ir vijokliais apaugusius tiltelius. Man asmeniškai labiau pastarasis. Dėl pavėsinės - vynilinė kiek žinau daug patvaresnė, nereikalauja jokios priežiūros, bet turi limituotą spalvų pasirinkimą ir didesnę kainą. Medines (pvz. https://www.yardcraft.com/product/gazebos -pergolas/gazebos/large-wooden-gazebo-kits/) - teks prižiūrėti, kad nepūtų. Dar būna metalinės, stiklinės (pvz. https://baremarytai.lt/produktai/pavesines/ ).

Dalintis šiuo pranešimu


Pranešimo nuoroda
Dalintis kitose svetainėse
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti

×   Įklijuotas suformatuotas tekstas.   Pakeisti paprastu tekstu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Atkurtas Jūsų ankstesnis įrašas .   Ištrinti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×